Endoskopie

Onkochirurgie

Onkologická diagnostika

Viscerální chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

1968 - 1971 školka 1971 - 1980 základní devítiletá škola 1980 - 1984 gymnázium 1984 - 1990 lékařská fakulta 1992 - autoškola 1993 - chirurgie 1. ...

• Onermocnění zažívacího traktu včetně onkologických

• gastroenterologie
  • klinická onkologie
  • chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče.
Děkuji pane doktore.
Kulichová Hana

Umístění: Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog koloproktologie

Po celoživotním onemocnění a nepříjemných zážitcích včetně placených nefungujících zákroků jsem našla svého Anděla. 2 perfektně provedené operace mně bez přehánění změnily život. Jakýkoliv problém, i akutní okamžitě s vlídností vyřeší. Pan doktor je laskavý, hodný člověk, který okamžitě a vtipně sejme stud a strach. Bonus je zlatá sestřička.

Umístění: Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog Jiný

Dobrý den, na podobný web píši prvně, ale u pana doktora si to nemohu odpustit. Prostě profesionální přístup obou v ordinaci a vyšetření z kterho jsem měl velké obavy, si pomalu ani neuvědomuji. Zůstal ve mě jen příjemný pocit se setkání se dvěma báječnými lidmy. Mnohokrát děkuji

Umístění: Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog gastroenterochirurgie

Dobrý den,
Určitě mohu potvrdit, že pan doktor je opravdu jeden z nejlepších. Osobně momentálně pracuji v Německu, ale i kdybych měl k p. Andělovi cestovat třeba 1000km, tak tohoto doktora určitě měnit nebudu. Mockrát děkuji, kéž by všichni doktoři byli jako pan Anděl. ????

Dobrý den, pan doktor pro mě velmi nepříjemný arogantní člověk. Po objednání a čekací době 3 měsíce mě pan doktor vzal do ambulance a odmítl mě vyšetřit i když jsem přišel včas a řádně v termínu. V době kdy máte dlouhodobou chronickou ránu a potřebujete poradit mě odmítl vyšetřit a raději si zašel o půl hodiny dříve na oběd. Takový lékaři by se nad sebou měli zamyslet zda mají právem lékařskou atestaci a zda by měli zhodnotit svou práci lékaře. I anděl může padnout. Když si pan doktor může vybírat koho bude léčit nedivím se že má potom jenom kladné reakce

Naprosto perfektní profesionální ,přístup pana doktora a sestry.
Byla to jedna z nejpříjemnějších návštěv u lékaře
DĚKUJI

Lidský přístup, příjemné vystupování. Pana doktora i zdrav. sestry. Z celkového dialogu je cítit, že pacient zde je opravdu na prvním místě a tak je vedený celý dialog.
Odborné vyšetření.
Pacienta pán doktor naprosto zbaví strachu a obav a to se dnes opravdu hned jen tak nevidí.
Oběma patří velikánské poděkování.

Nelze neš souhlasit s tím vším co je tady napsáno. Pan doktor je opravdu nomen omen. Přístup, přátelskost, podpora a úžasný smysl pro humor, který vás zbabí strachu před čímkoli. Sám jsem tam byl dvakrát, před pár hodinami jsem se vrátil a opět to bylo SUPER! Kdyby byli všichni lékaři a sestry jako oni, je naše zdravotnictví ráj na zemi!!!

Nas mily,usmevavy a vtipny pan Mudr.Andel je opravdu "ANDEL",je uzasny jak prikladnym pristupem,ktery se opravdu nevidi,jeste jsem se s dalsim takovym lekarem nesetkala,tak svou odbornosti,duslednou praci i rychlosti pri vykonu,coz mohu posoudit,jelikoz jsem v jeho peci uz nekolik let a krom kolonoskopii jsem par zakroku i s operaci prodelala.Proste zlaty clovek.

Přála bych nám Všem, aby všude ve zdrav. zařízeních byli tak úžasní lidé, jako v Bebinku.
Jak sestřička, tak pan doktor jsou opravdu ANDĚLÉ tady na zemi. Děkuju za empatii, vstřícnost, ochotu. Jste jedineční a naprosto skvělí!!!!!!!!!!

• Onermocnění zažívacího traktu včetně onkologických

• gastroenterologie