MUDr.

Petr Anděl , Ph.D.

Chirurg, Onkolog, Gastroenterolog

Kontaktní informace

• M

Nelze neš souhlasit s tím vším co je tady napsáno. Pan doktor je opravdu nomen omen. Přístup, přátelskost, podpora a úžasný smysl pro humor, který vás zbabí strachu před čímkoli. Sám jsem tam byl dvakrát, před pár hodinami jsem se vrátil a opět to bylo SUPER! Kdyby byli všichni lékaři a sestry jako oni, je naše zdravotnictví ráj na zemi!!!

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

1984 - 1990 lékařská fakulta
      1992 - autoškola
      1993 - chirurgie 1. atestace
      2000 - chirurgie 2. atestace
      2004 - 2007 - lékařská fakulta - doktorandské studium Ph.D.
      2010 - nakl. Galén - Petr Anděl - Manuál transanální endoskopické mikrochirurgie
      2012 - nakl. Galén - Petr Anděl, Matěj Škrovina, Vítězslav Ducháč - Základy praktické proktologie
      2012 - atestace z onkologické chirurgie
      2012 - atestace z viscerální chirurgie
      2012 - atetace z koloproktologie
      2013 - nakl. LF UP Olomouc . Miloslav Duda, Petr Anděl - Základní vyšetřovací metody v chirirgii
      2014- nakl. Galén - Petr Anděl, Matej Škrovina, Vítězslav Ducháč - Obstipace a inkontinence stolice pohledem chirurga
      Pracuji jako dělník medicíny v privátní ambulanci a na chirurgickém oddělení Komplexníhom onkologického centra Nový Jičín

• gastroenterologie
    • klinická onkologie
    • chirurgie

Nemoci

• onermocnění zažívacího traktu včetně onkologických

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, 708 00 Ostrava, moravskoslezský

Koloproktologie
    Onkochirurgie
    Viscerální chirurgie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

• Umístění: Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

Nas mily,usmevavy a vtipny pan Mudr.Andel je opravdu "ANDEL",je uzasny jak prikladnym pristupem,ktery se opravdu nevidi,jeste jsem se s dalsim takovym lekarem nesetkala,tak svou odbornosti,duslednou praci i rychlosti pri vykonu,coz mohu posoudit,jelikoz jsem v jeho peci uz nekolik let a krom kolonoskopii jsem par zakroku i s operaci prodelala.Proste zlaty clovek.

• Přála bych nám Všem, aby všude ve zdrav. zařízeních byli tak úžasní lidé, jako v Bebinku.
      Jak sestřička, tak pan doktor jsou opravdu ANDĚLÉ tady na zemi. Děkuju za empatii, vstřícnost, ochotu. Jste jedineční a naprosto skvělí!!!!!!!!!!

• Tak teď jsem dorazil z Bebínka a naprosto bomba.Jako většina chlapů jsem měl z vyšetření dupy a malého problémku děs a hrůzu.Takeho doktora a sestru bych chtěl mit všude.Taky fajny přistup no jak z kamošem ze dvorka no bomba.Doktore dik a jak Tě trapi dupa běž do Bebinka bo tam su fajni !!!!

• Navštívila jsem pana doktora už třikrát. Dnes mi dělal zákrok. Ještě se budu léčit dál, ale má mou naprostou důvěru. Sestřička je anděl číslo dvě. Je skvělá, milá, a hlavně oba velice lidští. Cítím profesionalitu, zájem a energii. Po uzdravení určitě přidám svůj další komentář. Tenhle lékař si to zaslouží. Měli by o něm vědět všude.

• Léčím se u pana doktora,je to skvělý člověk a doktor.Prostě Anděl. Jeho přístup k pacientům je naprosto profesionální. Jeho sestřička je zlatíčko,kéž by takových bylo víc.

• V

Nejlepší doktor s jakým jsem se doposud setkala, jak po odborné stránce, tak i po osobnostní. Jeho laskavý přístup musí uklinit snad úplně každého. U něj jsem opravdu měla pocit, že jsem v tu chvíli středobod jeho zájmu a ne jen nějaký další pacient. Je skvělý. Kdyby byli všichni lékaři takoví, marodilo by se lépe.

• M

U Mudr Anděla jsem absolvoval dvě vyšetření, každé jiné a nemohu nic jiného konstatovat, než naprostá spokojenost, profesionalita, přístup a individuální zájem o klienta..Mohu tedy s čistým svědomím toto pracoviště DOPORUČIT, což se v dnešní době o mnohých lékařích říci nedá..Já dávám za jedna s hvězdou, prostě excelentní..Díky.. M.B. Ostrava Zábřeh..

• Měla jsem opravdu pocit, že jsem vstoupila do nebe mezi anděly. Profesionalita, vstřícnost, laskavost, diskrétnost. V dnešní době opravdu vzácné. Pan doktor i sestřička. Dokonalý tým. Moc děkuji, těším se na zákrok. Kateřina

• O

Byl jsem u něho na mini invazivní operaci hemoroidů a byť je to velmi intimní záležitost ,tak tento lékař vás dovede rozptýlit, takže vše je snesitelnější.