Soukromá stomatologická ordinace
U Kuželníku 400, Chýnov

Umístění: Soukromá stomatologická ordinace

Má citlivý přístup a svou práci dělá pečlivě. Chodím k němu už víc jak čtvrt století a nemůžu si naříkat. Co mi opravil drží a to mám plombované skoro všechny zuby. V průběhu let svou ordinaci modernizoval a má i vlastní rentgen. Prostě odborník, který jde s dobou.

Ocenuji u pana doktora ochotu,rychlost a preciznost.

S panem doktorem jsem velice spokojen. Není lepší zubař!

Chválím - jsme spokojeni.

Naprostá spokojenost,pan doktor je moc příjemný,precizní a sympatický.Jsem moc ráda,že jsem se k němu přeobjednala.

ta

Úterý: 7:00 - 15:30
Středa: 7:00 - 13:00
Čtvrtek: 13:00 - 17:00
Pátek: 7:00 - 13:00

jsme velice spokojeni doporučuji všem

Pan doktor Chrášťanský je nejlepší zubař, kterého jsme kdy poznala a to mám díky velmi špatným zubům už dost zkušeností. Je velmi šikovný, rychlý a pečlivý. Chápu, že pro někoho, kdo na něj není zvyklý, může působit neomaleně, tvrdě či nepříjemně. Z vlastní zkušenosti si myslím, že je mnohem lepší, pokud se zákrok (trhání zubů, čištění nervových kanálků a podobné úžasnosti) udělá rychle a čistě, než když trvá straašně dlouho. Dále bych podotkla, že je moc milý na děti a ty se díky němu nebojí chodit k zubaři.

Tak k tomuhle panu doktorovi už nikdy, jeho čištění kanálků byl nejhorší zážitek v mém životě a když jsem to odmítla snášet tak na mně pan doktor klekl a sestra lehla a já to musela přečkat. Takže vám ho vážně nedoporučuju!

S léčbou pana doktora také nejsem spokojená,tři měsíce mi léčil stoličku,neúspěšně.Ke všemu byl hrubý,drzý a zničil mi oblečení!!!kalhoty,svetr,savem či co to bylo!!! celá rodina jsme si našli jiného zubaře.