Umístění: ADONIS DENTAL Neratovice

Pan doktor Kohout je dobrý lékař, pečlivý,velmi ochotný,ale bohužel drahý.Za otevření, pročištění, vložení drenu a prozatímní uzavření zubu jsem doplácel 956.-Kč.To mi měla čekat ještě jedna návštěva se stejnými úkony a poté snad již plomba.Tak že asi suma sumárum celkem tři tisíce.To samé, až na plombou, mám teď jinde bez doplatku

X

Po velmi špatných zkušenostech s pražskou zubařkou jsem odešla k panu doktoru Kohoutovi na kliniku a nestačila jsem se divit, jak i zubní lékař může mít příjemný a lidský přístup. Má i moc hezkou ordinaci, čekárnu :-) i ochotný personál a cítila jsem se tam skvěle. Můžu doporučit pro ty, kdo mají již panickou hrůzu ze zubařů jako já :-)

Muzu vrele doporucit. Velmi lidsky pristup. Pan doktor Kohout vse presne vysvetli, predtim nez zacne neco delat. Pouziva moderni pristroje a postupy, takze tim minimalizuje pripadne neprijemnosti. Odchazite s pocitem, ze o Vas bylo vyborne a precizne postarano.

Velmi sympatický a pečlivý lékař. Vše do poslední tečky vysvětlí. Díky němu jsem na dobré cestě k tomu, že snad přestanu mít panický strach ze zubaře. :)

Výborný přístup, velmi pečlivý - neskončí ošetření dokud není spokojený s výsledkem na 110% ... navíc klinika kde pracuje je vzhledem k nadstandardnímu vybavení velmi levná ... doporučuji.

Vyzkousel jsem vice nez deset zubaru a tento je jednoznacne nejlepsi. Jednak vysoka odbornost, jednak vynikajici lidksky pristup. Vzdy pred kazdym krokem pri osetrovani zubu upozorni, co bude delat - u zadneho jineho jsem to nezazil, bohuzel.

Oblíbený zubař mého sina.:-)

X

Pana doktora mohu vřele doporučit. Je velice sympatický a precizní. Od té doby, co chodím k němu, se nebojím chodit k zubaři.

Pan doktor Kohout je velice prijemny clovek. Pracuje precizne a citlive.

cca 3 tyzdne dozadu mi pan doktor Kohout vytahoval 2 osmicky naraz, zahojilo sa to za tyzden. pan doktor je komunikativny, ochotny a precizny, spokojnost a mozem len odporucit.