Podbrdská 269, Příbram
Gynekologické odělení, Oblastní nemocnice Příbram

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Gynekologické odělení, Oblastní nemocnice Příbram silné křeče v podbřišku

Velmi mne mile překvapil přístup personálu na odd.gynekologie v Oblastní nemocnici Příbram. Sestřičky jsou milé, obětavé a komunikativní, navzájem spolupracují. Ošetřujícím lékařem byl pan Primář P.Chudáček, který ke mne přistupoval citlivě a se zájmem mé potíže nejenom vyřešit,ale hlavně si dá tu práci zvolit takovou metodu, která bude pro mne konkrétně šetrná s ohledem do budoucna ( nemám zatím děti ). Je člověk, který zjistí příčinu, vhodný způsob řešení a rozloučí se s Vámi až s jistotou, že jste opravdu v pořádku. Za to mu velmi děkuji a pobyt zde byl vlastně příjemný :-)

Umístění: Gynekologické odělení, Oblastní nemocnice Příbram přirozený porod

Skvely lekar, odbornik na svem miste, vae vysvelil a psychicky podporil a uklidnil. Pece lekaru neni docenena.

Lékař nám v oficiálním vyjádření obhajoval non-lege artis postupy, podával nepřesné a nepravdivé údaje o postupech či úkonech, jejich rizicích a důvodech provedení. Na snahu ve slušnosti řešit stížnost byl arogantní, necitlivý, bagatelizující. S respektováním porodního přání či ústního přání raději nepočítejte. Po přežití toho, co se dle učebnic medicíny přežít nedá, po pobytu na ARO, po nuceném odloučení od dítěte a po velmi traumatickém zážitku bylo třeba ještě dost terapie pro odstranění posttraumatické stresové poruchy.

Arogantní a negativní člověk, který mě během porodu zastrašoval možným negativním průběhem, což se nepotvrdilo. Neprofesionální, ponižující a demotivující chování. Udělal výkony bez mého souhlasu, navzdory porodnímu plánu. Poporodní psychické i fyzické trauma si vyžádalo následnou terapii.

Skvělý profesionál s milým přístupem.

Pan doktor, je člověk na svém místě. Pomůže, poradí a vše vysvětlí.

Pan doktor je moc příjemný a jak píše paní Kateřina - pan doktor na svém místě. Jen ta jeho "mladičká" tvář mě vždy rozhodí :-)

Velmi příjemný. Doktor na svém místě. Vše vysvětlí a pomůže.