Ordinace specialisty - alergologie
Žufanova 1113, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Všichni,kdo dr.Fouska chválíte.protože je to pro vás ten nej nej lékař,tak mu prosím,pošlete svůj hlas na www.lekarroku.cz.Jedna SMS stojí 10 kaček.A za to tenhle chlap stojí.Je příjemnej,slušnej,ochotnej.Já mu prostě tímto děkuju za to,že je to lékař,jak má být.Díky všem Jana.

Velká spokojenost na pana doktora. Takových doktorů jen více! A tolik kladných komentářů, opravdu zaslouženě.

S přístupem pana doktora jsem byl velmi spokojen. Cítil jsem zájem o můj problém.
Moje očekávání naplnil.

Léta jsem spokojený pacient pana doktora a sestřičky a doporučím ho všude. Skvělý doktor co umí jednat s lidmi a má velice schopnou sestřičku.

Už dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným panem doktorem, včetně zdravotní sestry. Všechno podrobně vysvětlí, pořád se usmívá, je moc milý a příjemný.

Výborný lékař, milý člověk, pevný stisk ruky, laskavé chování.

Super člověk a zárověň lékař, mohlo by takových lékařů být více

Pan doktor má velmi lidský přístup k pacientům,vřele ho doporučuji.A má super sestřičku,moc příjemnou,škoda že nejde naklonovat,mohla by vystřídat tu,co je na stejné poliklinice ale na očním:-)

Mohu vřele doporučit, jeho služeb už využívám mnoho let.

Pan doktor má opravdu velmi lidský přístup k pacientům. Cítím z něj zájem. Je ochotný odpovědět na všechny dotazy a netváří se jako by ho to zdržovalo.
Škoda, že nejsou také stránky pro hodnocení sestřiček, protože ta jeho je nejmilejší sestřička, kterou znám. Velmi mě pokaždé překvapí, že i když k nim jdu po několika letech, oba dva si mě pamatují a nadšeně mě vítají.
Děkuji vám, za to, že jste takoví. Katka P.