MUDr. Petr Krtička

Chirurg Více

Jablonec nad Nisou, 2 adresa

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Nemocnice v Semilech

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. Jiný

Nehorázný přístup lékaře, který ani nepozdravil. Po mém úrazu horních i dolních končetin řekl, že na rentgenu nic nevidí a poslal mě pryč s tím, že si mám vzít léky na bolest a ledovat. Doktor se ani neobtěžoval vstát že židle od počítače. Nezkontroloval ani krvácející ránu. Za 30 vteřin jsem se odbelhala z ordinace ve velké bolesti s papírem v ruce. Doma jsem si všimla dalších pohmožděnin, které jsem při významné bolesti nohy nestihla ani zaznamenat. Nerada obtěžují zbytečně kohokoli a k lékařům chovám úctu, ale opravdu zvažuji, že sepíšu na MUDr. Krtičku stížnost. Doufám, že službu chirurgické ambulance Nemocnice Jablonec nad Nisou nebudu už více potřebovat a jestliže ano, snad nenarazím na tohoto arogantního doktora.

Já bych si pacienta takhle odfláknout nedovolil.. Jeho vyšetření trvalo asi 20 vteřin a podle toho taky vypadala "léčba". Vůbec ho nezajímal vznik zranění, moje poznámky a nejsmutnější na tom všem je, že ani nesdělil, co se mi vlastně děje...

Neznám kvality toho pana doktora, což je způsobeno přístupem a absolutním nezájmem o člověka, pacienta a zjevně i nezájmem jakkoli pomoci

Pan doktor ,je stručný neztrácí čas dlouhým mluvením,jde rovnou k věci ,pokud se zeptám na cokoliv vysvětlí,poradil i po telefonu.\Operoval mě varixy v Jilemnici,odvedl čistou práci ,v třísle jizva jen tenká čára ,proti předešlé operaci jinde která je nepěkná.Lékaře chválím.Formanová

Umístění: Nemocnice v Semilech křeče v nohou

Pan Dr. byl velmi stručný, rychlý, po prohlídce a konzultaci dal stručné rady a popis cvičení. Moje domněnky byly slabé, ale řídím se přesně pokynů a mám výborné výsledky. Skutečně ta studená sprcha na studené moje nohy a je opravdu příjemná a dělá divy i ta cvičení, která se praktikují také v Sokole, ale nyní denně doma. Už mě nebudí křeče v nohou.
Vřele děkuji touto cestou !!!
Rieglová, 78 1/2 r. stará.

komunikace nulová, lživé informace o výkonu pacientovi, arogantní chování, pacienti jsou pro něj sériové kusy, ne individualní osob s individuálními potřebami... velká nespokojenost s jeho jednáním!!!!

Velmi dobrý lékař, věnuje se pacientům s maximální péčí. Provedl na jedničku náročnou operaci našemu otci. Děkujeme!