Petr Májek, veterinář Slavkov u Brna

Hájecká 167, Bučovice
Veterinární ordinace Bučovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární ordinace Bučovice Jiný

Pan doktor je zkušený a vždycky jedná v zájmu zvířete, máme s ním velmi dobré zkušenosti a můžeme doporučit.

Umístění: Veterinární ordinace Bučovice Jiný

k doktoru Májkovi chodím se psy i kočkami mnoho let a vždy je to dobrá zkušenost, pan doktor má lidský přístup a zvířata zbytečně nestresuje, snaží se najít účinné a finančně únosné řešení zdravotních problémů a jeho postup je velmi erudovaný a profesionální. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Veterinární ordinace Slavkov Jiný

Výborný pan doktor,vse vysvětlí, chování k pejskům má také skvělé... Operoval nador na noze memu pejskovi, jiní veterináři tvrdili,ze je neoperovatelny, ale pan doktor si s tim poradil skvěle a zachranil Megince nožičku.

Umístění: Veterinární ordinace Slavkov

Pan doktor Májek je nejlepší veterinář, jakého jsem kdy potkala, Našeho prvního pejska dvakrát sundal hrobníkovi z lopaty a prodloužil jí život o několik let. Chodíme k němu i s našimi dalšími pejsky, velmi oceňuji jeho lidský, ale zároveň věcný přístup, kdy mu nejde o to, vytáhnout z člověka co nejvíc peněz za zbytečné zákroky. Vím, že pro zvířátka dělá maximum (o tom svědčí i to, že kdykoli zvedne telefon, poradí, zkonzultuje, uklidní.) Mám s ním nejlepší zkušenosti a opravdu doporučuji!!!

ZKRÁTKA.... U pana doktora Májka má vaše zvířátko nejvyšší šanci na přežití!!! A za to mu ze srdce ♥ DĚKUJEME ❤️ Nikdy se nevzdává a díky svému věcnému a originálnímu přístupu, bez zbytečného tahání peněz, nás zachránil... Má naše velké díky a respekt

S panem doktorem mám jen dobré zkušenosti. Úspěšně zoperoval přetrhané vazy na koleně našeho psa - malorská doga. Noha je krásně zahojená a po roce není po problémech ani památky. Našemu krásnému bílému kocourkovi zachránil zadní nohu. Původně to vypadalo na amputaci, protože kocour šlápl do želez, ale pan doktor to nevzdal a nohu vyléčil.

Dobrý den,na pana doktora Májka nedám dopustit.Máme chovnou stanici psů.Pana doktora navštěvujeme asi 17 let.Vždy bylo veškeré ošetření bez komplikací a problémů.Profesionální přístup k našemu štěněti,kdy si ve 4,5 měs. zlomil přední nohu a 14 dní na to ho srazilo auto na zadní nohu,mu zachránilo život.Nemluvě o finanční stránce.Pan doktor netahá z lidí zbytečně peníze.Po zkušenostech z vet.kliniky Brno,kde nám operovali kocoura a věděli ,že nepřežije a léčba stála 18.000!a odvezli ho na kafilerku.Pro nespokojené zákazníky-je demokracie takže je možná volba veterináře stejně jako lékaře.A zázraky umí jen ten nejvyšší.Já mám jasno,se zvířátky jedině k dr.Májkovi.

K panu doktorovi Májkovi chodíme se zvířátky už skoro 10 let. Vždy se choval pěkně k nám i našim psům. Minulý týden operoval naši čivavu, kdy dělal kastraci a současně čuvače, kde odstraňoval paspárky. Vše proběhlo bez problémů jako vždy. Pana doktora Májka můžeme jen doporučit Děkujeme!

Psy chovám už 17 let a za tu dobu jsem potkala bezpočet veterinářů a navštívila několik renomovaných klinik, u kterých jsem předpokládala tu nejlepší péči. A často opak byl pravdou. Mnohdy normální veterinář, at už byl z Brna, Vyškova nebo právě ze Slavkova, pomohl mým pejskům mnohem lépe. ( do Slavkova jsem se přestěhovala před 9 lety z Brna).
Na pana doktora Májka nedám dopustit, jeho léčba je věcná a racionální. Nedělá zbytečná vyšetření kolem, jen aby tahal z lidí peníze. Např. panostitidu (zánět okostice) pozná dobrý lékař po hmatu. Veterinář - podnikatel zrentgenuje pro jistotu i druhou nohu a milující páneček to zaplatí s pocitem, že pro svého miláčka udělal to nejlepší. Psincový kašel se dá léčit s hospitalizací a odborným dohledem za 5000Kč nebo v domácím ošetření s kapkami na podporu imunity a s ATB za pětistovku.
Nejde o to, šetřit na psovi, ale jde o to nedělat z lidí hlupáky, neoperovat tam, kde to není nutné, jen aby si zvýšili svou praktickou odbornost, nepodávat léky s největší obchodní marží, které mnohdy nejsou ani tak účinné, jak levnější medikamenty. ( farmaceutická loby).
A musím potvrdit, že pan doktor je i výborný chirurg. Dělal nám několik operací, at už to byly císařské řezy, nebo ortopedické zákroky a nikdy jsme neměli žádný problém, žádné pooperační komplikace, proto nemohu než chválit.

Jsem chovatel a pana doktora znám mnoho let. Vždy mně pomohl vyřešit zdravotní problém u zvířat! Je vstřícný, šikovný, rychlý a ochotný. Nikdy jsem neměla sebemenší problém po zákrocích. Diagnoza vždy odpovídala skutečnosti a léčba pomohla. Jezdím za panem doktorem 60km jednu cestu a pokud potřebuji vždy je "po ruce". Miluji svoje zvířata a chci pro ně, jen to nejlepší a pana MVDr Májka považuji za výborného veterináře.