MUDr. Peter Ondrejka je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od roku1997 pracoval na Klinice plastické chirurgie FN na Bulovce, kd...

• plastická chirurgie

Plastické chirurgie obličeje

Plastika prsou

Zvětšení prsou

Umístění: MEDICOM Clinic plastika prsou

Už při první konzultaci mi byl pan doktor velice sympatický. Nebyla jsem si jistá velikostí, když to byla má první augmentace, nakonec jsme zvolili implantáty Mentor o velikosti 300 a 325ml na vyrovnání lehké asymetrie. Nyní jsem 7.týden po operaci, bez komplikací a opravdu maximálně spokojená ????❤️ pan doktor má zlaté ručičky a kdybych se pro zákrok rozhodla znovu, určitě se na něj obrátím znovu :) augmentace splnila má očekávání a konečně se ve svém těle cítím jako opravdová žena se vším všudy ???? moc panu doktorovi děkuji a doporučuji všem ženám a slečnám, které chtějí přirozené zvětšení prsou.

Umístění: MEDICOM Clinic Redukce a modelace prsou

Pan doktor Ondrejka byl při každé mé návštěvě velmi milý.Jak před samotným výkonem,kdy mě zoodpověděl všechny mé otázky tak i při každé mé následující kontrole.Měla jsem velký strach,ale nyní jsem naprosto spokojená a šla bych dotoho klidně znovu.Vřele doporučuji a děkuji za nový vzhled:-).

Umístění: MEDICOM Clinic Breast Reduction

Thanks to Dr. Ondejka I am the happiest woman a live today. :)
I was so scared regarding my breast reduction, but his human, at the same time very professional, approach and kind way of being made me feel really comfortable. He explained to me all the details regarding the procedure as well as the recovering procees, he also informed about what would be healthy for a lady on my age (I am 30) and without a child. Everything went smooth, I am still recovering (the surgery was two weeks ago), but from 42 F to 38 C I am beautifully happy now. I harddly recommend this Dr. Ondrejka. And I hope God keep blessing his hands. :)

Umístění: MEDICOM Clinic

Naprostá spokojenost, doporučuji. První setkání milý, vstřícný, vysvětlil vše potřebné. Okamžitě jsme se domluvili na blízkém termínu. Péče okolo standardní, po celou dobu přátelský i když se vyskytl problém. Moc děkuji za nádhernou práci!

Byla jsem u Pana Ondrejky na operaci nosu a ačkoliv jsem teprve týden po operaci, musím i tak zde napsat kladné hodnocení. Strašně milý pán, hodný, vše vysvětlí , v největších obavách vás skvěle utěší. Dnes jsem byla na sundání sádry, i přes to,že mám ještě otoky a dlouho mít budu jako každý , vím,že výsledek bude perfektní ... Vřele doporučuji, má šikovné ručičky, a hlavně opravdu moc hodný.

Pan doktor je skvělý nejen jako lékař, ale i jako člověk. Podstoupila jsem u něj operaci nosu a jsem moc spokojená jak s výsledkem, tak s jeho přístupem. Vše v klidu vysvětlí, je milý a člověk se s ním i zasměje. Po sundání sádry a během prvním týdnů jsem měla trochu obavy, že výsledek operace nebude takový, jaký jsem si představovala. Jela jsem proto na konzultaci, kde mě pan doktor uklidnil, že je vše v pořádku, že to chce čas, trpělivost a tlakové masáže :-) Měl pravdu. Po roce mám nos perfektní, pan doktor skvěle odhadl proporcionalitu a ubral a opravil přesně tam, kde to bylo zapotřebí. Klinika LaserEstehetic, kde působí, je taky úžasná - vřelý a osobní přístup. Určitě doporučuji jak pana doktora Ondrejku, tak kliniku LaserEsthetic!

Absolvovala jsem operaci očních víček a jsem velmi spokojena výsledkem i milým jednáním pan doktora Ondrejky.

V prosinci minulého roku jsem podstoupila na klinice Medicom VIP augumentaci prsou - z velikosti A zvětšení na velikost C - 350ml. Operoval mě Mudr Ondrejka, který je naprosto vynkající operatér a tímto mu opět DĚKUJI! Již při první konzultaci mi pan doktor vše podrobně vysvětlit, ani jsem se nemusela na nic víc ptát. Jeho lidský přístup mě naprosto uklidnil a dále jsem již s výběrem operatéra neváhala. Důležité je, aby měla pacientka k operatérovi i klinice důvěru, a tu si u mě pan Ondrejka i celý tým kliniky Medicom VIP získal ihned při prvním setkání. Samotná operace proběhla naprosto bez komplikací, prvních pár dní jsem odpočívala, ale nezažívala jsem žádné ukrutné bolesti, jak jsem si představovala. Po čtrnácti dnech jsem naprosto normálně fungovala, sport a jiné běžné aktivity jsem zařadila pomalu po měsíci. Je ovšem důležité nic nezanedbat, vlastní zodpovědností se totiž samo dovedete k finálnímu výsledku. A to mě se povedlo. A jak řekl sám pan doktor: ,, Prsa jsou teď jako ze žurnálu." A to opravdu jsou. Znovu děkuji a panu doktorovi přeji i nadále hodně pracovních úspěchů a především tolik spokojených klientek, jako jsem já. T.

Jsem 3 měsíce po operaci horních víček. Dlouho jsem vybírala lékaře, u kterého bych zákrok podstoupila a nakonec jsem se rozhodla pro pana doktora Ondrejku a dobře jsem zvolila. S výsledkem operace jsem velice spokojená a také kladně hodnotím kliniku Medicomvip v Praze i ostatní personál. Miroslava K.

F

dobrý den, já jsem také podstoupila zvětšení prsou a jsem moc spokojená s výsledkem, myslím,že je to kapacita ve svém oboru,nemám žádných námitek.Monika Fialová

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

na úpravy nosu se specializuji na klinice v Praze a rád Vás přivítám na konzultaci. Pro objednání, prosím, kontaktujte naši bezpaltnou linku, která Vám sdělí ceny a případně Vám nabídne i termín konzultace.

Budu se těšit na setkání

S pozdravem

Dobrý den,

zcela jistě co nejdříve kontaktujte svého operatéra/kliniku, který by Vám měl neprodleně pomoci. Minimálně je třeba přijít na kontrolu, aby bylo možné stav korigovat a zklidnit. Operatér ví, jaký zásah byl proveden, tedy by měl stav zcela jistě řešit on a to bez odkladu.

Přeji klidné a rychlé hojení

• plastická chirurgie