Petr Májek, veterinář Slavkov u Brna

Hájecká 167, Bučovice
Veterinární ordinace Bučovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

recenze

Pořídila jsem koťátko které potřebovalo pouze vyčistit ouška od parazitů. Osobně jsem se snažila ouška vyčistit, ale druhý den byly opět špinavé. Začala jsem tedy hledat veterinářskou pomoc. Přes veškeré hodnocení veterinářů ve Slavkově jsem se rozhodla navštívit p. Majeka.
Už při vstupu do "čekárny" mě zarazilo skladiště a z vedlejší místnosti otráveným způsobem vyšel doktor v civilu a co tam chci. Kotě vzal jako kus hadru, položil jej na starý snad i nemytý pult a začal drastickým způsobem zajizdět kotěti vatičkou do uší. Po "vyčištění" uší vzal jakési kapky, kápnul do uší a prý jednou denně kapat. Až doma a internetu jsem se dočetla co jsou kapky vlastně zač a k čemu se používají. Moje zkušenost je ted hrůzostrašná. Ikdyž koťátku vyčištění a kapky pomohou, přístup p. "Doktora" bylo rozhodující.

Naše štěně (4 týdny) si naštíplo stehenní kost, nebyla zlomená, jen tam byla prasklina. Pan Májek mu tu nožku zatížil těžkou dlahou, prý máme přijít za 14 dní. Pes dával nohu do tak nepřirozených poloh, že jsem měla strach, aby si nepotrhal vazy, takže za 3 dny jsme tam jeli znova, aby mu to sundal. Sundával ji tak surovým způsobem (pes řval jak najatý), že kost praskla. Navíc tkáň na dvou místech znekrotizovala, takže mu tam neroste srst. Štěně se nemohlo vůbec postavit na nohu, mělo ji úplně mrtvou a pan doktor usoudil, že to bude nervového původu. Už jsme na nic nečekali a jeli do Brna na kliniku. Pan doktor Kyllar udělal RTG, zjistil, že kost je prasklá, udělal operaci (2 dráty), pes dostal antibiotika, probiotika a teď chodíme na kontroly. Noha se štěněti uzdravila, teď už běhá normálně, znekrotizované otlaky od dlahy jsou viditelné. Pan doktor Kyllar nám řekl, že u tak malého štěněte se dlaha vůbec nedává, protože štěnda mají papírové kosti. Nedovedu si představit, že bychom s tou dlahou jeli až za 14 dní, tak to by štěně nejspíš o tu nohu přišlo úplně. A to je štěně na prodej s PP. Panu doktorovi Májkovi je zřejmě jedno jestli je pes s PP nebo vořech nebo jestli jeden nebo druhý má 3 nohy nebo 4, nám to ovšem jedno není. Rozhodně nemohu doporučit. Už tam nepůjdeme.

Špatná zkušenost. Byla jsem u tohoto doktora s fenkou, protože se jí zvětšovalo bříško. Doktor naznal, že je to falešná březost a dal jí hormony. Protože bříško se i nadále zvětšovalo a fenka přestala chodit, jela jsem na veterinu do Brna. Tam jí udělali ultrazvuk a zjistili nádor v játrech. Fenečka byla do čtyř měsíců pryč. Více bych k němu už nešla.

Byl jsem u pana veterináře se svým pískomilem, kterému se kolem očí začaly tvořit krvavé vředy. Pan doktor se na jeho stav ani nepodíval a předepsal kapky, které mám pískomilovi kapat s tím, že pokud se to do týdne nezlepší, tak s ním mám přijít. Dnes (po týdnu) jsem přišel i s píkomilem a pan veterinář řekl, že už se nedá nic dělat, proto pískomilovi praskly obě rohovky. Oční kapky prý můžu aplikovat i dál, ale pokud u toho kvičí, tak že to kapat nemusím. Jako by pan doktor řekl, že je úplně jedno, jestli aplikuji léky, které předepsal.
Pan veterinář je možná ve svém oboru dobrý, ale jen v takových běžných případech jako jsou např. očkování, kastrace nebo stříhání drápků.

Vůbec nedoporučuji...ani s žížalou bych k tomuto lékaři nešla!!! Nebyl v ordinaci, když měl ordinační dobu (prý si šel něco zařídit do města), takže jsme na něho půl hodiny čekali....pak přijel na kole, vzal surovým způsobem tlamu mé dvouleté feny, která vykvikla tak, že mi slzy vyhrkly (měla obtíže s dýcháním)....aplikoval injekci antibiotik, dal nám tablety a řekl...to bude ok (evidentně spěchal na oběd)....Dnes je to cca 14 dní, co jsme u něj byli a moje fenečka málem zemřel na hnisavý absces, který se jí vytvořil díky 14 dní hnijícímu se cizímu tělesu v krku...kdyby se pan doktor podíval pořádně, nemusela dnes dvě hodiny trávit na sále....a to jí čekají ještě zřejmě další operace...takže trápení nejen pro ní, ale i pro nás...a to nemluvím o financích....Takže děkujeme pane doktore, ale k VÁM už nikdy! Váš přístup ke zvířatům je otřesný.

Tak u naší fenky se našla boulička pod uchem... pan doktor tvrdil, že je jen nachlazená tak dostala ATB a že se zvětšená uzlina rozejde, že si jí nemáme všímat... fenka byla čím dál horší, a boulička se zvětšovala, tak pan doktor jen prodloužil ATB...do toho nám chuděrka začala hárat, což pan doktor ani nepoznal a nevěřil nám, že jen hárá a tvrdil, že má zánět dělohy...takže injekce, kapačky, testy, ultrazvuk apod. Ale vše v pořádku,tak uznal, že asi teda fakt jen hárá...To byla poslední rána, že nepoznal hárání, a utekli jsme jinam, kde nám pan veterinář okamžitě udělal ultrazvuk boule, odběry a zjistil, že "zvětšená uzlina, co se má rozejít" je nádor slinné žlázy... tak si udělejte obrázek. Sice není drahý, ale moc dobrý přístup podle mne nemá ani ke zvířatům ani k majitelům, zkuste jít jinam a uvidíte