Odborný lékař ortopedie
M. R. Štefánika 3, Šumperk

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Pan doktor velmi neochotný, strohý. Na očích měl celou dobu tmavé brýle, což mi přišlo krajně neslušné. Mluvil s námi velmi povýšeně. Bylo vidět, že ho ta práce vyloženě nebaví. Příště raději zvolíme jiného lékaře.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Nevím zda už tuto práci pan doktor vykonává natolik dlouho, že ho prostě nebaví, ale po operačním zákroku a dvouměsíční rehabilitaci mi na kontrole řekl (tam mě poslala rehab. sestra, že se jí rána nezdá stále v pořádku), že je třeba cvičit, s bolestivou rukou zahýbal "na sílu" a poslal mě domů. S rukou mám i po třech měsících dost problémy, ale jaksi přetrvává strach jít k panu doktorovi, že mě obdude jako simulanta.... čili řeším teď návštěvu jiného ortopeda a budu doufat, že mi pomůže....

Velmi ochotný dokor. Velký profesionál ve svém oboru. Podstoupila jsem několik operací s komplikovanu vadou a dnes běhám,lyžuji a vše bez omezení..:) Můžu jen doporučit :)

Jsem velmi nespokojená. Když mě před patnácti lety několikrát operoval, byl velmi ochotný, odborně poradil, pomohl. Teˇd velká změna, ordinuje od stolu, přišla jsem v osmém měsíci těhotenství s problémem kyčle a kolene, připajdala jsem o berli, vůbec ho můj zdr. stav nezajímal, ani mě neprohlédl, nic. Prosila jsem ho o potřebné informace o diagnoze z r. 2000 a nic mi nesdělil, že prý starší než 2006 záznamy nemají. Přitom to rozhodně není pravda, archiv je ve skepě polikliniky, ale sestřičce se evidentně nechce vůbec zvednout zadek. Zatímco ortoped v případě ortopedické indikace k císařskému řezu píše doporučení pro tento zákrok, Dr. Houzar mě dost odbyl, že on tohle vůbec neřeší, doslova mě odmítl, přitom situace je taková, že okamžitě měním lékaře a budu to dále řešit. Naprosto neschopný lékař, ještě jsme spolu jednali a on už nechal zavolat další pacientku, která byla stejně v nepříjemném šoku jako já, že jsme se ocitly obě v ordinaci, na ochranu osobních údajů veřejně sdělovaných nehledě. Ponižující, koukali na mě "tak vypadni už". No, takhle kontrola u odborného lékaře vypadat nemá. Odešla jsem rozčarovaná a zklamaná.

Mám špatnou zkušenost,nic nevysvětlí,neporadí,strohý na slovo,vše jsem z něj musela tahat,nezvedne ani oči od stolu,o jeho sestře ani nemluvím,neochotná,nafouklá.
Možná kdyby se přisunula nějaká tisícovka bylo by to snad lepší...

Spokojenost s přístupem k pacientovi,ochota pomoci i v případech,kdy jiný ortoped považoval případ za zveličený pacientem.Posouzením rentgenového snímku,který hodnotil předtím jiný lékař a stanovil diagnozu jako lehkou,jednoznačně snímek popsal jako závažný a zajistil léčbu k plné spokojenosti.Nejedná se o ojedinělý případ.

Profesionální a velice lidský přístup.Prvotřídní odborník.Vřele doporučuji .Milena

Dobrá zkušenost s ambulantním vyšetřením