Petr Holba, gynekolog Příbram

ONP Příbram a.s.

Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Přeregistrovala k MUDr. Holbovi pro jeho kladné recenze od mého kolegy do Gyncentra na Českomoravské (ISCARE). Reaguji na dnešní vyšetření a konzultaci, kterou si nemohu vynachválit. Nepamatuji si, že bych někdy odjížděla od svého lékaře s úsměvem a tak dobrou náladou, jako zrovna dnes.
Nejen, že mi pan doktor vše srozumitelně, lidsky a příjemně vysvětlil, ale také byl při vyšetření ohleduplný a 'jemný'.
Komunikace s panem doktorem je na úrovni, je orientován na klientku a její problémy a jako bonus Vás jeho humor rozveselí a povzbudí.. dodávám, že v jeho ordinaci jsem se cítila jak u něj doma :-D.
Díky za to, že jsem konečně našla lékaře, do jehož péče se nebojím svěřit a kterému naprosto důvěřuji.

Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Můžu jenom doporučit. Velmi laskavý a citlivý přístup. Řešila jsem s panem doktorem nádor na děloze a cystu na vaječníků. Opravdu velmi profesionální přístup.

Umístění: GynCentrum Praha gynekologická operace

Moc ráda bych poděkovala panu Mudr. Petru Holbovi a celému týmu profíků, kteří na této klinice pracují. Od ranního úklidu, přes roznos jídla, usměvavých sestřiček až po samé doktory, kteří mě operovali a sestřičku Hoškovou, která se o mě starala na Jipu jako anděl strážný celou noc, všem Vám ze srdce děkuji. Takovou péči jsem v Teplicích, ani nikde v blízkém okolí nezažila. Pomohli jste mně, moc Vám všem děkuji. Ivana

Umístění: GynCentrum Praha

Doktor Holba, je velice příjemný a zkušený mladý doktor. Návštěva je vždy velice příjemná a je mi vše krásně vysvětleno. Má i dobrý smysl pro humor, což situace nezlehčuje, ale činí je příjemnějšími. Je to mladý odborník s velkými zkušenostmi.

Umístění: GynCentrum Praha Gynekologický zákrok

Úžasný lékař. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala. Pečlivý, empatický. Více takových lékařů. Mohu jen vřele doporučit.

Umístění: GynCentrum Praha

Skvělý lékař, úžasný přístup.
Celý proces v ordinaci probíhá ve velmi příjemné atmosféře, Pan doktor skvěle pracuje s časem, člověk v ordinaci ani v čekárně netrčí věčnost, a přesto odchází s pocitem, že se mu někdo intenzivně věnoval, že to k něčemu bylo.
Kéž by to takto fungovalo u všech lékařů.

Umístění: GynCentrum Praha

MUDr. Holba je naprosto vynikající lékař. Neumím si představit lepší péči o pacienty. Na každou kontrolu se vlastně těším. Je vstřícný, vše ochotně vysvětlí a dobře poradí.
Přeji mu mnoho elánu i do dalších let ve zdravotnictví, protože takových profesionálů je skutečně málo!

S panem doktorem zatím velká spokojenost. Je velmi sympatický. Vždy včas, prohlídky rychlé, ale ne odbyté.
Trochu nezvyk u GynCentra, že sesterna je úplně oddělená. Doporučuji se tam jít občas poptat, zda není něco potřeba, pokud řešíte těhotenství nebo nějaký problém.

Příspěvek je dobrovolný, pokud nevzužijete výhody, nemusíte jej platit.

Velké díky panu Doktorovi.Jste člověk na správném místě.Děkuji Vám za Váš vřelý přístup a milé jednání. Jestli ještě někdy budu rodit,tak jedině s Vámi :-)

Pan doktor Holba nas rodil v pribramske nemocnici, v podstate zachranil celou situaci po 40 hodinovem maratonu plnem kontrakci a bolesti. Je to uzasny clovek, skvely lekar, muz na pravem miste. Dekujeme Vam a prejeme mnoho uspechu ve Vasi praxi. Pokud se nam povede nekdy jeste jedno mimco, doufame, ze u toho zase budete prave Vy!!! Jana, Tomas a Ludmilka