Mírová 1537, Rychvald
Praktický lékař gynekolog

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Š
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Pan doktor je vynikající gynekolog, porodník a operatér. Velmi pozitivně hodnotím jeho příjemný a citlivý přístup k pacientkám.
Těhotným pacientkám poskytuje profesionální péči bez jakýchkoliv "zpoplatněných nadstandardních balíčků", které jsou u gynekologů běžné.
Oceňuji jeho pokrokové názory na porodnictví.
Každá návštěva je velmi pohodová i díky milým a hodným sestřičkám.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Těhotenství

Nejlepší a nejhodnější doktor, pořád s dobrou náladou a toho si velice cením. Jde vidět, že práci bere jako své poslání a dělá pro ni vše. Jediné co mu chybí, je svatozář :) je to totiž takový anděl :)

Výborný lékař,hodný a vstřícný člověk,jedním slovem profesionál.Takových lékařů by mělo být více.Pana Fialu doporučuji a děkuji že je jaký je!

O

Pan primář MUDr. Fiala je laskavý, vstřícný člověk, vždy vše vysvětlí, uklidní. Předoperační péče skvělá, operace výborná, dá-li se to tak říci o operaci, pooperační péče taktéž. Jsem ráda, že mohu být jeho pacientkou.
Olga Lipková

Dobrý den, pan doktor rodil mého syna císařským řezem a byl perfektní. Má skvělý přístup, Jizva není téměř vidět. I poporodní péče vynikající. Sestřičky kdykoliv pomohly, poradily. Na podzim 2012 jsem musela opět na operaci a opět k panu primáři a opět skvělá péče, vysvětlení i po operaci. Mám sice jinégo gynekologa ale ráda bych nyní přestoupila k panu doktorovi, jelikož i kontroly u něho v ordinacy vždy v pořádku a s odborným a milým přístupem. Doporučuji. Pajdlová

Chci tou cestou ještě jednou poděkovat panu primáři Petru Fialovi Karvinské nemocnice za jeho profesionální přístup. S pacientem konzujtuje jeho problém, je velmi vlídný, snaží se vždy zodpovědět všechny otázky. Vřele doporučuji jeho odbornou péči.

Fantastický doktor,pan primář!!!!!!Člověk na pravém místě.Vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jsem šťastná, že jsem se dostala do rukou pana primáře Fialy. Trpělivý , vlídný, laskavý, skromný, profesionál každým coulem. Ochotně mi odpověděl na každou otázku, uklidnil před operací, takže jsem ztratila obavy z toho co bude. Následná péče mě jenom přesvědčila o jeho kvalitách a také kvalitách týmu, který vede. Přeju mnoho dalších spokojených pacientek. Mohu jen a jen doporučit. Kéž by bylo takových lékařů vice.

Pana primáře si nemohu vynachválit! SUPER!