MUDr. Peter Ondrejka je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od roku1997 pracoval na Klinice plastické chirurgie FN na Bulovce, kd...

• plastická chirurgie

Plastické chirurgie obličeje

Plastika prsou

Zvětšení prsou

MEDICOM Clinic

U pana doktora jsem byla na augumentaci prsou. Je vtipny a vstricny a pusobi velice milym dojmem, ale to pouze do te doby, nez dostane penize. Jakmile za ni potom prijdete s problemem, absolutne ho nezajimate a stava se z nej arogantni a necitlivy clovek. Nikdy vice.

Byla jsem u pana doktora Ondrejky na kompletní plastice nosu. Pan doktor se mi zdál sympatický a má smysl pro humor. Měla jsem výrazný hrbol uprostřed nosu, který odstranil a nos je teď hezčí...co se týče průběhu operace, tak v pořádku. Ale konzultace proběhla velice rychle, stručně, asi 15 min, krátké vysvětlení zákroku a hned termín, se vším hned hotový, šlo to rychle, i následné kontroly - měla jsem pocit, že to chtějí mít co nejdřív z krku a nebyl skoro žádný prostor k dotazům, hned vše zhodnotil kladně a kontrolu končil, že je vše v pořádku a na shledanou.. Odstranil tedy hrbol, s tím jsem spokojená, jen nos teď vypadá opticky delší a špičatější, prý to je normální optický efekt, ale na nose zůstal ještě jeden menší hrbol, kterého jsem si předtím nevšimla (protože tam byl jeden větší výrazný a tento menší nevynikal, ale při operaci to muselo být vidět). Doktor byl příjemný až do té doby, než jsem se zmínila o těchto detailech (proč to už nesrovnal celé i s tím malým hrbolem, aby byl nos celý rovný). Bylo mi sděleno, že se dívám moc do zrcadla, jsem hnidopich, věčně nespokojená a že mám radši jít. Takže pokud máte ke vzhledu poté nějaké připomínky a ozvete se, s pochopením se nesetkáte a otočí se mu nálada o 180 stupňů. Hnidopich za tolik peněz!! Ano, nos je oproti předchozímu vzhledu hezčí, ale kdyby byl doktor precizní, tak ten malý hrbol tam nenechá, když se dělá kompletní plastika nosu. No, peníze už má.. udělá jen to nutné a o zbytek a pocity klienta z výsledku se nezajímá a odmítá je. Jako zákazník bych čekala jiné jednání než odpověď "jste věčně nespokojená, radši jděte" a větší empatii, pokud mám nějaký dotaz a ne takové odbytí. Nos je hezký a zjemnil obličej, ale z přístupu jsem zklamaná...když řeknete ohledně výsledného vzhledu něco, co se mu nezamlouvá, místo laskavého vysvětlení se možná dočkáte ne zrovna hezkých slov jako já.. Mými připomínkami jsem ho vytočila, ale nebudu mlčet a radši nevyjadřovat své pocity, jen aby se neustále usmíval. Nos mě díky němu vyjde na 2x tolik peněz, protože tam nechci žádný hrbol a tak znovu budu muset na plastiku (za nějakou dobu - nestojí to zrovna málo).

plastická operace prsou (zmenšení) u pana doktora-naprosto katastrofa. pokud mu nesete peníze je usměvavý a vstřícný, když nastane problém, je to arogance sama. NEDOPORUČUJI !!!

Dobrý den,
bohužel nemohu souhlasit s tím, že je pan doktor šikovný. Po zkažené liposukci jsem začala důkladně pátrat (což jsem bohužel měla udělat již před operací) a dozvěděla jsem se velmi nepěkné reference na pana doktora.Opravnou liposukci mám již provedenou na jiné klinice a jsem velmi spokojená. Bohužel některé chyby pana doktora Ondrejky jsou již nenapravitelné! Nedovedu posoudit jeho ostatní plastické operace (prsa,atd.), ale pokud nedovede správně provést liposukci, neměla bych v něj důvěru!

Byla jsem u pana doktora Ondrejky na liposukci vnějších a vnitřních stehen a výsledek byl otřesný. Každou nohu mám jinou a je to tak špatné, že se nemohu svléknout ani do plavek. Odsál mi minimum tuku a i tak to zvládl neuvěřitelně zkazit. Dokonce i jizvy po této operaci vypadají jako "plot". Opravdu otřesná práce plastického chirurga!!!! Musela jsem jít na opravnou liposukci, ale už na jinou kliniku!!!!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

na úpravy nosu se specializuji na klinice v Praze a rád Vás přivítám na konzultaci. Pro objednání, prosím, kontaktujte naši bezpaltnou linku, která Vám sdělí ceny a případně Vám nabídne i termín konzultace.

Budu se těšit na setkání

S pozdravem

Dobrý den,

zcela jistě co nejdříve kontaktujte svého operatéra/kliniku, který by Vám měl neprodleně pomoci. Minimálně je třeba přijít na kontrolu, aby bylo možné stav korigovat a zklidnit. Operatér ví, jaký zásah byl proveden, tedy by měl stav zcela jistě řešit on a to bez odkladu.

Přeji klidné a rychlé hojení

• plastická chirurgie