Gynekologie (mapa)

Biopsie zevních rodidel +19 Více

Běžný termín

Hormonální terapie

Hysteroskopie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• gynekologická onemocnění

Umělé přerušní těhotenství – upt

Klasické zákroky - hysterektomie – odstranění dělohy břišní cestou

Klasické zákroky - hysterektomie – odstranění dělohy vaginální cestou

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Laboratorní odběry

Umístění: Gynekologie

Můžu souhlasit s tím, že pan doktor se chová slušně a snaží se být příjemný. Byla jsem u něj s příznaky, které podle internetu mohly ukazovat na počínající karcinom děl. hrdla. Pan doktor viděl příčinu v křehkém čípku. Cytologie vyšla zhoršená, ale prý to nebylo nic, co by vyžadovalo léčbu, jen kontrola za 6 měsiců. Přestěhovala jsem se a po 6 měsících jsem navštívila jiného gynekologa, který zjistil poměrně velký zhoubný nádor. Mám pocit, že se někde stala chyba, že jsem asi měla být více sledovaná a nemoc se mohla podchytit dřív. Můžu si za to částečně asi i sama, že jsem se nechala uchlácholit nevinnou diagnózou "křehký čípek" a netrvala na pečlivějším zjištění mých potíží. Nechci pana doktora poškozovat, ale je možná dobré do napsat i kvůli jiným pacientkám.

MUDr. Petr Holý

Dobrý den, byl bych velmi rád, aby zde nezazněly zavádějící informace ! Vaše cytologie byla 12/2016 s výsledkem LSIL (vč. HPV), kontrolní cytologie za 6 měsíců je postupem LEGE ARTIS, ale na tuto jste se již nedostavila. Pokud tedy řešíte "nyní" pokročilý nález, bylo by vhodné zmínit, za jak dlouho byla provedena kontrolní cytologie u nového gynekologa a s jakým výsledkem....

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chodím půl roku (zatím do těhotenské poradny) k paní doktorce Mullerové a s jejím přístupem jsem velmi spokojena, je velmi příjemná, vysvětlí všechny dotazy. Nespokojená jsem však se sestrou, která je často dost uštěpačná, zcela jí chybí empatie a profesionální přístup. Proto neutrální hodnocení.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, mám takový problém, jsem pět dní po ms a zase jsem začala špinit a chvilku klid a pak regulérní krev, určitě navštívím mého gynekologa, obavy mám co se se mnou děje

Dobrý den, jistě bude rozumné navštívít Vašeho gynekologa. S velkou pravděpodobností to nebude žádný závažný problém, ale vyšetří Vás a udělá Vám ultrazvuk a budete ve větším klidu. Holý

• Dobrý den,
    jsem 1,5 roku po porodu a od toho mi po každém půl roce vychází špatný cytologický stěr.Při druhé kontrole mi paní doktorka udělala i na HPV který vyšel negativní.Dnes po kontrole se jí asi něco nezdálo a vypsala mi žádanku na pracoviště,které to prý více prozkoumá.Je i tak možné,když testy HPV byly negativní,abych měla rakovinu děložního čípku?V žádance je důvod požadavku: opakovaně LSIL, high risk HPV negat.
    Děkuji za odpověď

Dobrý den, souhlasím s názorem kolegynň- vyšetřením na expertním pracovišti budete mít jistotu, že je vše řádně dovyšetřeno !! To , že byste měla zhoubný nádor je velmi nepravděpodobné.

• gynekologická onemocnění
  • menopauza