Koloproktologie +3 Více

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Koloproktologie +3 Více

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

1968 - 1971 školka 1971 - 1980 základní devítiletá škola 1980 - 1984 gymnázium 1984 - 1990 lékařská fakulta 1992 - autoškola 1993 - chirurgie 1. ...

• onermocnění zažívacího traktu včetně onkologických

Koloproktologie

NsP Nový Jičín a Komplexní onkologické centrum

Umístění: Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog gastroenterochirurgie

Dobrý den,
Určitě mohu potvrdit, že pan doktor je opravdu jeden z nejlepších. Osobně momentálně pracuji v Německu, ale i kdybych měl k p. Andělovi cestovat třeba 1000km, tak tohoto doktora určitě měnit nebudu. Mockrát děkuji, kéž by všichni doktoři byli jako pan Anděl. ????

Dobrý den, pan doktor pro mě velmi nepříjemný arogantní člověk. Po objednání a čekací době 3 měsíce mě pan doktor vzal do ambulance a odmítl mě vyšetřit i když jsem přišel včas a řádně v termínu. V době kdy máte dlouhodobou chronickou ránu a potřebujete poradit mě odmítl vyšetřit a raději si zašel o půl hodiny dříve na oběd. Takový lékaři by se nad sebou měli zamyslet zda mají právem lékařskou atestaci a zda by měli zhodnotit svou práci lékaře. I anděl může padnout. Když si pan doktor může vybírat koho bude léčit nedivím se že má potom jenom kladné reakce

Naprosto perfektní profesionální ,přístup pana doktora a sestry.
Byla to jedna z nejpříjemnějších návštěv u lékaře
DĚKUJI

Lidský přístup, příjemné vystupování. Pana doktora i zdrav. sestry. Z celkového dialogu je cítit, že pacient zde je opravdu na prvním místě a tak je vedený celý dialog.
Odborné vyšetření.
Pacienta pán doktor naprosto zbaví strachu a obav a to se dnes opravdu hned jen tak nevidí.
Oběma patří velikánské poděkování.

Nelze neš souhlasit s tím vším co je tady napsáno. Pan doktor je opravdu nomen omen. Přístup, přátelskost, podpora a úžasný smysl pro humor, který vás zbabí strachu před čímkoli. Sám jsem tam byl dvakrát, před pár hodinami jsem se vrátil a opět to bylo SUPER! Kdyby byli všichni lékaři a sestry jako oni, je naše zdravotnictví ráj na zemi!!!

Nas mily,usmevavy a vtipny pan Mudr.Andel je opravdu "ANDEL",je uzasny jak prikladnym pristupem,ktery se opravdu nevidi,jeste jsem se s dalsim takovym lekarem nesetkala,tak svou odbornosti,duslednou praci i rychlosti pri vykonu,coz mohu posoudit,jelikoz jsem v jeho peci uz nekolik let a krom kolonoskopii jsem par zakroku i s operaci prodelala.Proste zlaty clovek.

Přála bych nám Všem, aby všude ve zdrav. zařízeních byli tak úžasní lidé, jako v Bebinku.
Jak sestřička, tak pan doktor jsou opravdu ANDĚLÉ tady na zemi. Děkuju za empatii, vstřícnost, ochotu. Jste jedineční a naprosto skvělí!!!!!!!!!!

Tak teď jsem dorazil z Bebínka a naprosto bomba.Jako většina chlapů jsem měl z vyšetření dupy a malého problémku děs a hrůzu.Takeho doktora a sestru bych chtěl mit všude.Taky fajny přistup no jak z kamošem ze dvorka no bomba.Doktore dik a jak Tě trapi dupa běž do Bebinka bo tam su fajni !!!!

Navštívila jsem pana doktora už třikrát. Dnes mi dělal zákrok. Ještě se budu léčit dál, ale má mou naprostou důvěru. Sestřička je anděl číslo dvě. Je skvělá, milá, a hlavně oba velice lidští. Cítím profesionalitu, zájem a energii. Po uzdravení určitě přidám svůj další komentář. Tenhle lékař si to zaslouží. Měli by o něm vědět všude.

Léčím se u pana doktora,je to skvělý člověk a doktor.Prostě Anděl. Jeho přístup k pacientům je naprosto profesionální. Jeho sestřička je zlatíčko,kéž by takových bylo víc.

• onermocnění zažívacího traktu včetně onkologických

• gastroenterologie