Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Endoskopie

• Onermocnění zažívacího traktu včetně onkologických

• gastroenterologie
  • klinická onkologie
  • chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

NsP Nový Jičín a Komplexní onkologické centrum

Umístění: Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog Jiný

Pana doktora doporučuji Profesionální přístup. Objednání i čas vyšetření proběhl přesně dle domluvy.

Zbytečné obavy, strach z bolesti, ostych… naprosto skvělý přístup lékaře, sestry, podrobné vysvětlení průběhu vyšetření , zákroku… profesionalita, lidskost….. a mohla bych v tom výčtu pokračovat

Umístění: NsP Nový Jičín a Komplexní onkologické centrum koloproktologie

Svatý muž....naprosto hoden svého jména. Skvělý přístup, komunikace a navíc vypadá moc dobře. Je to fešák :-)

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče.
Děkuji pane doktore.
Kulichová Hana

Umístění: Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog koloproktologie

Po celoživotním onemocnění a nepříjemných zážitcích včetně placených nefungujících zákroků jsem našla svého Anděla. 2 perfektně provedené operace mně bez přehánění změnily život. Jakýkoliv problém, i akutní okamžitě s vlídností vyřeší. Pan doktor je laskavý, hodný člověk, který okamžitě a vtipně sejme stud a strach. Bonus je zlatá sestřička.

Dobrý den, na podobný web píši prvně, ale u pana doktora si to nemohu odpustit. Prostě profesionální přístup obou v ordinaci a vyšetření z kterho jsem měl velké obavy, si pomalu ani neuvědomuji. Zůstal ve mě jen příjemný pocit se setkání se dvěma báječnými lidmy. Mnohokrát děkuji

Umístění: Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog gastroenterochirurgie

Dobrý den,
Určitě mohu potvrdit, že pan doktor je opravdu jeden z nejlepších. Osobně momentálně pracuji v Německu, ale i kdybych měl k p. Andělovi cestovat třeba 1000km, tak tohoto doktora určitě měnit nebudu. Mockrát děkuji, kéž by všichni doktoři byli jako pan Anděl. ????

Dobrý den, pan doktor pro mě velmi nepříjemný arogantní člověk. Po objednání a čekací době 3 měsíce mě pan doktor vzal do ambulance a odmítl mě vyšetřit i když jsem přišel včas a řádně v termínu. V době kdy máte dlouhodobou chronickou ránu a potřebujete poradit mě odmítl vyšetřit a raději si zašel o půl hodiny dříve na oběd. Takový lékaři by se nad sebou měli zamyslet zda mají právem lékařskou atestaci a zda by měli zhodnotit svou práci lékaře. I anděl může padnout. Když si pan doktor může vybírat koho bude léčit nedivím se že má potom jenom kladné reakce

Naprosto perfektní profesionální ,přístup pana doktora a sestry.
Byla to jedna z nejpříjemnějších návštěv u lékaře
DĚKUJI

Lidský přístup, příjemné vystupování. Pana doktora i zdrav. sestry. Z celkového dialogu je cítit, že pacient zde je opravdu na prvním místě a tak je vedený celý dialog.
Odborné vyšetření.
Pacienta pán doktor naprosto zbaví strachu a obav a to se dnes opravdu hned jen tak nevidí.
Oběma patří velikánské poděkování.

1968 - 1971 školka
1971 - 1980 základní devítiletá škola