Ordinace specialisty - alergologie
Žufanova 1113, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Pana doktora jsem vybrala pro dceru na základě hodnocení a musím říct, že i to co je tu napsáno je málo. V dnešní době neuvěřitelné. Pan doktor nás pustil dál i po ordinačních hodinách, abychom se u sestry objednaly. V den návštěvy jsme šly naprosto na čas, pan doktor se nám představil, podal nám ruku, byl hrozně milý a opravdu se zajímal o to, co nás trápí. Více zatím hodnotit nemůžu, ale musím říct, že jsme odcházely s dobrým pocitem i náladou :-)

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Pan doktor je naprosto úžasný! Pečlivě si vám vyslechne, má skutečný zájem o pacienta, je velmi milý, zdvořilý a empatický. Vždy vám vyjde vstříc, udělá veškerá možná vyšetření. Sestřička milá, vždy bere přesně na hodinu objednání atd. Jen samá pozitiva, chodím k němu už řadu let a vždy je snad ještě milejší a ochotnější, klobouk dolů !!!!! Jeden z nejlepších lékařů, se kterým jsem se setkala.

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Jsem dlouholetá pacientka pana doktora a vždycky jsem byla maximálně spokojená jak s jeho léčbou, tak i s přístupem k pacientovi (to platí i o jeho skvělé sestřičce). Po 8 letech jsem jej opět dnes navštívila - na běžnou kontrolu a mohu potvrdit, že zůstal stále stejný - vynikající odborník a empatický člověk. Jsem ráda, že jsem jeho pacientka.

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Výborný pan doktor , velice příjemný člověk co se snaží pomoci . Za mě spokojenost . Mohu jen doporučit .

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

Pan doktor vždy velmi ochotný, rychlý. Při posuzování a hledání pomoci - provázání širokých znalostí nejen z alergologie. A absolutorium i sestřičce. Pokaždé jsem velmi spokojena.

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Jiný

K panu doktorovi jsem šla minuly týden. Neuvěřitelný skvělý přístup! Opravdu se snaží problém vyřešit ! Udělal mi hned i potravinářský testy. Skvělý optimismus. Jenom doporučuji!

Pana doktora Fouska rozhodně mohu doporučit. Jsem v jeho péči už léta, oceňuji zejména výborný přístup k pacientům.

Vynikající doktor.

Mnoho lékařů dosud nedoceňuje, jak jejich chování působí na pacienty. Když odcházím od pana doktora Fouska, je mi vždy trochu lépe, i když mi třeba zrovna nic nepředepíše. A jaký doktor - taková sestra.
Děkuji za to.

Velmi milý a vstřícný přístup, vše vysvětlí, poradí. Bez problémů s objednáním. Svému oboru opravdu rozumí a co se bohužel tak často nevidí, tak tento pan doktor má úctu k pacientovi. Jsem velmi spokojená.