Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Oceňuji snahu pomoci, lidskou komunikaci a odborný přístup. Se sestrou tvořili sehraný tým, který je na svém místě.

Umístění: Ordinace

S panem doktorem Daňkem jsem se setkala v Boskovické nemocnici v roce 2015. Operoval mě pravé koleno. Upozorňuji, že mě v té době bylo 44 let,kolena mám úplně zničené (po vícečetných úrazech),jsem adept na totální endoprotézu,ale na tu jsem mladá. Nikdo před ním, mě operovat nechtěl,z důvodu velmi špatného nálezu. Pan doktor je člověk na svém místě,pomohl mě natolik, že dnes chodim a nemám problém. Mé noční bolesti zmizeli a i po třech letech od operace je situace stále perfektní. A co se týká jeho chování? Je to pragmatik, člověk,který nikomu nemažeme med kolem pusy a jeho smysl pro humor je mě velmi blízký. A to upozorňuji,že mám nadváhu a i to, že bych měla zhubnout z jeho úst nebylo nijak arogantní. Lepšího lékaře,jsem si nemohla přát.

Po komlikované zlomenině kotníku v roce 2010 jsem se dostal do rukou tohoto lékaře. Dodnes jsem mu velmi vděčný protože díky němu chodím. Jeho rázná povaha se jistým lidem kteří se rádi nechají litovat zřejmě nesedí, ale mě naopak posilovala. Díky pane doktore.

Arogantní,sprostý doktor. Neumí jednat s lidmi. Před rokem mi umírala matka a sprostě nás vyhodil. Dalo se to řešit v klidu a jinak. Nedoporučuji !!!

Jde opravdu o lékaře s velmi arogantním jednáním,po stránce odborné taky zřejmě pokulhává, zpochybňuje soudy ortopedů, ktrým nesahá ani po kotníky.S tak negativním přístupem k pacientovi, to se jen tak nevidí,určitě přispívá k negativnímu obrazu celé boskovické ortopedie.

Možná je to dobrý operatér ale jako člověku mu chybí lidský přístup, takže hodnotím spíše negativně. Z ordinace jsem odcházela ještě v horším psychickém stavu než ve kterém jsem přišla.