Gynekologie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• Gynekologická onemocnění

Odstranění polypů

Operační výkony s anestezií

Preventivní prohlídky

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Terapie pro těhotné ženy

Ultrazvuk

Umělé přerušní těhotenství – upt

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Skvělý přístup. Po přestěhování to mám sice dál, ale ráda si dojedu. Poprvé jsem narazila na někoho jiného než pana doktora a i tak super. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Perfektní přístup, milé vstřícné jednání, podrobné vysvětlení vyšetření, konzultace k dotazům, naprosto na čas vyšetření, výsledky elektronicky...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Vyšetření bylo v pohodě, žádná bolest nebo nepříjemný pocit . Lékař je příjemný a profesionální. Všechno bylo v klidu a dobře atmosféře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Vyhovuje mi hned několik věcí: objednání přes internet je velice pohodlné, a v ordinaci jsou dochvilní, takže se nečeká. Pan doktor Holý (nebo i jiný doktor v této ordinaci) i sestřičky jsou všichni velice milí, trpěliví a vše pečlivě vysvětlí. A vyšetření je i přesto rychlé, takže tam člověk netráví hodiny. Doporučení a předepsaná léčba se mi zatím vždy osvědčily. Tuto ordinaci můžu jedině doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Skvělý přístup, profesionální. Vyhovuje mi možnost objednání se přes online formulář. Oceňuji i dodržení pak času objednání. Moc za vše děkuji. :-)

Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Ordinaci pana doktora jsem si po několika špatných zkušenostech vybrala na základě skvělých recenzí. Na první návštěvu jsem přicházela velmi nervózní. Už během zakládání karty pacienta u sestřičky ze mne stres opadnul a co se dělo poté, to už bylo jen čisté nadšení. Ošetření bylo naprosto bezbolestné a rychlé, jednání ošetřujícího lékaře perfektní, milé, empatické..vše mi bylo vysvětleno, všechny mé dotazy zodpovězeny.. Odcházela jsem plná euforie, nadšení a spokojenosti, že konečně budu na gynekologii chodit ráda. Moc děkuji!!!!!!!!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Velmi milý a příjemný pan doktor, skvělý přístup, pěkná ordinace. Všechno naprosto perfektní, ani jsem nečekala, že návštěva gynekologa muže být příjemná, nikoliv stresující. Moc děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

S ordinací pana doktora Holého mám perfektní zkušenost. Jak zdejší doktoři, tak i paní doktorky jsou vlídní, poradí, vysvětlí. Při vyšetření citliví a chápaví. Naprostá spokojenost a nenapadá mě, co by se dalo vytknout. Je fakt, že pacientku jako já je asi lehké držet spokojenou (absolvovala jsem pouze preventivní prohlídky, očkování, výběr a předpisy antikoncepce); když se nemusí řešit žádné potíže, které by bylo nutno léčit, nebo těhotenství, mají to gynekologové určitě snazší, ale i tak. Jsem nesmírně ráda, že jsem narazila na tak dobrou ordinaci nedaleko svého bydliště, a můžu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor i sestřička jsou velmi milý a příjemní lidé. Poradí, vše vysvětlí. Jsem ráda, že jsem si ordinaci mudr.Holého vybrala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Velmi sympatický pan doktor, má profesionální přístup. Pěkné prostředí. Můj dotaz vysvětlil v klidu bez pocitu, že ho zdržuju... před 16 lety byl u mého druhého porodu na Bulovce a vše proběhlo v pořádku...zotavila jsem se daleko rychleji oproti prvnímu porodu.... děkuji

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Gynekologická onemocnění