Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil ...

Ukončené školy

• Ruština,
  • Francouzština,
  • Čeština

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Pan doktor je výborný nejen lékař, ale i člověk. Nejen, že se v jeho ordinaci cítíte jako doma i proto, že si s Vámi dokáže popovídat o čemkoli, ale při tom neopomíná být především lékař, který velmi dbá na prevenci a je velmi precizní. Řekla bych, že mu opravdu jde o jeho pacientky, což se v dnešní době o všech lékařích říci bohužel nedá. Pana doktora vřele doporučuji. p.s. Děkujeme, pana doktore!!! :)

MUDr. Peter Plevák

Předem přeji krásný dobrý den. Tyhle slova od pacienta ( tky ) vždy zahřejí od srdce. Že nejde ta pozitivní energie vynaložená směrem k pacientovy nazmar a že to není stále zbytečné býti lidský a laskavý ke svým pacientům. Asi se stávám již ve 54 letech přecitlivělý, no mám radost, když to občas někdo takhle ocení. Já Vám děkuji za kladné hodnocení a těším se na další setkání u nás v ordinaci.

Dobrý den, s MUDr. Petrem Plevákem mám jen ty nelepší zkušenosti a mohu vřele doporučit. Umí jednoduše a laicky vysvětlit všechny aspekty léčby. Nikdy jsem neměla pocit, že bych obtěžovala, nebo, že už za dveřmi čeká další pacient, navíc u něho oceňuji vřelý a inteligentní humor. Je to člověk s báječným rozhledem, nejen v oblasti medicíny a rozhovor s ním je pro mě vždy inspirující a dodává mi spoustu energie, která mi vydrží ještě dlouho po opuštění jeho ordinace. Jsem mu vděčná za to, že mi naposledy odhalil riziko Preeklampsie a navrhl prevenci, zároveň mi velice laicky vysvětlil, co tato nemoc obnáší a jaká jsou rizika. Jsem mu za mnohé vděčná a chtěla bych moc poděkovat. Budu ráda, když k němu i nadále budu moci docházet.

MUDr. Peter Plevák

Velmi pěkně děkuji za krásnou pozitivní recenzi a slova, které zahřeji u srdíčka. To se nám již teď tak často nestává. Abychom byli za naši práci pochváleni. To se nějako bere za samozřejmost. Spíše lidi rádi vypisují negat. recenze na GOOGLE. O to více si těchto milých slov vážím. DĚKUJI. Uctivě Plevák

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Pan doktor me podporil a nepochyboval o prirozenem porodu po predchozim cisarskem rezu. Je to profik se zkusenostmi. V Chrastanech ma skvelou ordinaci, udela i vsechny screeningy. Vse v klidu vysvetli a uklidni, nemela jsem potrebu cokoli dohledavat na internetu. Panu doktorovi verim. Dekuji za peci

MUDr. Peter Plevák

Moc děkuji za krásnou, stručnou no výstižnou, milou a pozitivní recenzi. Uctivě Plevák

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Pan doktor je vtipálek, velmi podrobně se na vše ptal a měla jsem i pocit, že jsem ho jako pacientka upřímně zajímala. Potud tedy dobré. Přesto ale nějak vázla komunikace, přišla jsem s žádostí o zjištění zda mám/nemám PCOS, sděleno mi bylo: "Je to dobrý." Nějak jsem z toho nepochopila, že PCOS mám a i nadále jsem nevěděla co způsobuje problémy s otěhotněním. Při zástupu p. doktora jeho ženou (MUDr. Plevákovou) mi bylo mezi řečí sděleno, že neví proč se divím, když mám v kartě zapsáno PCOS (už 2 roky). Navíc jsem neustále poslouchala stížnosti na mou pojišťovnu (smluvní), že jim neproplácí úkony, pan doktor si mě ale u pojišťovny "neregistroval" a pojišťovna se více než 2 roky domnívala, že mám předchozího lékaře. Sestřička není právě nejmilejší osobou a bývá dost otrávená jakýmikoli dotazy. Kartu k novému lékaři i přes žádost nepřeposlali. V součtu všeho tedy negativní hodnocení.

MUDr. Peter Plevák

Velice Vám děkuji za Vaše slova na naši adresu. Je to pro nás neocenitelná spětná vazba. Člověk se učí celý život a stále je co zlepšovat. Je dokonce trochu ironii, že teď už přes 1 a 1/2 r. spolupracuje naše ordinace úzce s IVF společností UNICA a problém s PCO sy., resp. Stein Levental, nebo HAAS umíme velmi dobře léčit, resp. pomoct pacientce k zdárnému otěhotnění. Hold takový je život, někdy je chyba v komunikaci a vždy si lidsky nemusíme sednou nebo se úplně nepochopíme, Uctivě PLEVÁK

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla.

MUDr. Peter Plevák

Nevím jestli je to ještě aktuální a stále k nám z té nedaleké Anglie stále létate ? Doposud jsem měl 2 pacientky, které za mnou létali až z Norska, konkrétne z OSLA, jedna dokonce v rámci těhotenských poraden. Tak přeji krasný den. Plevák

Úžasný doktor,který dokáže z vyšetření udělat skvělý zážitek. Pan doktor je vždy dobře naladěný, milý a jako bonus je to srandista. Velké díky za to, že takový přístup k pacientům ještě někdo v dnešní době má a na plno se jim věnuje!!

MUDr. Peter Plevák

Stále nechápu, že se mé odpovědi neukázali. Asi nějaký skřítek v systému. Tak tedy to teď napravuji. Velmi Vám děkuji za Vaše milé slova. Rádi Vás v naši ambulanci uvidíme opětovně. Uctivě Plevák

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

S přístupem pana doktora i jeho asistentky jsem byla velmi spokojená -
vysoce kompetentní, profesionální, trpěliví, vstřícní, milí.
Jsem ráda, že se takový lékař ještě v dnešní době najde

MUDr. Peter Plevák

Také nevím uvěřit, že bych Vám nebyl poděkoval za tak hezké slova na naší adresu. DĚKUJI. Velice si toho cením

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Dobrý deň, k pánu doktorovi Plevákovi som sa rozhodla registrovať na základe veľkého množstva kladných recenzií. O jeho kvalitách a nadstadardne ľudskému prístupu som sa presvedčila ešte pred návštevou ordinácie. Kontaktoval ma telefonicky, pretože som bola na začiatku prvého tehotenstva s množnostvom obáv a dotazov. Všetko mi podrobne vysvetlil a veľmi ma ukľudnil. Z prvej návštevy v ordinácii P&P GynCare som odchádzala nadšená! Pán doktor je veľký profesionál so smyslom pre humor, ktorý dokáže i s prehliadky urobiť veľmi príjemné posedenie bez akéhokoľvek stresu a obáv. Všetko dôkladne vysvetlí a odpovie na akýkoľvek dotaz. Bonusom je krásné, čisté a moderné prostredie výborne vybavenej ordinácie s príjemnou sestričkou. Touto cestou by som pánu doktorovi znovu chcela veľmi poďakovať za to, že má prijal, a že môžem byť jeho pacientkou. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu. Veľká vďaka za takýto prístup v dnešnej dobe. Pocit istoty, že ste skutočne v dobrých rukách je k nezaplateniu. Všetkým pacientkám, ktoré hľadajú výborného gynekologa vrelo doporučujem.

MUDr. Peter Plevák

Dobrý ďen prajem. Neviem, či je to možné, že by som Vám nebol vtedy pred 3 rokmi odpovedal. To nie je môj štýl. Ďakujem pekne dodatočne za take milé slova. Priďte sa terza pozrieť keď to máme vymaľované a vynovené. Pekný deň prajem. S úctou Plevák

Umístění: jiné místo

U pana doktora jsem byla nevím zda je to možné v Gennetu v Liberci. Pan doktor je prostě týpek se smyslem pro humor. Hned při vlezu do ordinace vynadal přítelovi ,že ještě nejsem jeho žena a už čekáme miminko ????.
Děkuji za to ! Jinak pan doktor mluví rychle musíte nastražit ušiska a zatraceně se soustředit na to co říká jinak vám prostě unikne to co chcete vědět. Co mi neuniklo je to ,že mi pan doktor naznačil ,že to bude holčička. Pane doktore věřím Vám!!! Můj pan doktor mi řekl o 3tydny později ,že si myslí kluka. Tak uvidíme. Děkujeme Vám za Váš čas a i za kladné zprávy a výsledky.

MUDr. Peter Plevák

Až teď vidím, že jsem Vám prosím pěkně neslušňák jeden ani neodpověděl Adélo na Vaši pozitivní recenzi. Tak to dodatečně činím. DĚKUJI. Tak jaké bylo to pohlaví dítěte ?

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

K panu doktoru Plevákovi jsem se dostala na doporučení kamarádky ve II. trimestru těhotenství. Pan doktor nás přijal i po svých ordinačních hodinách a věnoval se nám velmi důkladně až do pozdních večerních hodin, aby se ujistil, že probíhající těhotenství je v pořádku. Svého praktického gynekologa jsem měnila po 15ti letech a tudíž jsem k novému lékaři šla s jistými obavami, ale odcházela jsem naprosto nadšena jeho profesionálním a zároveň citlivým přístupem. Nadšený z něj byl i můj přítel, jakkoliv to může znít zvláštně. Panu doktoru Plevákovi naprosto důvěřujeme a jsme přesvědčeni o tom, že jsme v té nejlepší péči. Každá další návštěva je velmi příjemným zážitkem. Nemohu jinak než vřele doporučit. Děkujeme za vše. K. Jiříková

MUDr. Peter Plevák

V první řadě jsem měl dojem, že jsem Vám již na Vaše milé pozitivní hodnocení odpověděl. Nejspíš jsem ale odpověď asi neuložil, tak teď činím po delší odmlce znovu. Za to se dodatečně ospravedlňuji. Samozřejmě jsem velmi rád, že jste byla v naši ordinaci spokojená. Těším se na Vaši další návštěvu. Plevák

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě