Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Poradna pro rodinu Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Upozornění: Tato stránka neslouží pro objednání do Poradny pro rodinu Olomouc!

Odborná psychologická praxe od roku 1995...

• Krize ve vztahu
  • Stres
  • Poruchy příjmu potravy

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Poradna pro rodinu Olomouc rodinná psychoterapie

Dle mého názoru se jedná o odborníka, který se absolutně nedokáže vcítit do situace klienta a pomoct s problémem.
Za mě hodně špatná osoba, zvyšování hlasu a neetické jednání.
Nedoporučuji.

Dobrý den, také mám velmi dobrou zkušenost.
Jít na takovou návštěvu pro mě bylo nepředstavitelné. Jsme přeci dost silní, abychom se se svými problémy srovnali sami. A máme vůbec nějaké problémy ? Můžou se nám stát přeci horší věci..
Nicméně, šla jsem na doporučení a zvědavost společně s úzkostí mě tlačila vpřed, abych vstoupila..
A hle..otevřela jsem se, naslouchala....Bolelo to a musím na sobě neustále pracovat.
HNED po první návštěvě jsem dokázala shodit hromadu břemen a usmívat se.
OPRAVDU VELMI DOPORUČUJI.
Kdyby to šlo, ráda navštěvuji pravidelně. Dokonce i partner, mi ho chce hned po jedné schůzce přebrat =o)

Mgr. Petr Hroch

Děkuji za milou referenci ;) To, co popisujete, skutečně stojí za ocenění. Tím ale myslím Vaše odhodlání, Vaši vůli. Já tam jen chvíli byl s Vámi...

K psychologovi mě dotlačili rodiče, moc se mi tam nechtělo a byla jsem rozhodnutá, že budu mlčet jak zařezaná. Nejvíc mě pak šoklo, že jsem mohla mlčet, jak jsem chtěla. Hroch mě nikam netlačil, měla jsem pocit, že jsem dospělá. Někdy to bylo jak ve fantasy, trefil to, na co jsem myslela, dřív, než jsem to řekla. Takže už se neřežu, tak trochu jím, pořád jsem prdlá, ale už s tím nemám problém.

Mgr. Petr Hroch

Děkuji za zpětnou vazbu. Jenom bych rád korigoval tu "fantasy", nejsem šaman, jen se snažím naslouchat. A mimochodem, pěkně jste si své pokroky odmakala (ctím Vaši anonymitu, ale nejspíš sama tušíte, že já tuším;) )

Pana Hrocha můžu s čistým svědomím doporučit. Cítím se u něj vždy dobře a pomáhá mi, není to snadné a není to hned, ale výsledky našeho společného snažení mi dělají radost každý den!

Mgr. Petr Hroch

Děkuji za Vaše doporučení! Jsem rád, že jste napsala i to, že řešení problémů potřebuje svůj čas. Někdy lidi moc spěchají a docela si tím škodí... Petr Hroch

Pan psycholog mne sice nešetřil, jeho otevřenost mi občas nebyla příjemná, ale jinak bych si asi neuvědomila, že za svůj život si odpovídám sama. I přes ráznost jeho slov jsem cítila laskavost a snahu o pomoc. Doporučuji všem, kdo nechtějí hledat pouhý soucit, ale skutečnou podporu a pomoc,

Mgr. Petr Hroch

Děkuji! U jednoho své kolegy jsem na dveřích viděl nápis: "Pozor, terapie bolí!" Někdy to tak je. Co na to říct.

Upozornění: Tato stránka neslouží pro objednání do Poradny pro rodinu Olomouc!

Odborná psychologická praxe od roku 1995...

• Krize ve vztahu
  • Stres