Gynekologie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně.

• Gynekologická onemocnění

Odstranění polypů

Operační výkony s anestezií

Preventivní prohlídky

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Terapie pro těhotné ženy

Ultrazvuk

Umělé přerušní těhotenství – upt

Umístění: Gynekologie

Můžu souhlasit s tím, že pan doktor se chová slušně a snaží se být příjemný. Byla jsem u něj s příznaky, které podle internetu mohly ukazovat na počínající karcinom děl. hrdla. Pan doktor viděl příčinu v křehkém čípku. Cytologie vyšla zhoršená, ale prý to nebylo nic, co by vyžadovalo léčbu, jen kontrola za 6 měsiců. Přestěhovala jsem se a po 6 měsících jsem navštívila jiného gynekologa, který zjistil poměrně velký zhoubný nádor. Mám pocit, že se někde stala chyba, že jsem asi měla být více sledovaná a nemoc se mohla podchytit dřív. Můžu si za to částečně asi i sama, že jsem se nechala uchlácholit nevinnou diagnózou "křehký čípek" a netrvala na pečlivějším zjištění mých potíží. Nechci pana doktora poškozovat, ale je možná dobré do napsat i kvůli jiným pacientkám.

MUDr. Petr Holý

Dobrý den, byl bych velmi rád, aby zde nezazněly zavádějící informace ! Vaše cytologie byla 12/2016 s výsledkem LSIL (vč. HPV), kontrolní cytologie za 6 měsíců je postupem LEGE ARTIS, ale na tuto jste se již nedostavila. Pokud tedy řešíte "nyní" pokročilý nález, bylo by vhodné zmínit, za jak dlouho byla provedena kontrolní cytologie u nového gynekologa a s jakým výsledkem....

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chodím půl roku (zatím do těhotenské poradny) k paní doktorce Mullerové a s jejím přístupem jsem velmi spokojena, je velmi příjemná, vysvětlí všechny dotazy. Nespokojená jsem však se sestrou, která je často dost uštěpačná, zcela jí chybí empatie a profesionální přístup. Proto neutrální hodnocení.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.

• Gynekologická onemocnění
  • Menopauza