Boskovice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

2.5

Umístění: jiné místo Jiný

Oceňuji snahu pomoci, lidskou komunikaci a odborný přístup. Se sestrou tvořili sehraný tým, který je na svém místě.

Umístění: Ordinace

S panem doktorem Daňkem jsem se setkala v Boskovické nemocnici v roce 2015. Operoval mě pravé koleno. Upozorňuji, že mě v té době bylo 44 let,kolena mám úplně zničené (po vícečetných úrazech),jsem adept na totální endoprotézu,ale na tu jsem mladá. Nikdo před ním, mě operovat nechtěl,z důvodu velmi špatného nálezu. Pan doktor je člověk na svém místě,pomohl mě natolik, že dnes chodim a nemám problém. Mé noční bolesti zmizeli a i po třech letech od operace je situace stále perfektní. A co se týká jeho chování? Je to pragmatik, člověk,který nikomu nemažeme med kolem pusy a jeho smysl pro humor je mě velmi blízký. A to upozorňuji,že mám nadváhu a i to, že bych měla zhubnout z jeho úst nebylo nijak arogantní. Lepšího lékaře,jsem si nemohla přát.

Po komlikované zlomenině kotníku v roce 2010 jsem se dostal do rukou tohoto lékaře. Dodnes jsem mu velmi vděčný protože díky němu chodím. Jeho rázná povaha se jistým lidem kteří se rádi nechají litovat zřejmě nesedí, ale mě naopak posilovala. Díky pane doktore.