Odborný lékař urologie
Chittussiho 9/1001, Ostrava

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

K panu doktorovi docházím mnoho let, na urologii se léčím od dětství. Po vleklých problémech, které ostatní urologické ambulance řešily pouze předepisováním léků, jsem hledala někoho, kdo by mi skutečně pomohl a i díky tomuto internetovému portálu jsem se dostala k MUDr. Albínovi (tenkrát ještě na Modrý pavilon).
Pan doktor mě poslal na všechna možná vyšetření a začal můj problém skutečně řešit. Je pro mě lékařem, který má mou důvěru, má obrovské charizma a považuji ho za skutečného odborníka, který vnímá problémy pacienta komplexně a nebojí se například méně tradičních postupů, pokud je to v souladu s nastavením pacienta. Děkuji osudu, že jsem se potkala s tak výborným urologem a doufám, že v jeho péči zůstanu co nejdéle.

Souhlasím že sestřička hrůza.Doktor byl neempaticky(poměr k dalsim 5 doktorum ktere jsem tento mesic navstivila).Ano udělala jsem "neomluvitelnou" chybu že jsem si dovolila v 2015 neprijit ale zavolat(v poznámkách má pan doktor dokonce napsáno že mám milion dotazů)Prace v zahraničí(pojištění v Cr).Sestra mi to vyčetla a nejspíše doktor od toho odvíjel svou náladu?Kdyz chtěl udelat cistoskopii(což chapu)s tím že může nastat po vyšetření zanet,tak se nemůžete téměř zeptat,odpoved byla ze neni čas ale na dveřích maji napsano"každý pacient ma vyhraněný čas.Sestra nadavala i za to že jsem si dovolila zaklepat prý hlasitě
U praktika se běžně s močí klepe,předpokládala jsem ze i tam.
Oni také chybují,vzali prede mnou pana co byl objednaný až po mě.Mam se zlobit?Byla jsem tam s dítětem,klidnym,nikdo ho nepozdravil(doktorů navštěvuji opravdu hodně a dítě kazdy minimálně pozdraví)Mrzí mě že někdo takto trestá pacienta za pár chyb.
Tak pozor na chyby,riskujete ze s Vámi budou jednat jako s onucí.

Jsem ráda, že jsem pacientkou pana doktora, vše perfektně vysvětlil, provedl všechny možné odběry a stanovil diagnózu, děkuji za jeho profesionální přístup a také laskavost sestřičky, doporučuji.

Pan doktor ,kterému na pacientovi opravdu záleží. Jeho okamžitá péče i rada moc pomůže. Mohu jen doporučit.

Musím jenom souhlasit s pozitivním hodnocením. Se záněty močového měchýře se potýkám několik let. Minulý rok jsem jich měla několik. Dřívější urologové to brali, jako že se nic neděje. V listopadu 2015 jsem navštívila pana doktora, který začal konečně něco řešit. Od té doby mám konečně pocit, že jsem na správném místě u člověka, který nic nezanedbá a jen tak nepřejde. Paní sestřička úžasná. Jenom doporučuji.

K panu doktorovi chodím už 14 let,vždy dvakrát do roka.Pokaždé když odcházím, vím že jsem u člověka kterému na stavu pacienta záleží.Moooc si vážím toho, že jsem ve vaší péči pane doktore.Sestřička jedním slovem SUPEEEER.Jezdím až z Přerova a vím že měnit nebudu!!!!!!Díky za vše Bělašková.

Pana doktora bych nevyměnila ani za nic a to ani sestřičku. Výborný přístup, přímé jednání, vše dokonale vysvětlí i popíše. Se sestřičkou se snaží vždy pacienta uklidnit. Oba dva mají výborný a profesionální přístup. Oproti mému předešlému urologovi je to obrat o 100% k lepšímu a jsem moc ráda, že jsem si vybrala tak dobře!

Dobrý den, pak doktor je naprosto úžasný nejen jako odborním, ale hlavně jako člověk. Sestra Emilka taktéž, ale vše již bylo mockrát řečeno, takže vám díky a přeji hodně zdraví Frausová

TAKÉ JÁ MUSÍM ŘÍCT, ŽE PAN DOKTOR JE OPRAVDU TŘÍDA A TO PO VŠECH STRÁNKÁCH. POMOHL MI S MÝMI PROBLÉMY A NAVÍC JE VELICE PŘÍJEMNÝ A TRPĚLIVÝ. OBLÍBILA JSEM SI I JEHO MILOU SESTŘIČKU.

Trápila jsem se přes rok s vleklými záněty močových cest, s neustálým navštěvováním toalety,kdy už jsem ve svých 27 letech přestala skoro chodit ven Doktoři mě posílali na psychiatrii, že jsem naprosto zdravá a na urologii nepatřím. Nenechala jsem se a objednala se k panu doktoru Albínovi, tak skvělý přístup, komplexní vyšetření, vyšetření na bakterie, odeslání na imunologii a spousty dalších. Se slovy, že mám močový měchýř jak starý chlap s prostatou začala léčba. Dlouhodobá. Po měsícíse dostavily výsledky. Chci vám strašně moc poděkovat a neskutečně si vážím vašeho profesionálního přístupu. Sestřička je dokonalá. Vždy,když mám pocit že mám opět zánět, pouze dojdu s močí, sestra zkontroluje a mám klid. S panem doktorem se radím i telefonicky, když mám problémy. Myslí opravdu na vše. Velké díky vám oběma.