Petr Holba, gynekolog Příbram

MUDr. Petr Holba

Gynekolog Více

24 názorů

Uložit


Adresy (2)

Podbrdská 269, Příbram
ONP Příbram a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Možná píšu referenci po druhé, protože jsem vždy velmi potěšená po každé návštěvě pana doktora. Je empatický, lidsky věci vysvětlí, člověk se s ním může bavit o citlivých záležitostech. Nejlepší lékař co jsem kdy zažila napříč celým zdravotnictvím. Z Gyncentra jsem p. doktora následovala do Santé. Díky moc za Váš přístup pane doktore !


M
Ověřeny pacient
Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Po několika letech trápení u mého starého gynekologa, který me neustále nutil do darování vajíček jsem byla moc rada ze me vzal pan doktor “pod svá křídla”.. Pan doktor Holba je opravdový profík nejlepších kvalit. Po jeho odchodu z Gyncentra jsme neváhala a přešla k němu do Team Sante. Tak empatickeho a milého doktora jsem ještě nepotkala. Snaží se pomoct se vším co mate má srdci a vždy si všechno pamatuje. Jestli váháte zda se k němu přihlásit, tak určitě neváhejte! Nebudete litovat!


K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je jednička ve svém oboru, velmi empatický, pečlivý, vše dokáže srozumitelně vysvětlit. Po odchodu z GynCentra jsem ho po dlouhém hledání našla v TeamPrevent Santé, kde jsem se mu opět svěřila do péče. Tamní personál na jedničku, včetně objednávací linky. Vřele doporučuji. Vše na čas, žádné čekání, pouze to parkování :)


Z
Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Jen to nejlepší, upřímně , když mi řekli, že Mudr. Holba už v GC neordinuje , okamžitě jsem ho začala hledat , no a Příbram zase není tak dakeko.


J
Umístění: jiné místo Jiný

S péčí pana doktora jsem byla vždy nadmíru spokojená..Vždy byl byl milý a hlavně empatický.Po hodně dlouhé době jsem našla super doktora.Jen mě mrzí,že v Gyncentru skončil.,a nechtěli mi říct,kde teď pan doktor ordinuje..K nikomu jinému nemám takovou důvěru...


J
Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Přeregistrovala k MUDr. Holbovi pro jeho kladné recenze od mého kolegy do Gyncentra na Českomoravské (ISCARE). Reaguji na dnešní vyšetření a konzultaci, kterou si nemohu vynachválit. Nepamatuji si, že bych někdy odjížděla od svého lékaře s úsměvem a tak dobrou náladou, jako zrovna dnes.
Nejen, že mi pan doktor vše srozumitelně, lidsky a příjemně vysvětlil, ale také byl při vyšetření ohleduplný a 'jemný'.
Komunikace s panem doktorem je na úrovni, je orientován na klientku a její problémy a jako bonus Vás jeho humor rozveselí a povzbudí.. dodávám, že v jeho ordinaci jsem se cítila jak u něj doma :-D.
Díky za to, že jsem konečně našla lékaře, do jehož péče se nebojím svěřit a kterému naprosto důvěřuji.


J
Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Můžu jenom doporučit. Velmi laskavý a citlivý přístup. Řešila jsem s panem doktorem nádor na děloze a cystu na vaječníků. Opravdu velmi profesionální přístup.


R
Ověřeny pacient
Umístění: GynCentrum Praha gynekologická operace

Moc ráda bych poděkovala panu Mudr. Petru Holbovi a celému týmu profíků, kteří na této klinice pracují. Od ranního úklidu, přes roznos jídla, usměvavých sestřiček až po samé doktory, kteří mě operovali a sestřičku Hoškovou, která se o mě starala na Jipu jako anděl strážný celou noc, všem Vám ze srdce děkuji. Takovou péči jsem v Teplicích, ani nikde v blízkém okolí nezažila. Pomohli jste mně, moc Vám všem děkuji. Ivana


M
Ověřeny pacient
Umístění: GynCentrum Praha

Doktor Holba, je velice příjemný a zkušený mladý doktor. Návštěva je vždy velice příjemná a je mi vše krásně vysvětleno. Má i dobrý smysl pro humor, což situace nezlehčuje, ale činí je příjemnějšími. Je to mladý odborník s velkými zkušenostmi.


A
Ověřeny pacient
Umístění: GynCentrum Praha Gynekologický zákrok

Úžasný lékař. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala. Pečlivý, empatický. Více takových lékařů. Mohu jen vřele doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti