MUDr. Peter Ondrejka je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od roku1997 pracoval na Klinice plastické chirurgie FN na Bulovce, kd...

• plastická chirurgie

Plastické chirurgie obličeje

Plastika prsou

Zvětšení prsou

MEDICOM Clinic

jsem již po zákroku ale na jiné klinice, naštěstí. u tohoto doktora jsem byla 2krát na konzultaci, nebyl moc ochotný. už chtěl mě operovat, ochotný ohledně datumu operace a financí to byl ale ohledně informací a komunikace se mnou byla fakt hrozivá. co jsem si nezjistila a nezeptala tak bych ani nevěděla, naštěstí můj přítel mě zavedl k jinému a lepšímu doktorovi. takže moc nedoporučuji. a navíc ptala jsem sem se lidí a doktorů a neměli k němu také moc důvěru takže to mluví za vše.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

na úpravy nosu se specializuji na klinice v Praze a rád Vás přivítám na konzultaci. Pro objednání, prosím, kontaktujte naši bezpaltnou linku, která Vám sdělí ceny a případně Vám nabídne i termín konzultace.

Budu se těšit na setkání

S pozdravem

Dobrý den,

zcela jistě co nejdříve kontaktujte svého operatéra/kliniku, který by Vám měl neprodleně pomoci. Minimálně je třeba přijít na kontrolu, aby bylo možné stav korigovat a zklidnit. Operatér ví, jaký zásah byl proveden, tedy by měl stav zcela jistě řešit on a to bez odkladu.

Přeji klidné a rychlé hojení

• plastická chirurgie