Adresa

Mírová 1537, Rychvald
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
61 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog

K panu doktoru Fialovi jsem zavítala poprvé po zamlklém těhotenství, kdy mi předchozí 2 lékařky doporučovaly kyretáž bez většího rozmyslu či ohledu na můj názor – pan doktor kyretáž shledal naprosto zbytečnou, byl velice pozitivní a oběma s manželem nám vysvětlil, že tělo si dokáže poradit samo a myslí si, že není třeba do toho zasahovat. Velice mne tedy uklidnil a podpořil.
Když jsem o půl roku později znovu otěhotněla, byla jsem u něho na první dvě nebo tři kontroly. Nenutil, ba naopak chápal odmítání vyšetření genetických vad. Vše, na co jsme se s manželem ptali krásně vysvětlil a opodstatnil.
Rovněž považuji za obrovskou výhodu a vstřícný krok, že do ordinace vždy mile přivítal i mého manžela, což u jiných gynekoložek neexistovalo.

Pan doktor Fiala je asi nejlepší lékař, se kterým jsem se v životě setkala. Je velice vstřícný, chápavý a má poněkud pokrokové názory na porodnictví. Jde vidět, že je velice zkušený. Naprosto jsem se do pana doktora zamilovala a jen jsem měla deprese z toho, že tak úžasného a laskavého doktora po přestěhování určitě nenajdu.


Š
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Pan doktor je vynikající gynekolog, porodník a operatér. Velmi pozitivně hodnotím jeho příjemný a citlivý přístup k pacientkám.
Těhotným pacientkám poskytuje profesionální péči bez jakýchkoliv "zpoplatněných nadstandardních balíčků", které jsou u gynekologů běžné.
Oceňuji jeho pokrokové názory na porodnictví.
Každá návštěva je velmi pohodová i díky milým a hodným sestřičkám.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog Těhotenství

Nejlepší a nejhodnější doktor, pořád s dobrou náladou a toho si velice cením. Jde vidět, že práci bere jako své poslání a dělá pro ni vše. Jediné co mu chybí, je svatozář :) je to totiž takový anděl :)


Ověřeny pacient

Pan primář MUDr. Fiala je laskavý, vstřícný člověk, vždy vše vysvětlí, uklidní. Předoperační péče skvělá, operace výborná, dá-li se to tak říci o operaci, pooperační péče taktéž. Jsem ráda, že mohu být jeho pacientkou


J
Ověřeny pacient

Výborný lékař,hodný a vstřícný člověk,jedním slovem profesionál.Takových lékařů by mělo být více.Pana Fialu doporučuji a děkuji že je jaký je!


O
Ověřeny pacient

Pan primář MUDr. Fiala je laskavý, vstřícný člověk, vždy vše vysvětlí, uklidní. Předoperační péče skvělá, operace výborná, dá-li se to tak říci o operaci, pooperační péče taktéž. Jsem ráda, že mohu být jeho pacientkou.
Olga Lipková


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, pan doktor rodil mého syna císařským řezem a byl perfektní. Má skvělý přístup, Jizva není téměř vidět. I poporodní péče vynikající. Sestřičky kdykoliv pomohly, poradily. Na podzim 2012 jsem musela opět na operaci a opět k panu primáři a opět skvělá péče, vysvětlení i po operaci. Mám sice jinégo gynekologa ale ráda bych nyní přestoupila k panu doktorovi, jelikož i kontroly u něho v ordinacy vždy v pořádku a s odborným a milým přístupem. Doporučuji. Pajdlová


I
Ověřeny pacient

Chci tou cestou ještě jednou poděkovat panu primáři Petru Fialovi Karvinské nemocnice za jeho profesionální přístup. S pacientem konzujtuje jeho problém, je velmi vlídný, snaží se vždy zodpovědět všechny otázky. Vřele doporučuji jeho odbornou péči.


D
Ověřeny pacient

Fantastický doktor,pan primář!!!!!!Člověk na pravém místě.Vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


J
Ověřeny pacient

Jsem šťastná, že jsem se dostala do rukou pana primáře Fialy. Trpělivý , vlídný, laskavý, skromný, profesionál každým coulem. Ochotně mi odpověděl na každou otázku, uklidnil před operací, takže jsem ztratila obavy z toho co bude. Následná péče mě jenom přesvědčila o jeho kvalitách a také kvalitách týmu, který vede. Přeju mnoho dalších spokojených pacientek. Mohu jen a jen doporučit. Kéž by bylo takových lékařů vice.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti