PhDr.

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

Objednat se 30 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvoval jsem univerzitní obor psychologie a pedagogika na Univerzitě Karlově a následně zde také jako odborný asistent působil. Dále jsem absolvoval specializační studium pro výkon… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologická poradna a dispenzář PhDr. Petr Beroušek - pobočka Jeseník

Náměstí Svobody 1052/2 spolu s BICOM - Biorezonance - 1. p.
    790 01 Jeseník, olomoucký

Psychoterapie on-line - 60 minut od 700 kč
    Vyjádření psychologa pro školu, školku, ppp, spc od 500 kč
    Odborná zpráva na vyžádání - soud apod. od 1 200 kč

• Psychologická poradna a dispenzář

Donovalská 2222/31 Chodov, Praha 415 areál Domova pro seniory; parkoviště zdarma, MHD - Metro C - Háje (Opatov, Chodov) BUS 170,177,181,197 - st. Donovalská - odtud pěšky asi 3 min.
    149 00 Praha, hl. město Praha

Partnerská psychoterapie 75 -90 min/sezení od 1 100 kč
    Vyjádření psychologa pro školu, školku, ppp, spc od 500 kč
    Běžný termín - sezení 75 minut od 900 kč
    Expresní objednání - v den objedn. - 100 kč příplatek

• Psychologická ordinace a poradna, Schrothovy léčebné lázně se sídlem v obci Lipová-lázně, Lázeňská 248

Ordinace v Léčebném domě - dosud mimo provoz
    790 61 Lipová-lázně, olomoucký

Hotovost
    dospělí, děti od 2 let

Běžný termín od 900 kč
    Vyjádření psychologa pro školu, školku apod. od 500 kč
    Psychoterapeutická konzultace - 30 minut od 400 kč
    Expresní objednání - v den objedn. - 100 kč příplatek

• ON-LINE SKYPE poradna - POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ (Děkuji za pochopení)

SKYPE, Tato možnost je určena výhradně stálým, dlouhodobým pacientům na základě osobního ujednání
    Praha, hl. město Praha

Doklad o konzultaci a vaší platbě milerád vydám, řekněte si o něj od 20 kč
    Psychoterapie dětí a dospívajících - on-line - 50 minut od 500 kč
    Poradna pro partnerské a rodičovské problémy on-line - 60 minut od 700 kč
    Expresní objednání - v den objedn. - 100 kč příplatek

• Virtuální - korespondenční psychologická poradna - za smluvních podmínek po předchozím ujednání

PhDr. Petr Beroušek - SPERO
    141 00 Praha, hl. město Praha

Bankovní převod
    dospělí
  • Děkuji za odpověď.Nebyli jsme manželé,žili jsme ve společné domácnosti cca rok.Syn jezdí k otci od 15.měsíce života.Z počátku syn trpěl úzkostným pláčem,budil se v noci a volal ze spaní mami,když se při odjezdu bránil,otec syna by ho ze mne nejraději sundával násilím.V době kdy nebyly stanoveny návštěvy… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Milá maminko,
    v případě Vaší rodiny je z mého pohledu zřejmé, že zapotřebí odborně pracovat nejen se synem, ale i s Vámi jako rodiči. V tomto ohledu byste měla hledat ve Vašem okolí specialistu.… Více

• Dobrý den, věnujete se ve své praxi rozkrytí traumat dětí? Jedná se o 12 letého chlapce, který byl v 7 letech sexuálně zneužíván přítelem matky, poté z péče matky po 2 letých soudních sporech s otcem dítěte (kdy matka chtěla zamezit kontaktu s otcem, s prezentací strachu o syna) odevzdán matkou do péče… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Petr Beroušek

Milý pisateli, pisatelko, oceňuji Váš silný zájem chlapci pomoci. Věřím, že mu mohu "vhlédnout do duše" a dle pro mě v tuto chvíli neznámé míře mu životní motivaci projasnit. Problém je v tom,… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvoval jsem univerzitní obor psychologie a pedagogika na Univerzitě Karlově a následně zde také jako odborný asistent působil. Dále jsem absolvoval specializační studium pro výkon profese ve zdravotnictví na Institutu lékařů a farmaceutů a v krajském zdravotnické zařízení následně i působil.. Rovněž jsem absolvoval výcvik v oblasti koučinku osob působících v zátěžových profesích. Řadu let jsem působil ve výuce studentů pedagogiky, psychologie, personalistiky ve vysokoškolské přípravě pro zdravotnické profese a následném profesním vzdělávání, v psychologické podpoře personalistů ve firmách, v postgraduálním a pomaturitním vzdělávání zdravotnických pracovníků, také manažerů a specialistů u psychicky zvlášť náročných profesí. Akademicky jsem činný již více 35 let - doposud. V současné době působím jako garant oboru psychologie na AMAK v Praze, v manažerské přípravě na Unicorn College a ČVUT (MÚVS) a ve vzdělávání a koučinku uměleckých pracovníků v rámci profesního sdružení CPA, v rámci postgraduálního vzdělávání ČLS. Přednáším psychologickou tématiku pro studenty Univerzity třetího věku na VŠE v Praze. Mám víceletou praxi v působení v psychologické ordinaci se zaměřením na osoby s neinfekčním kožním onemocněním a poruchami metabolismu a imunitního systému. Vedu psychologickou poradnu; v poradenské a terapeutické praxi jsem činný již více než 25 let
    Jsem již přes 39 let ženatý (beze změny manželky), mám dvě dcery a v současné době jsem navíc i šťastným dědečkem 3 vnoučatům - Jendovi, Amálce a Karolínce.

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Nemoci

• Osobní krize a krize ve vztahu (vztazích)
  • Konzultace "problémového" dítěte (ADHD, Aspergerův syndrom.. .)
  • Psychosomatické poruchy - bipolární porucha apod. - konzultace před návštěvou psychiatra
  • Psychologická podpora u psychiatrických onemocnění
  • Depresivní stavy - konzultace a psychologická podpora
  • Psychologická podpora u psychosomatických onemocnění
  • Psychické rozlady, potíže těhotných a "čerstvých" maminek a otců

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychologická poradna a dispenzářSlužby: psychoterapie dětí a dospívajících - 75 minut

Je příliš brzo na nějaké hodnocení, ale první pocity, pán doktor Beroušek, má hezký přístup k dětem z nimiž pracuje. Je empatický, myslím, že bude odborník na svém místě s lidským přístupem.
    Děkuji za dceru, která si ho oblíbila.
    V. Š.

PhDr. Petr Beroušek2017-12-07

Děkuji za Vaše vyjádření. Když můj přístup ocení děti, tedy i Vaše Karolínka, obzvláště to potěší. Ať se Vám daří!

• Umístění: Psychologická poradna a dispenzář

U pana doktora jsme byli s naším téměř dvouletým synem a byli jsme s přístupem pana doktora moc spokojeni. Byl chápavý a měl cenné vhledy do naší situace. Urcite doporučuji.

PhDr. Petr Beroušek2017-12-04

Milí rodiče, děkuji Vám za ocenění mé práce. Držím Vám a vašemu Erikovi palce!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi profesionalni a prijemny a nestresujici. Nebyla to posledni navsteva, u syna pan doktor neshledal problem, ja pujdu na konzultaci stran vychovy syna.

• Umístění: Psychologická poradna a dispenzář

Úžasný doktor strašně moc nám pomohl s problémy u syna moc si toho ceníme děkujeme pokud by bylo třeba tak už jedině k tomuto lékaři

PhDr. Petr Beroušek2017-09-14

Milá maminko - paní Kateřino, děkuji Vám za ocenění. Tadeáškovi pak zvláště držím palce do života!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychologická poradna a dispenzář PhDr. Petr Beroušek - pobočka JeseníkSlužby: Běžný termín

Vše proběhlo v klidném a přátelském prostředí a vedlo ku prospěchu dcerky.Jsem přesvědčen,že dcera (10,5)má plnou důvěru v pana doktora a rozhovory mezi nimi povedou ke zdravému posunu a štastnému vyřešení celé situace.

PhDr. Petr Beroušek2017-08-17

Pane Karle, Vám i Vaší dcerce Janičce držím palce!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes jsme byli u pana doktora poprvé. S naším 2,5 letým synem. Hrozně jsem se toho bála, ale pan doktor byl perfektní, strašně dobře jsme se u něj cítili (já, manžel i syn). Dal nám tolik cenných rad. Tolik nám rozumněl. Neskutečné. Jsme nadšeni. DĚKUJEME MOC A MOC!

PhDr. Petr Beroušek2017-07-03

Milí rodiče, děkuji Vám za laskavá slova ocenění. Držím vám všem palce do dalších let. Váš Péťa bude určitě (také díky vám oběma) bezvadným synem.

• Potřebovala jsem názor odborníka v krizové situaci...a on byl přesně tím, kdo mi v tu chvíli pomohl se zamyslet nad tím, kde si já způsobuji problémy. Děkuji Vám!

PhDr. Petr Beroušek2017-06-22

Milá paní Simono, děkuji Vám za oceňující slova. Věřím, že se Vám již daří lépe zvládat obtíže, které Vás potkaly. Držím palce a - samozřejmě - rád Vás, v případě potřeby, opětovně podpořím.

• Zatím jsem po první návštěvě. Ale mám z pana doktora dobrý pocit, byl moc milý a myslím, že jeho rady byly užitečné. Za mě super.

• Dobrý den, u PhDr. Berouška jsem byl se svým synem (12let) poprvé. Vhledem k tomu, že se záležitost řeší, není vhodné jí konkrétně rozebírat.
    Každopádně mě se přístup pana doktora líbil. Je to přesně tak jak tady někdo napsal. Umí najít jádro pudla. Tedy to o čem to celé je a je schopen navrhnout, nebo podpořit řešení tak, aby došlo k řešení situace. O ničem jiném to ani není. Jestli někdo čeká zázračnou pilulku, která ho zbaví problémů, tak tu nečekejte. Psychologie je o trpělivosti a změnách, které je nutno v životě podstoupit tak, aby byl člověk a hlavně dítě spokojené.

"všechny bohy, nebe i pekla si nosíme v sobě"

Zatím panu doktorovi děkuji a věřím, že syn najde svůj životní klid a cíle namísto toho aby dlouhodobě užíval antidepresiva.

PhDr. Petr Beroušek2016-08-05

Vážený pane Michale, děkuji Vám za napsaná slova uznání. To si však zasloužíte i Vy - jako bezpochyby zodpovědný rodič. Jsem optimistou a tak věřím, že se Vám podaří společně s matkou syna najít řešení, které syna nebude napříště uzavírat do skleníku úzkostných obav a jejich řešení skrze psychofarmaka. Držím Vám palce a nezapomeňte - dveře máte u mě vždy otevřené!

• Pan doktor byl velmi příjemný a pomocný. Dal nám moc užitečné rady jak pracovat jako rodič. Děkujeme.

PhDr. Petr Beroušek2016-04-06

Milá Anjo, děkuji Vám za ocenění, které mě udělalo radost. I Vám náleží ocenění za Váš přístup a komunikační most. Mnoho štěstí!