Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mírová 1537, Rychvald
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Pan doktor Petr Fiala je TOP lékař. Milý, laskavý, empatický sympaťák. Vše vysvětlí a uklidní. Trpím syndromem bílého pláště, ale v jeho ordinaci mě tato panika opouští. Děkuji mu za to a přeji hodně spokojených pacientek.

D
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Nejlepší gynekolog jakého znám. Milý, laskavý, empatický, vždy s dobrou náladou a srdcem na pravém místě. Jsem nesmírně ráda, že jsem jeho pacientkou.

A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Skvělý lékař.
Perfektní přístup jak ze strany pana doktora, tak i sestřičky ... vše vysvětleno vždycky na jedničku a ještě s úsměvem. Opravdu doporučuji !! Jinam bych už nikdy nešla.

P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog

K panu doktoru Fialovi jsem zavítala poprvé po zamlklém těhotenství, kdy mi předchozí 2 lékařky doporučovaly kyretáž bez většího rozmyslu či ohledu na můj názor – pan doktor kyretáž shledal naprosto zbytečnou, byl velice pozitivní a oběma s manželem nám vysvětlil, že tělo si dokáže poradit samo a myslí si, že není třeba do toho zasahovat. Velice mne tedy uklidnil a podpořil.
Když jsem o půl roku později znovu otěhotněla, byla jsem u něho na první dvě nebo tři kontroly. Nenutil, ba naopak chápal odmítání vyšetření genetických vad. Vše, na co jsme se s manželem ptali krásně vysvětlil a opodstatnil.
Rovněž považuji za obrovskou výhodu a vstřícný krok, že do ordinace vždy mile přivítal i mého manžela, což u jiných gynekoložek neexistovalo.

Pan doktor Fiala je asi nejlepší lékař, se kterým jsem se v životě setkala. Je velice vstřícný, chápavý a má poněkud pokrokové názory na porodnictví. Jde vidět, že je velice zkušený. Naprosto jsem se do pana doktora zamilovala a jen jsem měla deprese z toho, že tak úžasného a laskavého doktora po přestěhování určitě nenajdu.

Š
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Pan doktor je vynikající gynekolog, porodník a operatér. Velmi pozitivně hodnotím jeho příjemný a citlivý přístup k pacientkám.
Těhotným pacientkám poskytuje profesionální péči bez jakýchkoliv "zpoplatněných nadstandardních balíčků", které jsou u gynekologů běžné.
Oceňuji jeho pokrokové názory na porodnictví.
Každá návštěva je velmi pohodová i díky milým a hodným sestřičkám.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog Těhotenství

Nejlepší a nejhodnější doktor, pořád s dobrou náladou a toho si velice cením. Jde vidět, že práci bere jako své poslání a dělá pro ni vše. Jediné co mu chybí, je svatozář :) je to totiž takový anděl :)

Ověřeny pacient

Pan primář MUDr. Fiala je laskavý, vstřícný člověk, vždy vše vysvětlí, uklidní. Předoperační péče skvělá, operace výborná, dá-li se to tak říci o operaci, pooperační péče taktéž. Jsem ráda, že mohu být jeho pacientkou

J
Ověřeny pacient

Výborný lékař,hodný a vstřícný člověk,jedním slovem profesionál.Takových lékařů by mělo být více.Pana Fialu doporučuji a děkuji že je jaký je!

O
Ověřeny pacient

Pan primář MUDr. Fiala je laskavý, vstřícný člověk, vždy vše vysvětlí, uklidní. Předoperační péče skvělá, operace výborná, dá-li se to tak říci o operaci, pooperační péče taktéž. Jsem ráda, že mohu být jeho pacientkou.
Olga Lipková

P
Ověřeny pacient

Dobrý den, pan doktor rodil mého syna císařským řezem a byl perfektní. Má skvělý přístup, Jizva není téměř vidět. I poporodní péče vynikající. Sestřičky kdykoliv pomohly, poradily. Na podzim 2012 jsem musela opět na operaci a opět k panu primáři a opět skvělá péče, vysvětlení i po operaci. Mám sice jinégo gynekologa ale ráda bych nyní přestoupila k panu doktorovi, jelikož i kontroly u něho v ordinacy vždy v pořádku a s odborným a milým přístupem. Doporučuji. Pajdlová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti