Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Tomu, co pan doktor provozuje se nedá říkat terapie. Katastrofa. Vůbec nechápu, kde se berou ty pozitivní hodnocení tady. Nikomu bych nedoporučila. Terapii si představuji jinak, než 15 minutový monolog pana doktora. A už vůbec nechápu jak někomu může dávat rady, aby se člověk vybodl na to co dělá (zaměstnání,...). Opravdu nedoporučuji. Nejhorší terapeut, u kterého jsem kdy byl. Jestli chcete své dusevni zdraví zlepšit a pomoc, abyste se cítili lépe, taky tady se to rozhodně nepovede.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Budou to dva roky,co pravidelně docházíme k panu doktorovi Kopistovi kvůli úzkostem. Hned po prvním sezení sem věděla,že to je to pravé pro mě. Chtěla sem vše zvládnout bez léků a pan doktor respektoval me prani a já sem na to pyšna Pan doktor je upřímný,lidský a přátelský. Vše řekne jak si myslí, vyslechne,vysvetlí a má smysl pro humor. Ukázal mi správný směr. Pro mě je hlavní klíč k uzdravení- pochopení a ja jsem panu doktorovi vděčná. Chci mu také poděkovat že mi otevřel oči a já se po 12letech dostala z PPP.
Jsem ráda,že sem mohla pana doktora poznat a že mi pomáhá. Je to skvělý člověk Doporucuji

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Pan psycholog byl mou první zkušeností s terapií. Při úvodním sezení jsem zmínila sebepoškozování, načež se zeptal, kde se tedy řežu. Řekla jsem, že na vnitřní straně stehen, reagoval rádoby vtipem: "To mi asi neukážete, co?"
Přišla jsem s úzkostmi a depresemi, docházela jsem asi po dobu dvou měsíců a odnesla si v podstatě jen radu "neposlouchejte své emoce".

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Jsem velmi vděčná, že jsem narazila zrovna na pana doktora Kopištu, ke kterému chodím už delší dobu a musím říct, že si nedokážu představit někoho lepšího. Tyto sezení mi opravdu neskutečně pomáhají. Vždy mě dokáže skvěle nasměrovat, člověk si k němu lehce vybuduje důvěru, jelikož má profesionální a zároveň lidský přístup.Na sezení se vždy nemohu dočkat, už dopředu vím, že mi to pomůže a cítím se lépe. Mohu jen doporučit a panu doktorovi děkuji!

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Chci velmi poděkovat panu doktorovi Kopištovi, ke kterému chodím již pravidelně na sezení po dobu dvou let, a musím říct, že mi ukázal cestu jak si poradit se svými problémy, vždy si na mě udělal čas a po konzultaci s ním se cítím vždycky lépe. Dávám mu to nejlepší hodnocení z hlediska profesionality a lidskosti. Mohu ostatním klientům doporučit.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Nedoporučuji. Nechápu pochvalné komentáře, asi se chová podle toho jak se vyspí nebo ke každému jinak. Psycholog-psychiatr mi na deprese řekl, že se věnuje úzkostem. Tak možná kdybych přišla z úzkostí...což je směšné. Shazování problémů problémy nevyřeší. To jsem zažívala celý život v rodině, pro to si nemusím chodit k odborníovi......

X
Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Setkali jsme se několikrát v průběhu cca 1 roku, bylo to moje první setkání s terapeutem obecně. Zesměšňoval a znevažoval mé problémy a na posledním setkání vyloženě pohrdal a znevažoval jakýkoli můj pocit a jakoukoli mou snahu se dostat z depresí a úzkostí... a bohužel nejsem jediný nespokojený pacient, dvě kamarádky (které se mezi sebou neznají a každá k terapeutovi docházela v jinou dobu) mi popsaly velmi podobnou zkušenost, plus to, že měl p. Kopista nepříjemné sexistické narážky a paušalizoval ve smyslu, ach vy ženy, ach ti muži atp. Při posledním setkání mě vpodstatě vyhodil z ordinace, i přes můj pláč, úzkost a hyperventilaci. Poté jsem to rozdýchávala přes dvě hodiny na lavičce kousek do polikliniky. Nejhorší zkušenost. NEDOPORUČUJI.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Pan doktor mi velice pomohl v boji s nespavostí. Zejména smířit se s faktem, že s nespavostí nemá cenu smysl úporně bojovat, ale naopak jí nechat volný průběh a ona odezní po čase sama. Škoda, že mi to trvalo rok, než jsem jeho slova pochopil. Proto všem nespavcům doporučuji KBT terapii u MUDr. Kopisty!

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

S depresemi a úzkostmi se potýkám již několik let. Od začátku svých obtíží docházím na terapie k panu doktoru Kopistovi. Jeho psychoterapeutickou poradnu jsem našla náhodou na webových stránkách. Zpětně tuto náhodu vnímám jako obrovské štěstí.
Pan doktor Kopista ke mně přistupoval vždy laskavě, empaticky a přátelsky. Zároveň byl však jeho přístup naprosto profesionální, objektivní a velmi věcný. Věci označoval pravými jmény a skutečnost nijak nepřikrášloval. Vždy mi pozorně naslouchal, bral moje pocity a trápení vážně a nikdy mé problémy nebagatelizoval. Myslím, že jsem vcelku uzavřený člověk a svěřím se opravdu málokomu, ale panu doktorovi jsem brzy začala důvěřovat. To mi umožňovalo hovořit o svých trápeních zcela otevřeně. Za velké plus považuji i fakt, že je to nejen psychoterapeut, ale především lékař - psychiatr, který případně může předepsat vhodnou medikaci. Když je pak člověku skutečně špatně, tak má pocit bezpečí, že je pod lékařským dohledem.
Při terapii jsem se naučila porozumět příčinám svých depresivně-úzkostných stavů, změnit reakce na negativní myšlenky, před kterými člověk neuteče, a tím tak změnit svoje chování. Rovněž jsem si upravila svůj životní styl, terapie mi vlastně otevřela oči a já se proto nyní dívám na život z jiného úhlu pohledu.
Panu doktoru Kopistovi jsem za jeho pomoc velmi vděčná a jeho terapii mohu jenom doporučit.

AK

Pan doktor mi pomáhal asi rok, a i když tehdy došlo také na léky, tak nyní jsem díky terapii doktora Kopisty už 5 let bez úzkostí, nepotřebuji terapii ani léky. Dnes už na toto období vzpomínám pouze jako na nepříjemnou epizodu mého života (jak mi tehdy říkával) a jsem ráda, že jsem pomoc vyhledala právě zde. Díky!