Petr Fiala, gynekolog Rychvald

Gynekolog Více

Mírová 1537, Rychvald
Praktický lékař gynekolog

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Pan doktor Petr Fiala je TOP lékař. Milý, laskavý, empatický sympaťák. Vše vysvětlí a uklidní. Trpím syndromem bílého pláště, ale v jeho ordinaci mě tato panika opouští. Děkuji mu za to a přeji hodně spokojených pacientek.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Nejlepší gynekolog jakého znám. Milý, laskavý, empatický, vždy s dobrou náladou a srdcem na pravém místě. Jsem nesmírně ráda, že jsem jeho pacientkou.

Skvělý lékař.
Perfektní přístup jak ze strany pana doktora, tak i sestřičky ... vše vysvětleno vždycky na jedničku a ještě s úsměvem. Opravdu doporučuji !! Jinam bych už nikdy nešla.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

K panu doktoru Fialovi jsem zavítala poprvé po zamlklém těhotenství, kdy mi předchozí 2 lékařky doporučovaly kyretáž bez většího rozmyslu či ohledu na můj názor – pan doktor kyretáž shledal naprosto zbytečnou, byl velice pozitivní a oběma s manželem nám vysvětlil, že tělo si dokáže poradit samo a myslí si, že není třeba do toho zasahovat. Velice mne tedy uklidnil a podpořil.
Když jsem o půl roku později znovu otěhotněla, byla jsem u něho na první dvě nebo tři kontroly. Nenutil, ba naopak chápal odmítání vyšetření genetických vad. Vše, na co jsme se s manželem ptali krásně vysvětlil a opodstatnil.
Rovněž považuji za obrovskou výhodu a vstřícný krok, že do ordinace vždy mile přivítal i mého manžela, což u jiných gynekoložek neexistovalo.

Pan doktor Fiala je asi nejlepší lékař, se kterým jsem se v životě setkala. Je velice vstřícný, chápavý a má poněkud pokrokové názory na porodnictví. Jde vidět, že je velice zkušený. Naprosto jsem se do pana doktora zamilovala a jen jsem měla deprese z toho, že tak úžasného a laskavého doktora po přestěhování určitě nenajdu.

Š
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Pan doktor je vynikající gynekolog, porodník a operatér. Velmi pozitivně hodnotím jeho příjemný a citlivý přístup k pacientkám.
Těhotným pacientkám poskytuje profesionální péči bez jakýchkoliv "zpoplatněných nadstandardních balíčků", které jsou u gynekologů běžné.
Oceňuji jeho pokrokové názory na porodnictví.
Každá návštěva je velmi pohodová i díky milým a hodným sestřičkám.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Těhotenství

Nejlepší a nejhodnější doktor, pořád s dobrou náladou a toho si velice cením. Jde vidět, že práci bere jako své poslání a dělá pro ni vše. Jediné co mu chybí, je svatozář :) je to totiž takový anděl :)

Výborný lékař,hodný a vstřícný člověk,jedním slovem profesionál.Takových lékařů by mělo být více.Pana Fialu doporučuji a děkuji že je jaký je!

O

Pan primář MUDr. Fiala je laskavý, vstřícný člověk, vždy vše vysvětlí, uklidní. Předoperační péče skvělá, operace výborná, dá-li se to tak říci o operaci, pooperační péče taktéž. Jsem ráda, že mohu být jeho pacientkou.
Olga Lipková

Dobrý den, pan doktor rodil mého syna císařským řezem a byl perfektní. Má skvělý přístup, Jizva není téměř vidět. I poporodní péče vynikající. Sestřičky kdykoliv pomohly, poradily. Na podzim 2012 jsem musela opět na operaci a opět k panu primáři a opět skvělá péče, vysvětlení i po operaci. Mám sice jinégo gynekologa ale ráda bych nyní přestoupila k panu doktorovi, jelikož i kontroly u něho v ordinacy vždy v pořádku a s odborným a milým přístupem. Doporučuji. Pajdlová