Podbrdská 269, Příbram

Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Pštrossova 24, Praha
Santé s.r.o.

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Umístění: Santé s.r.o. Jiný

Pan doktor Holba je prostě úžasný! Uvítá vás s úsměvem, loučí se s úsměvem. Snaží se pomoci a hledá řešení.
Když před lety odešel z kliniky, kam jsem k němu chodila, opět jsem šla za ním na nové místo. Dávám velké doporučení!

Umístění: Santé s.r.o. Jiný

Pečlivý, profesionál. Než jsem k němu přišla na vyšetření, měl již nastudovanou moji zdravotní dokumentaci, provedl kompletní vyšetření, přidal rady a doporučení. Velká spokojenost. A navíc, velmi příjemný člověk.

Umístění: Santé s.r.o. Jiný

Díky Panu doktorovi čekám miminko. Moc mi pomohl všechno zařídil hned. Budu mu navždy vděčná. Měla jsem zdravotní problémy. Vše semnou konzultoval postupně dělal veškerá vyšetření. A poslal mě i na jiné prohlídky věděl přesně kam směřovat. Jsem šťastná , že jsem měla možnost mít tohoto pana doktora.

Umístění: Santé s.r.o. Jiný

Rozhodne nejlepsi lekar, u ktereho jsem kdy byla. Skvely pristup ve vsech ohledech. Pan doktor ma mou plnou duveru, vse dokonale vysvetli. Na navstevu u nej se clovek vzdy tesi.

Umístění: Santé s.r.o. Jiný

Velký profesionál, skvělý přístup, vše vysvětlí a řekne od všeho pozitivní i negativní, aby si člověk udělal názor sám. Asi nejlepší lékař, u jakého jsem kdy byla ze všech oborů.

Umístění: Santé s.r.o. Jiný

Nejlepší gynekolog, profesionál, milý, veselý člověk, který vám vždy pořadí a pomůže, díky, že Vás máme, pane doktore!

Umístění: jiné místo Jiný

Možná píšu referenci po druhé, protože jsem vždy velmi potěšená po každé návštěvě pana doktora. Je empatický, lidsky věci vysvětlí, člověk se s ním může bavit o citlivých záležitostech. Nejlepší lékař co jsem kdy zažila napříč celým zdravotnictvím. Z Gyncentra jsem p. doktora následovala do Santé. Díky moc za Váš přístup pane doktore !

Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Po několika letech trápení u mého starého gynekologa, který me neustále nutil do darování vajíček jsem byla moc rada ze me vzal pan doktor “pod svá křídla”.. Pan doktor Holba je opravdový profík nejlepších kvalit. Po jeho odchodu z Gyncentra jsme neváhala a přešla k němu do Team Sante. Tak empatickeho a milého doktora jsem ještě nepotkala. Snaží se pomoct se vším co mate má srdci a vždy si všechno pamatuje. Jestli váháte zda se k němu přihlásit, tak určitě neváhejte! Nebudete litovat!

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je jednička ve svém oboru, velmi empatický, pečlivý, vše dokáže srozumitelně vysvětlit. Po odchodu z GynCentra jsem ho po dlouhém hledání našla v TeamPrevent Santé, kde jsem se mu opět svěřila do péče. Tamní personál na jedničku, včetně objednávací linky. Vřele doporučuji. Vše na čas, žádné čekání, pouze to parkování :)

Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Jen to nejlepší, upřímně , když mi řekli, že Mudr. Holba už v GC neordinuje , okamžitě jsem ho začala hledat , no a Příbram zase není tak dakeko.