Odhadovaná doba odpovědi:

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

P & P GynCare s. r. o.

MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil ...

Ukončené školy

• Čeština

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

Здравствуйте,Хочу еще раз поблагодарить вас за вашу работу,за терпение,внимание,доброту,профессионализм.Отличный врач и доброй души человек.Умеет общаться с пациентами,поддержать в трудную минуту.Спасибо.

MUDr. Peter Plevák

Спасибо вам большое за положительные оценки и добрым словом. Поверьте мне, что я ценю их.С уважением, Петр Plevák

Pana doktora Plevaka jsme si s manzelem vyzadali,protoze po predchozich zkusenostech jsme s nim byli nejvic spokojeni.Skvely pristup,profesionalni vysetreni s podrobnym popisem.Za nas mohu jen doporucit,jsem rada,ze jsme se dostaly prave k Vam!Dekuji za vasi peci a tesim se na posledni vysetreni ve 30tt.Hezky den Tonhauserovi.

MUDr. Peter Plevák

Moc děkuji za krásné a milé hodnocení. Jsem za něj vděčen a moc si ho vážím. Také já se moc těším na další UZ vyšetření , které Vám provedu. S úctou Plevák Peter

Vážený pane doktore, měla jsem tu čest se s Vámi setkat 2x během mého těhotenství. A musím říci, že obě setkání pro mne byl zážitek plný dojmů a informací. Váš lidský a osobní přístup k pacientovi se jen tak nevidí. A vaše pojetí výkladu k ultrazvuku pro mne bylo zajímavé a velmi zábavné. :) Dlouho jsem se na návštěvě u lékaře nenasmála tak jako u Vás. Kéž by takových lidí bylo ve zdravotnictví trochu více. Pokud se nám ještě poštěstí dalším miminkem je návštěva u Vás v ordinaci, snad reálná, pro mne jasná volba již nyní. Přeji spoustu dalších spokojených maminek. Budu se těšit na další setkání s Vámi. M. Volková

MUDr. Peter Plevák

Moc děkuji za tak milé kladné hodnocení. Jsem moc rád, že jste byla " u mne " spokojena, přeji Vám ať krásně těhotenství probíhá a rád Vás, neb Vaše známe kdykoliv uvidím v " naši " společnosti.

Pan Doktor, ano s velkým "D", mi byl přidělen na 3D/4D ultrazvuk v Plzni. A nemohu jinak, než doporučit každé nastávající mamince, která chce vědět diagnostiku plodu a naprosto profesionální přístup a ještě lepší snímky drobečka. Dávám prostě všech 5 :-)

MUDr. Peter Plevák

Moc si vážím Vašeho milého hodnocení. Jsem velmi rád, že jste byla u mne spokojena a doufám, že jsme se v " naši " společnosti nevideli naposled. Přeji Vám příjemné přožití vánočních svátků a hlavně zdařilí průběh těhotenství. S ůctou Plevák.

Petra V.

K panu doktorovi jsem se dostala úplnou náhodou, a to když jsem jela jako doprovod s mojí kamarádkou na ultrazvuk. Jsem z pana doktora nadšená. Jak z přístupu, tak z jednání s pacientkami. Je milý, vtipný, ochotný a jeho přístup je velice profesionální. A jelikož jsem taky těhotná, těším se až k němu zajdu i já na ultrazvuk.

MUDr. Peter Plevák

Moc Vám děkuji za milé a velmi pozitivně působící kladné hodnocení. Velmi mě potěšilo. Moc rád Vám provedu u nás UZ vyšetření a i každé gravidní žene, která k nám přijde na Vaše doporučení. S úctou Plevák.

u pana doktora jsme byli s manželem na 3D ultrazvuku a oba jsme byli maximálně spokojeni. Pan doktor je moc příjemný a vtipný, vše nám polopatě vysvětlil a odnesli jsme si skvělí zážitek :)) Tímto bychom chtěli panu doktorovi moc poděkovat za profesionalitu a příjemné jednání a všem můžeme jen a jen doporučit.
Linda a Michal Suchých

MUDr. Peter Plevák

Moc Vám děkuji za milé kladné hodnocení.Velmi si toho vážím a jsem moc rád, že jste byli u nás spokojeni. Přeji Vám bezproblémový průběh těhotenství a rád Vás kdykoliv u nás uvidím.

Musím pochválit všechny kdo pracují pro "Genetiku Plzeň",od holek na recepci až po skvělého odborníka na vyšetření utz. dr Pleváka. Pan doktor byl super, jeho rychlost nám vyhovovala a vysvětlil co mohl. Byl to příjemný zážitek, což se v našem zdravotnictví moc často nestává. Takže pane doktore, poklona Vašemu pracovnímu nasazení a mnoho spokojených rodičů, jako jsme byli mi. S úctou k Vaší práci, spokojená maminka Radová Kateřina a přítel hokejista z Aše :)

MUDr. Peter Plevák

Moc děkuji za velmi milé kladné hodnocení. Doufám, že prcek se bude míti v děloze dobře a vše bude probíhat v pořádku. Přeji krásny den. Plevák.

Maximalní spokojenost s přístupem, jak k nastávajícím rodičům, tak i ke zvědavým příbuzným. Děkujeme

MUDr. Peter Plevák

Moc děkuji za stručné, ale přesto pozitivní hodnoceni. Vážím si ho. S pozdravem Plevák.

Nemohu jinak než vyjádřit maximální spokojenost s přístupem k nastávajícím maminkám i přítomným taťkům, šíří odborných znalostí, které byly vždy předávány srozumitelně a ochotně nám byly zodpovězeny i všechny případné dotazy. Díky ochotě pana doktora jsme získali nádherné, luxusní, úžasné snímky i videozáznam našeho miminka, ve které jsme ani nedoufali. Mnohokrát děkujeme za nádhernou vzpomínku.

MUDr. Peter Plevák

Moc Vám děkuji za velmi citlivě a mile napsané kladné hodnocení. Moc si vážím toho, že jste byli u " mne " spokojeni.Přeji zdárný průběh těhotenství. S úctou Plevák.

S panem doktorem jsem se setkala, již před 6 lety, kdy jsem čekala 1 mojí holčičku. I nyní jsem na pana doktora narazila při očekávání 2 holčičky. Pan doktor se vůbec nezměnil, je jako před 6 lety velice milý, ochotný a vše co jsem viděla na UZ mi dokonale vysvětlil. Nemůžu proti tomuto dokorovi říci nic špatného. Můžu pana doktora je doporučit a škoda, že tento jeho ojedinělí přístup k pacientkám nemá více jeho kolegů a i lékařů. Už se těším až se k panu Plevákovi obědnám na dokončení 3D cédéčka. Moc Vás zvavím Renata Kudějová.

MUDr. Peter Plevák

Děkuji za milé kladné hodnocení a i já se těším na Vaši další návštěvu u nás. Plevák.