Gynekologie

Posláním gynekologicko-porodnické praxe v naší ambulanci je poskytovat odbornou gynekologickou a porodnickou péči vysoké úrovně. Naší snahou je vytvo...

• Gynekologická onemocnění

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Antikoncepce

Odstranění polypů

Operační výkony s anestezií

Preventivní prohlídky

Gynekologie

Revize dutiny děložní po potratu – rcui

Terapie pro těhotné ženy

Ultrazvuk

Umělé přerušní těhotenství – upt

Umístění: Gynekologie preventivní prohlídky

Po první návštěvě jsem opravdu příjemně překvapená. Velmi příjemný pan doktor i sestra, skvělá komunikace, slušné a otevřené jednání. Pan doktor ochotně vysvětlil, co bylo třeba. Takové jednání bohužel není samozřejmostí, což hodnotím na základě předchozích zkušeností s celkem 3 jinými lékaři. Velmi oceňuji zasílání výsledků cytologie do mailu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

U pana doktora jsem krátce , můj bývalý lékař odešel do důchodu tak jsem si našla pana dr. Holého. Jsem spokojená s přístupem lékaře i personálu . Mohu jen doporučit .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor i sestřička byli velmi příjemní, skvělá domluva a velmi příjemná atmosféra. Všechno proběhlo rychle a bez problémů.

Umístění: Gynekologie revize dutiny děložní po potratu – rcui

Paní sestricka i pan doktor velice sympaticky a prijemny. Objednani bylo na cas a vysetreni rychle.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Dnes večer jsem byla na prohlídce kvůli sestupu dělohy. Ordinovala mladá doktorka paní Sikorová. Moc se mi líbila. Všechno důkladně vysvětlila, ukázala na obrázku jak vypadáji mé orgány v tomto mém stavu. Byla ochotná, vstřícná, pozorně poslouchala, snažila se porozumět mé vůbec nedokonalé češtině. Věnovala mi času, kolik jsem potřebovala, odpovídala na všechny mé otázky. Když potkaš takového doktora, už si citiš skoro zdravým! Děkuj!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Pan doktor i sestřička jsou moc fajn. Návštěva proběhla bez problémů. Pan doktor všechno pěkně vysvětlí, co a jak provádí. Jsem ráda, že chodím zrovna do téhle ordinace.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

Vše probíhalo bez problémů, pan doktor i sestřička byli moc milí. Děkuji za registraci právě u Vás!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Profesionální přístup, bezbolestné vyšetření, výborná komunikace. Vyšetření proběhlo v uvedený čas. Spokojenost jako vždy.

Umístění: Gynekologie Běžný termín

S návštěvou u pana doktora jsem byla velmi spokojena, jsem moc ráda, že jsem se u něho zaregistrovala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologie Běžný termín

Seriózní ordinace, pan doktor vše vysvětlí, i když se v čekárně nahromadi pacientky, v ordinaci nemáte pocit, že se vám nevěnují.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Dobrý den, genitál bude naražený a to je doprovázeno silnou bolestivostí. Problém by nastal tehdy, pokud by se vytvořil otok s krevní sraženinou (hematomem). S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Dobrý den , mám možná hloupý dotaz ale zajímá mě jestli když jsem po interupci kterou jsem chtěla, musím po zbytek svého života teď všude u lékařů když se ptají jestli byl potrat říkat ano? Je to důležité? Nebo se tím myslí pouze samovolný? Mě to přijde totiž dost osobní a nechci to nikomu říkat, když proběhlo vše bez potíží .

Dobrý den, ano tato informace je jedním ze základních údajů ve vaší gynekologické anamneze. Podléhá lékařskému tajemství, stejně jako ostatní intimní údaje, nemusíte mít tedy strach. S pozdravem Holý.

MUDr. Petr Holý

• Gynekologická onemocnění