Chittussiho 9/1001, Ostrava
Odborný lékař urologie

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Musím jenom souhlasit s pozitivním hodnocením. Se záněty močového měchýře se potýkám několik let. Minulý rok jsem jich měla několik. Dřívější urologové to brali, jako že se nic neděje. V listopadu 2015 jsem navštívila pana doktora, který začal konečně něco řešit. Od té doby mám konečně pocit, že jsem na správném místě u člověka, který nic nezanedbá a jen tak nepřejde. Paní sestřička úžasná. Jenom doporučuji.

O

K panu doktorovi chodím už 14 let,vždy dvakrát do roka.Pokaždé když odcházím, vím že jsem u člověka kterému na stavu pacienta záleží.Moooc si vážím toho, že jsem ve vaší péči pane doktore.Sestřička jedním slovem SUPEEEER.Jezdím až z Přerova a vím že měnit nebudu!!!!!!Díky za vše Bělašková.

Pana doktora bych nevyměnila ani za nic a to ani sestřičku. Výborný přístup, přímé jednání, vše dokonale vysvětlí i popíše. Se sestřičkou se snaží vždy pacienta uklidnit. Oba dva mají výborný a profesionální přístup. Oproti mému předešlému urologovi je to obrat o 100% k lepšímu a jsem moc ráda, že jsem si vybrala tak dobře!

Dobrý den, pak doktor je naprosto úžasný nejen jako odborním, ale hlavně jako člověk. Sestra Emilka taktéž, ale vše již bylo mockrát řečeno, takže vám díky a přeji hodně zdraví Frausová

TAKÉ JÁ MUSÍM ŘÍCT, ŽE PAN DOKTOR JE OPRAVDU TŘÍDA A TO PO VŠECH STRÁNKÁCH. POMOHL MI S MÝMI PROBLÉMY A NAVÍC JE VELICE PŘÍJEMNÝ A TRPĚLIVÝ. OBLÍBILA JSEM SI I JEHO MILOU SESTŘIČKU.

Trápila jsem se přes rok s vleklými záněty močových cest, s neustálým navštěvováním toalety,kdy už jsem ve svých 27 letech přestala skoro chodit ven Doktoři mě posílali na psychiatrii, že jsem naprosto zdravá a na urologii nepatřím. Nenechala jsem se a objednala se k panu doktoru Albínovi, tak skvělý přístup, komplexní vyšetření, vyšetření na bakterie, odeslání na imunologii a spousty dalších. Se slovy, že mám močový měchýř jak starý chlap s prostatou začala léčba. Dlouhodobá. Po měsícíse dostavily výsledky. Chci vám strašně moc poděkovat a neskutečně si vážím vašeho profesionálního přístupu. Sestřička je dokonalá. Vždy,když mám pocit že mám opět zánět, pouze dojdu s močí, sestra zkontroluje a mám klid. S panem doktorem se radím i telefonicky, když mám problémy. Myslí opravdu na vše. Velké díky vám oběma.

Dnes jsem byla u pana Doktora poprvé, a nestačila jsem se divit - během jedné návštěvy komplexní vyšetření s globálním pohledem na věc a užitečnými radami. Rok se trápím s ledvinami a chronickými záněty močového měchýře, prošla jsem rukami spousty doktorů, ale tuhle kompletní péči hned u první schůzky jsem ještě nezažila..Zatim mockrát děkuju..

Naprosto důkladný,nikdy na nic nezapomene a nic mu neunikne.Přitom je rychlý,nic neprotahuje a ještě dokáže být příjemný chlap.A sestra Emilka je prototyp zdravotní sestry,navíc má kouzlo osobnosti,které z nepříjemných věcí dělají legraci.A zachránili mi život.
Zdeněk Pospíšil.

Odborník s výborným, lidským přístupem k pacientovi........

Chodím k němu již 17 let a opravdu vysoce cením pana doktora i jeho sestřičku Emilku!!!!!!