PhDr.

Petr Beroušek

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

48 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 27 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvoval jsem univerzitní obor psychologie a pedagogika na Univerzitě Karlově a následně zde také jako odborný asistent působil. Dále jsem absolvoval specializační studium pro výkon… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • ON-LINE SKYPE poradna - POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ (Děkuji za pochopení)

SKYPE, Tato možnost je určena výhradně stálým, dlouhodobým pacientům na základě osobního ujednání
    Praha, hl. město Praha

Doklad o konzultaci a vaší platbě milerád vydám, řekněte si o něj od 20 kč
    Psychoterapie dětí a dospívajících - on-line - 50 minut od 500 kč
    Poradna pro partnerské a rodičovské problémy on-line - 60 minut od 700 kč

• Psychologická poradna a dispenzář

Donovalská 2222/31 Chodov, Praha 415 areál Domova pro seniory; parkoviště zdarma, MHD - Metro C - Háje (Opatov, Chodov) BUS 170,177,181,197 - st. Donovalská - odtud pěšky asi 3 min.
    149 00 Praha, hl. město Praha

Partnerská psychoterapie 75 -90 min/sezení od 1 100 kč
    Vyjádření psychologa pro školu, školku, ppp, spc od 500 kč
    Běžný termín - sezení 75 minut od 900 kč
    Expresní objednání - v den objedn. - 100 kč příplatek

• Psychologická ordinace a poradna, Schrothovy léčebné lázně se sídlem v obci Lipová-lázně, Lázeňská 248

Ordinace v Léčebném domě - dosud mimo provoz
    790 61 Lipová-lázně, olomoucký

Hotovost

Běžný termín od 900 kč
    Vyjádření psychologa pro školu, školku apod. od 500 kč
    Psychoterapeutická konzultace - 30 minut od 400 kč

• Psychologická poradna a dispenzář PhDr. Petr Beroušek - pobočka Jeseník

Náměstí Svobody 1052/2 spolu s BICOM - Biorezonance - 1. p.
    790 01 Jeseník, olomoucký

Psychoterapie on-line - 60 minut od 700 kč
    Vyjádření psychologa pro školu, školku, ppp, spc od 500 kč
    Odborná zpráva na vyžádání - soud apod. od 1 200 kč
    Expresní objednání - v den objedn. - 100 kč příplatek

• Virtuální - korespondenční psychologická poradna - za smluvních podmínek po předchozím ujednání

PhDr. Petr Beroušek - SPERO
    141 00 Praha, hl. město Praha

Bankovní převod
    dospělí

Hodnocení pacientů

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychologická poradna a dispenzářSlužby: psychoterapie dětí a dospívajících - 75 minut

Návštěva pana doktora splnila naše očekávání. Dozvěděli jsme se plno důležitých věcí, které jsem dříve přehlíželi a jsme velice spokojení s konzultací a přístupem pana doktora. Určitě doporučuji. Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

• H
    Umístění: jiné místo

Velmi vstřícný, empatický, trpělivý, flexibilní dokáže poradit má velký rozhled, zkušenosti, byla jsem velmi spokojená, znám jej už léta vždy mi dobře pomohl

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychologická poradna a dispenzářSlužby: Běžný termín - sezení 75 minut

Pan doktor je velmi empatický. Dokázal navázat komunikaci i s naší dcerou, která je k cizím velmi nedůvěřivá a nesdílná. Už to samo o sobě je velmi dobrým hodnocením.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byli jsme u pana doktora poprvé minulý týden s naším synem (9 let) a byli jsme naprosto spokojeni. Pan doktor byl milý a vstřícný a syn dostal pár rad, které mu mají pomoci zvládnou problémy s chováním ve škole.

Petr Beroušek2017-12-12

Děkuji Vám za Vaše vyjádření, potěšilo. Honzíkovi držím palce. Ať své potíže dobře zvládá!

• 3
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Je příliš brzo na nějaké hodnocení, ale první pocity, pán doktor Beroušek, má hezký přístup k dětem z nimiž pracuje. Je empatický, myslím, že bude odborník na svém místě s lidským přístupem.
    Děkuji za dceru, která si ho oblíbila.
    V. Š.

Petr Beroušek2017-12-07

Děkuji za Vaše vyjádření. Když můj přístup ocení děti, tedy i Vaše Karolínka, obzvláště to potěší. Ať se Vám daří!

• M
    Umístění: Psychologická poradna a dispenzář

U pana doktora jsme byli s naším téměř dvouletým synem a byli jsme s přístupem pana doktora moc spokojeni. Byl chápavý a měl cenné vhledy do naší situace. Urcite doporučuji.

Petr Beroušek2017-12-04

Milí rodiče, děkuji Vám za ocenění mé práce. Držím Vám a vašemu Erikovi palce!

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi profesionalni a prijemny a nestresujici. Nebyla to posledni navsteva, u syna pan doktor neshledal problem, ja pujdu na konzultaci stran vychovy syna.

• K
    Umístění: Psychologická poradna a dispenzář

Úžasný doktor strašně moc nám pomohl s problémy u syna moc si toho ceníme děkujeme pokud by bylo třeba tak už jedině k tomuto lékaři

Petr Beroušek2017-09-14

Milá maminko - paní Kateřino, děkuji Vám za ocenění. Tadeáškovi pak zvláště držím palce do života!

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychologická poradna a dispenzář PhDr. Petr Beroušek - pobočka JeseníkSlužby: Běžný termín

Vše proběhlo v klidném a přátelském prostředí a vedlo ku prospěchu dcerky.Jsem přesvědčen,že dcera (10,5)má plnou důvěru v pana doktora a rozhovory mezi nimi povedou ke zdravému posunu a štastnému vyřešení celé situace.

Petr Beroušek2017-08-17

Pane Karle, Vám i Vaší dcerce Janičce držím palce!

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes jsme byli u pana doktora poprvé. S naším 2,5 letým synem. Hrozně jsem se toho bála, ale pan doktor byl perfektní, strašně dobře jsme se u něj cítili (já, manžel i syn). Dal nám tolik cenných rad. Tolik nám rozumněl. Neskutečné. Jsme nadšeni. DĚKUJEME MOC A MOC!

Petr Beroušek2017-07-03

Milí rodiče, děkuji Vám za laskavá slova ocenění. Držím vám všem palce do dalších let. Váš Péťa bude určitě (také díky vám oběma) bezvadným synem.

Dotazy od pacientů (15)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvoval jsem univerzitní obor psychologie a pedagogika na Univerzitě Karlově a následně zde také jako odborný asistent působil. Dále jsem absolvoval specializační studium pro výkon profese ve zdravotnictví na Institutu lékařů a farmaceutů a v krajském zdravotnické zařízení následně i působil.. Rovněž jsem absolvoval výcvik v oblasti koučinku osob působících v zátěžových profesích. Řadu let jsem působil ve výuce studentů pedagogiky, psychologie, personalistiky ve vysokoškolské přípravě pro zdravotnické profese a následném profesním vzdělávání, v psychologické podpoře personalistů ve firmách, v postgraduálním a pomaturitním vzdělávání zdravotnických pracovníků, také manažerů a specialistů u psychicky zvlášť náročných profesí. Akademicky jsem činný již více 35 let - doposud. V současné době působím jako garant oboru psychologie na AMAK v Praze, v manažerské přípravě na Unicorn College a ČVUT (MÚVS) a ve vzdělávání a koučinku uměleckých pracovníků v rámci profesního sdružení CPA, v rámci postgraduálního vzdělávání ČLS. Přednáším psychologickou tématiku pro studenty Univerzity třetího věku na VŠE v Praze. Mám víceletou praxi v působení v psychologické ordinaci se zaměřením na osoby s neinfekčním kožním onemocněním a poruchami metabolismu a imunitního systému. Vedu psychologickou poradnu; v poradenské a terapeutické praxi jsem činný již více než 25 let
    Jsem již přes 39 let ženatý (beze změny manželky), mám dvě dcery a v současné době jsem navíc i šťastným dědečkem 3 vnoučatům - Jendovi, Amálce a Karolínce.

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Nemoci

• Osobní krize a krize ve vztahu (vztazích)
  • Konzultace "problémového" dítěte (ADHD, Aspergerův syndrom.. .)
  • Psychosomatické poruchy - bipolární porucha apod. - konzultace před návštěvou psychiatra
  • Psychologická podpora u psychiatrických onemocnění
  • Depresivní stavy - konzultace a psychologická podpora
  • Psychologická podpora u psychosomatických onemocnění
  • Psychické rozlady, potíže těhotných a "čerstvých" maminek a otců

Fotografie