Velká Michalská 22, Znojmo
Kožní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pan doktor je perfektní. Diskrétní a odborník. Rovněž k sestře nemám negativní připomínky.

Pana doktora znám několik let jako velmi dobrého odborníka,pracujícího pečlivě,jsme s ním celá rodina velice spokojeni.Nestalo se nám nikdy,že by práci "odflákl", jak píše jeden z přispěvatelů. Myslím,že určité komplikace mohou vždy nastat,ale mají se řešit,mám pocit,že manželka onoho přispěvatele léčbu zanedbala,když jizvy neřešila podle příspěvku asi l,5 roku.Takže pana doktora hodnotím velmi dobře!

U pana doktora jsem taky byla na znamínkách,v jednom místě se mi taky udělala zatuhlá jizva, ale jak jsem zjistila,zatuhlé jizvy se dělají běžně u nekterých lidí,co k tomu mají dispozici.Pan doktor mi pak dal do jizvy 3x injekci a jizva se vyhladila.Jsem spokojená a šla bych klidně znovu

jsem moc spokojená

Prijemny, ok.

Velice pěkný a profesionální přístup k pacientům,tak se mi již více než 15 let jeví pan doktor Havel.Syn trpí od malička ekzémem a zatím vždy nám pan doktor dokázal pomoci.I sestřička je milá,nemohu jinak než doporučit.Snad jen pozn.k těm delším obj.dobám-je možnost každé ráno od 7-8 hod přijet i bez objednání-také jsme již využili..

Pan doktor je velice dobrý. Jak už bylo ale zmínělo, jeho sestřička je naprosto hrozná. Kazí mu to dobrý dojem celé ordinace. Je absolutně neochotná a nepříjemná...

Zcela souhlasím...

U pana doktora jsem byl na praxy.. suprovej chlap a perfektni lekař

vadi mi dlouhe cekaci lhuty, ktere mnohdy neumozni,aby pan oktor videl moje potize v akutni forme, jinak mi velice pomohl, jsem s jeho peci spokojena. souhlasim, ze sestricka pusobi nesmirne uklidnujicim dojmem. doporucuji.