Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Běžný termín

Injekce

Konzultace +8 Více

Krevní test

Léčebná péče

Nastřelování naušnic

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Běžný termín

Injekce

Konzultace

Krevní test

Léčebná péče

Nastřelování naušnic

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Návštěva lékaře v domácím prostředí

Návštěva novorozenců doma

Očkování

Ošetření drobných zranění

Preventivní prohlídky

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost Lékař mé dcery.

Vynikající lékař, který má obrovskou trpělivost s pacienty, respektive jejich rodiči. Vše dokonale a srozumitelně vysvětluje, nechá si klást dotazy a fundovaně je zodpoví. Nad vším se zamyslí a pacienta důkladně vyšetří. Dokáže dobře poradit a doporučit. Nehledí na čas a má dobře rozplánované pacienty, aby nemuseli čekat, když se diskuze protáhne.

Je až neuvěřitelné, že mu můžete zavolat o víkendu a mimo pracovní dny. Když panu doktorovi pošlu lékařský dotaz na email ve večerních hodinách, vždy odpoví obratem.

Odborník s lidským přístupem, který adekvátně plní své poslání.

Mimo naprostou výše uvedenou profesionalitu je i vtipný! :)))

Děkujeme, pane Doktore (záměrně s velkým D)!

Petr Kembický
& Denisa & NELLINKA

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Pan doktor je velice pečlivý a ochotný vše srozumitelně vysvětlit. Velice oceňuji jeho rady po telefonu a to i o víkendu a mimo ordinační hodiny! Má lidský přístup. Celkově jeho přístup i přístup sestřičky, která je také moc hodná je výborný a je to nejlepší lékař, kterého jsme měli.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Pana doktora vřele doporučuji. Je seriózní, dobře diagnostikuje, odkazuje na potřebná vyšetření, reaguje na zprávy od specialistů a propojuje je do pochopitelné informace pro rodiče. Je precizní, má skvěle zorganizované očkování a prevenci, není arogantní a vše podrobně vysvětlí. Je otevřený diskusi a ve všem, co jsme potřebovali jako rodiče-začátečníci nám skvěle poradil a pomohl. Pokud bychom se nepřestěhovali, neměnili bychom!

Já osobně pana doktora doporučuju. Ať jsem byla u jakých koli lékařů, tento mi připadaá nejlepší. je lidský, dokáže poradit a hlavně umí pomoct - léčit. když jsem měla atypický problémy, tak mi pomohl. A to jiný lékař nevěděl, jak mi pomoct a u něho to bylo šup, šup. Takže 100% tohoto pana doktora doporučuju.

Pan doktor je skvělý!!! Jezdím za ním přes celé Brno, ale nehodlám chodit jinam jen proto, že je nějaká paní doktorka blíž. Profesionál, poradí, nic nezanedbá. Ráda si počkám i v čekárně, protože vím, že i mým dětem se bude tak pečlivě věnovat jako dětem, které jsou právě v ordinaci. Víc takových doktorů!!!

Chtěla bych se vyjádřit k osobě pana doktora a to zejména na základě negativního hodnocení, jež je na konci těchto hodnocení a je datováno ke dni 30.12.2008. Z data se domnívám, že se možná jedná o předsilvestrovský vtípek. Pan doktor Havlíček je profesionál na svém místě, vždy ochotný a vstřícný. Opravdu si nedovedu představit, že by tento pan doktor cituji: "opakovaně zanedbal prevenci a očkování". Mám dva syny, z nichž jeden má 16 let a pokud se blíží preventivní prohlídka nebo očkování, vždy mi v časovém předstihu přijde pozvánka. S mladším synem jsem s ním s ohledem na jeho věk v častějším kontaktu, takže se na očkování a prohlídky domlouvám osobně. Navíc sestra termíny píše do kartičky, která je součástí zdravotního průkazu dítěte. Opravdu si nedokážu představit jakékoliv zanedbání co se očkování a "prevenček" týče. Sama se o to ani nemusím starat(samozřejmě je pak nutné v daném termínu přijít!), hlídá si to pan doktor i sestra. Inu, nikdo se nezavděčí všem, to ani není možné, ale pan doktor Havlíček je opravdu dobrý lékař! A to bez diskusí.

Jsem velmi spokojená s přístupem tohoto lékaře.Chodíme k němu teprve asi třetí rok, ale mám dvě větší děti a zkušenosti odjinud. Tady se na všem vždy domluvíme, jsou tu vstřícní a ochotní. Dokonce je možná lékařská návštěva doma u nemocného, což jsme moc ocenili. Veškeré moje dotazy zodpoví max. pečlivě a odpovědně. Také k preventivním prohlídkám není co vytknout. Dostupnost kdykoli na mobilu, to je úžasná věc, která není běžná. Určitě doporučuji všem, kdo hledá kvalitní lékařskou péči.

Uauuu!!! tady se ta diskuze nějak rozjela!!! To jsem u svých ostatních lékařů nezaznamenala. Popravdě řečeno - asi si každý na to udělá svůj názor, že! A pokud budu sama hodnotit pana doktora, tak ten UMÍ léčit. Není to ten typ doktora, co šel na medicínu jen proto, aby si mohl psát titul před jménem. Šel na ni proto, že chtěl uzdravovat pacienty. A to se mu do puntíku daří. Je to člověk na svém místě.Kéž by nás léčili jen takoví odborníci.

Dnes jsem se s panem doktorem setkala poprvé.Byla jsem nadšená!Jak profesionalitou,tak jednáním s dětmi (18.měsíců a 7.let)i se mnou.Vše mi vysvětlil,poradil a doporučil.Vůbec se nedivím,že k němu moje sestra s dětmi jezdí desítky kilometrů.Bohužel jsem z jiného koutu republiky,jinak bych k němu okamžitě přešla.

Ráda bych se zastala pana doktora. Je to profesionál každým coulem a navíc má lidský přístup. Jsem moc ráda, že takoví doktoři existují. Před ním jsem s dětmi chodila ke dvěma pediatričkám a co zanedbaly ony, to si nepřejte vědět a až pan doktor dal vše do pořádku. Navíc - já jsem nadšená, že má kontakt s oborem (v nemocnici přece jen má větší možnost přijít do kontaktu s netypickými problémy a kdyby to hrozilo u vašeho dítěte, tak to pozná). A je neocenitelné, když jsem mu musela zavolat z dovolené v 6 ráno a on mi na dálku radil, co mám dělat. Neřekl- teď nemůžu. Prostě se mnou 10 minut telefonoval. Moc do očkování nevidím, nejsem zdravotník, ale myslím, že to by měla sledovat sestřička a tu tady nehodnotíme.

65 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Asi před 3-4 měsíci se udělala v tříslech jakási fialová skvrna. Nejspíše následek většího roztazeni nohou. Doteď tam je. Dost se zmenšila ale furt je. Občas z ní vytéká minimální množství krve. Na pohmat mirne boli. Muze jít o špatné hojení ran? Nebo je v pořádku he se hojí pomaleji? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Pěkný den.

Podle všeho by se mohlo jednat o nakrvácení. 3-4 měsíce je však docela dlouho na to, aby se krev odbourala. Z fialové skvrny vytéká malé množství krve? Doporučuji došetření u Vašeho praktického lékaře.

S pozdravem Petr Havlíček.

MUDr. Petr Havlíček

• Dobrý den. Dala by se familiárních poruch lipidového metabolizmu zjistit z krve, která byla odebírána kvůli bolesti břicha v nemocnici? Popř. kdyby byla tato porucha, tak už se asi prokáže v malém věku, ne? Děkuji.

Pěkný den.

Záleží na tom, na co a kdy byla krev odebrána (zda je krev ještě archivována). Většinou se familiární porucha metabolismus lipidů projevuje brzy. Vliv má i strava.

S pozdravem Petr Havlíček.

MUDr. Petr Havlíček

• dětské lékařství