Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická nemocnice (mapa)

Umístění: Vítkovická nemocnice Hospitalizace a neskutecne chovani,pocity,halucinace

Pan P.Dirn opravdu ,pokud clovek chce,pomuze a nevzdava to ani lekar ani pacient ,coz pan Dirn nevzdal a diky nemu jsou chvile ,kdy jsem statna,a rada ze jsem. Pan Dirn je specialista,nedoufala sem ,ze se takto zalecim,jo den co den trapeni ALE bojujeme doma. Diky panu primari.

Vynikající odborník s lidským a přátelským přístupem k pacientovi.Velmi trpělivý.Vyzkoušel jsem mnoho psychiatrů i v odborné léčebně,ale Pan Primář mi vyhovuje nejvíce(spíše je jediný).
Vrátil jsem se k němu po dvou letech,kdy jsem se opětovně dostal do marazmu a výsledky jsou po chvíli znatelné.K dobrému.
Mohu jen DOPORUČIT.

velmi příjemný lékař , má zájem o pacienta, myslím , že to pacienti ocení, jsem ráda , že i když má dost pacientů dostala jsem se k němu

Velice hodný a příjemný človíček, kterému záleží na každém jednotlivci. Moc děkuji za pomoc!

Příjemný člověk,milé vystupování a ochota kdykoliv pomoct.: )

Dobrý člověk.

Opravdu Vám pomůže.

Moc nám pomohl,všem doporučiji!Velmi ochotný, vstřícný a schopný lékař.Na svých pacientech mu opravdu záleží.

Fešák bez předsudků!!!!

Lidský, vynikající lékař