Petr Březovský, ortoped Lovosice

MUDr. Petr Březovský

Ortoped

Žižkova 51, Lovosice
Ord. lékaře spec.-ortopedie+algesiolog

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan Březovský je takový člověk že i kdyby jste mu zavolali ve 3 hodiny ráno tak si na vás ten čas udělá popřípadě za sebe rychle najde náhradu.Nedávno jsem měla po operaci menší problém kde jsem si ho na odd.ort.v nemocnici odchytla a myslela jsem si že mi třeba řekne teď nemůžu počkejte si.NE!!!!Pan Březovky i přes to že měl ruce plné práce na sále si na mě ten čas udělal a ošetřil mě hned.aTaké jsem měla slzy na krajíčku jak mě to dojalo.Je skvělý a ochotný lékař a je jedno jestli v nemocnici nebo ve své ordinaci.Jak se, říká znovu mě postavil na nohy a já mu za to moc dekuji.Hlavně se chová k lidem jako normální člověk a né jak někteří jiní lékaři ,kteří mají bílý plášť a to je všechno.Hlavně všechno řeší hned a nemusíte se měsíce stresovat.Je velice příjemný,milý,sympatický a šikovný.Velké DÍK snad ani nestačí.Anna Bubeníková Bořislav

Velmi profesionalní vistupování vůči pacientum a vždy poradí. Dělá čest své profesi a Litoměřické nemocnici.

Doporučuji p.doktora Březovského moc mě pomohl což o p. doktorovi Vlasákovi se říci nedá

Vynikající operatér, úžasně skromný člověk... Děkuji za dosavadní péči. A. Waschta

Výborný lékař a ještě lepší operatér.Moc děkuji za péči a všem ho doporučuji.
Sestřička také moc fajn.

Velmi dobrý lékař a hlavně operatér. Jsem moc spokojená a všem ho mohu jen doporučit. Sestřička také moc prima.Děkuji za péči. Pacientka z Lovosic

Je to báječný nejen doktor,ale i člověk.Má pro své pacienty pochopení a dokáže jim pomoci. Děkuji mu za vše co pro mě udělal a přeji mu vše dobré.Jana Pištorová

Jsem maximálně spokojen s provedenou artroskopií ramene, kterou prováděl MUDr. Březovský. Následná péče výborná. Vřele doporučuji.

Pan doktor velmi dobrý, ale škoda, že si nechal odejít nejlepší a nejschopnější sestřičku Evičku. Byla moc hodná a obětavá k nám pacientům nic ji nebylo naobtíž. Škoda škoda