Husova 18, Plzeň 3, Plzeň

Na Františku 8, Praha 1, Praha
Nemocnice Na Františku, ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ordinace

Doporučuji tohoto lékaře, jeho profesionální přístup, navštívila jsem ordinaci z důvodu nesnesitelné bolesti kolene, po 3 návštěvách jsem spokojená a bez bolesti. Děkuji

Doporučuji, ochotný pan doktor, byla jsem zde již podruhé a vždy spokojena. Objednána na ráno a šla jsem hned na řadu, minule jsem si chvilku počkala, ale raději si počkám na kvalitní ošetření než bych šla jinam.

Mohu doporučit. U pana doktora jsem byla s kolenem před rokem. Oceňuji profesionální a vlídný přístup.

C

S panem doktorem mám velice dobré zkušenosti.Nikdy mě neodbyl.Je opravdu profesionál který své práci rozumí.

Jsem ex tanečník z divadla. K panu Krauzovi chodím léta se svými koleny a zády, každou chvíli mi píše něco co nehradí pojištovna, ale asi to má důvod. Mě osobně se líbí že do mě nacpe věci co bolest pouze oddálí a neřeší problém. Je mi skutečně jedno jestli za své zdraví zaplatím 30,- nebo 300,-. Mě to za to rozhodně stojí a rozhodně bych své zdraví nesvěřil nikomu jinému.

Velmi prijemny mlady pan doktor. Operace kolene, kterou jsem podstoupil v nemocnici v Beroune, probehla pod jeho vedenim naprosto bez problemu. Pan doktor svemu oboru rozumi a je velmi ochotny. Plus je moznost resit s nim administrativni problemy po e-mailu.

fakt bezva, potřebovala bych pomoct s kolenem...místo snowboardu jezdím na kole:(

Byl jsem u pana doktora se synem. Pan doktor byl moc milý a trpělivý. Jeho přístup je zodpovědný a vždy v zájmu pacienta.

Doktor-sluníčko, který léčí snad i úsměvem :)
Žádný stres, vše srozumitelně vysvětlí, nervní typy uklidní; sestřička je taky fajn.
Pro paní s kolenem pode mnou: já zavolala na zde uvedené číslo (222801343), čekací lhůta byla 2-3 týdny.

Velice děkuji panu doktorovi a jsem mu nesmírně vděčná, že mi pomohl z nejhorší situace v mém životě, upoutaná na vozíku. Pane doktore ještě jednou mnoho díků!!!!!!!!!!!!!!!!!!!