Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Genetika Plzeň, s.r.o. Jiný

U pana doktora jsme byli již po druhé a pan doktor je opravdu velký PAN DOKTOR. Jeho přístup je naprosto skvělý, vše vysvětlí, baví se s vámi jako rovný s rovným. Za mě velká spokojenost a velké poděkování.
A sestřička je také věci milá dáma, usměvavá, velmi vřelá.
S klidným srdcem mohu doporučit pana doktora a kdybych mohl dát deset hvězd tak bych je tam bez váhání dal.

Umístění: Genetika Plzeň, s.r.o. Jiný

Pan doktor je člověk na svém místě. Velmi milý, opravdový odborník ve svém oboru, vše ochotně vysvětlí, je trpělivý. Slyšela jsem na něj samou chválu a není divu. Přicházela jsem vyděšená a odcházela s dobrým pocitem. Sestřička také úžasná.

Vse uz tu bylo napsano.Velice mily,profesionalni,lidsky pristup pana doktora i sestricky.Mohu jedine doporucit.

Byli jsme se synem u pana doktora poprvé a byla jsem velmi mile překvapena. Jak je již psáno níže, pan doktor je milý, usměvavý, laskavý k dětem... Kéž by takových bylo více! Jednoznačně doporučuji.

Jarka
Příjemný pan doktor, profesionální přístup, milý k dětem i rodičům už dlouho jsem se s tak trpělivým a příjemným lékařem nesetkala. Taktéž sestřička velice příjemná. Mohu všem doporučit.

Po všech možných vyšetřeních mě v těhotenství čekalo další a to u pana doktora. Vždycky, když jdu někam poprvé mám strach s kým přijdu do kontaktu. Byla jsem strašně mile překvapena, protože pan doktor byl usměvavý, sympatický, podal mi veškeré informace no a když jsem dostala jen dobré zprávy, odcházela jsem s úsměvem a spokojená. Všem doporučuji !!!!

U Dr. Jehličky jsem byla na prenatálním vyšetření srdce nenarozené dcery a musím říct, že doktor je to famózní, pečlivý a znalý svého oboru, sestra taky super - příjemná, byla jsem tam i s mamkou a jak jsme vyšly z ordinace, obě jsme se na sebe podívaly a řekly: aaaach. :-) Nejen, že super výsledky, srdíčko v pořádku, ale ta atmosféra, ten klid a pohoda, ta vlídnost...!! No, kéž by byl každý lékař takový. Nejen dobrý doktor, ale i sympoš, to je nevídaná kombinace. Doporučuji 100%!

Moc hodný člověk a profesionál.Laskavý k pacientům i případnému doprovodu. Sestra je rovněž velmi slušná a příjemná. Oba trpěliví, vše ochotně vysvětlí. Do takové ordinace se chodí hned lépe! Doporučuji všem.

Od malicka jezdim s dcerou na vysetreni a nemuzu si stezovat,jsem spokojena,mic dekujeme.

Ja se pridavam k maminka.Jednáni na vybornou, super, prijemny, pekny pan dr.Ma trpelivost a kdyz ji nemaj deti ( jako moje dcera), tak ji jednoduse preobjena.Sestricka je take velice mila....neustale detem zpiva a hraje na zvonkohru.dekujeme, ze jste.