Znojemská 235, Moravský Krumlov
Praktický lékař

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Výborný lékař, neměnila bych!

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Z nemoci mě vždy vyléčil a snažil se mi poradit. Neměnila bych.

Zatím si nemohu stěžovat. Vždy vstřícný. Ochotně poradí, diskutuje, odpoví na dotazy., vysvětlí léčbu. Jestli na někoho působí arogantně, tak je to možné. Každý jsem jiný typ. Spíše se mi zdá, že dotičnému odpověděl stroze lékařskými termíny a to mohlo působit špatně. Na mě tak rozhodně nepůsobí.1

Mladý a zkušený doktor, sleduje moderní trendy a léčiva (pozn. vždy, když jsem byl u něj v ordinaci, zvednul mi náladu - pozitivní člověk)

Prave jsem se vratil z jeho ordinace a nemuzu si stezovat. Byla to pro me pozitivni zkusenost.Pan doktor mi vse vysvetlil a to srozumitelne i pro cloveka neznaleho odbornych vyrazu. Jeho predepsana lecba vzdy zabrala.Urcite bych ho nemenil,ma prehled!

Nejlepší praktický lékař v okolí, nikdy bych neměnil a k těm negativním komentářům dole, doufám, že jste se již odregistrovali, aby se mohl pan Kéda věnovat lidem, kteří o jeho pomoc skutečně stojí!

Bez problémů.