Odhadovaná doba odpovědi:

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

1 200 Kč

Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno

Narodil som sa v roku 1979. Psychologickej práci s klientmi sa venujem od roku 2008 a postupne som prešiel týmito zamestnaniami:

2008 ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, jednoodborová psychológia (2008)
  • Dlhodobý výcvik v Gestalt terapii, 620 výcvikových hodín, školiteľ - Institut Dialog, Brno
  • Výcvik Poradenská propedeutika, 200 hodín (akreditácia Asociáciou manželských a rodinných poradcov a sociálnych pracovníkov SR)
Zobrazit více

• Čeština,
  • Slovenština

Publikace a články

Publikace (1)

Umístění: Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno partnerská psychoterapie

Profesionálny prístup, citlivý a empatický. Podarilo sa nám preniesť pohodu zo sedení domov.Ďakujeme

Umístění: Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno individuální psychoterapie

Peter je člověk na svém místě. Uměl mě vést způsobem, abych si uvědomoval, co v jakých životních situacích prožívám, abych uměl rozlišovat svoje racionální myšlení od emocí. Byl velmi empatický, ale zároveň asertivně usměrňoval moje rozbíhavé myšlení. Dával si vždy velký pozor, aby mě neovlivňoval svými subjektivními názory, a přesto jsem pokaždé odcházel s vědomím, že jsme si opravdu dobře popovídali. Petera maximálně doporučuji, a to jak po profesionální, tak lidské stránce.

Sedenia u Petra boli mojou prvou skúsenosťou s psychoterapiou, a musím povedať, že toto rozhodnutie som nikdy neoľutovala. Na odporúčanie som k nemu začala chodiť na terapie po prvom covidovom lockdowne, kedy ma s náhlou zmenou životného štýlu dobehli nespracované veci z minulosti a životná neistota a nespokojnosť. Aj napriek tomu, že pre mňa nebolo jednoduché sa zo začiatku na sedeniach otvoriť, Peter dokázal vytvoriť bezpečnú atmosféru a počas našej 18 mesačnej spolupráce mi veľmi pomohol. Môžete sa mu zveriť s čímkoľvek a bude vám trpezlivým a láskavým sprievodcom. Za seba môžem skonštatovať, že za tú dobu, čo som k nemu chodila, sa mi výrazne zvýšila životná spokojnosť, zlepšili vzťahy s rodinou a podarilo sa mi spracovať traumu z bývalého vzťahu, takže som si našla nového partnera. Vrele odporúčam.

Je mi 25 a v roce 2018 jsem se přestěhoval z Prahy do Brna (pocházím z Ostravy), abych zde navázal studium na magisterském oboru. Stěhování a s tím související ztráta životních opěr, jistot, taktéž tomu předcházející bolestný rozchod a sebevražda mého otce vedlo k tomu, že se mi život zhroutil a přišla krize.

Petr mi byl průvodcem na této cestě temným údolím a velice mi pomohl. Dokázal jsem s ním poskládat mozaiku svého života a opětovně naladit svůj vnitřní kompas na správnou cestu, po které dnes dennodenně s radostí kráčím. Absolvovali jsme spolu cca 30 sezení ve velice příjemném prostředí a po cca roce a dvou měsících jsme sezení zdárně dokončili.

Na začátku jsme společně vytyčili mantinely s vědomím a ujištěním, že do sezení mohu přinášet všechny postřehy a pochybnosti o terapii - zkrátka otevřenost otevírat veškerá témata (i ta, která se přímo netýkají krize). Vytvořili jsme mezi sebou důvěrné prostředí, ve kterém se dalo jít přímo k jádru věci.

Peter je profesionál na svém místě. Neexistuje jediná správná cesta. Tuto ale za sebe mohu doporučit. U mě osobně tato cesta taktéž nebyla jediná, ale cítím, že byla správná a ničeho nelituji. Tímto textem bych chtěl zároveň povzbudit i Vás všechny, kteří s něčím bojujete, cítíte se ztraceni, v koncích... nebojte se! Nejste v tom sami. Pokud váháte, zda třeba Petera oslovit, zkuste to. Držím Vám palce.

Umístění: Psychologická terapie a poradenství - Poradna Boskovice

Byl to můj první kontakt s psychoterapeutem a musím říct, že pro mne byl velice cenný. Málo koho k sobě pustím, pan Kollár mi ukázal lidskost a přirozennost bytí. Po každém sezení sem se posunula v sebepoznání. Terapie byla velice krátká, za to nesmírně výživná.

Umístění: jiné místo parnterské problémy

Byl to můj první kontakt s psychologem, ale udělal na mě velmi pozitivní dojem. Peter je velmi přátelský a empatický, takže nebyl problém probrat ani velmi osobní záležitosti. Svými komentáři mě vždy posunul v chápání problému a umožnil najít možnosti řešení. Děkuji za pomoc, určitě můžu doporučit.

Umístění: Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno manželská krize

Dobrý den, pana Petera všem vřele doporučuji. S manželem jsme k němu chodili rok. Terapii vždy vedl formou komunikace především mezi mnou a manželem. Jen občas nás zastavil a upozornil nás na některé věci, kterých si všiml. Třeba podrážděnost v opakujících se situacích, změna tónu hlasu... věci, které si normálně neuvědomujeme. Neuděloval rady, snažil se, abychom si našli své vlastní řešení, které nám bude příjemné. Tento přístup jsem velmi oceňovala. Přesto, že se na sezeních neprobíraly jen příjemné věci, odcházela jsem vždy s dobrým pocitem, že sezení mělo smysl. Opravdu odborník na svém místě. Děkuji !!!

Umístění: Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno Manželské problémy

V roce 2015 jsem prošel manželskou krizí. Po prvotním párovém řešení v manželské poradně zůstalo několik témat, které jsem musel vyřešit sám. Pan Kollár mi pomohl nalézt jiný pohled na věc. Díky němu jsem nyní schopný si vnitřně vyřešit situace, která ve mě před tím vyvolávaly podráždění a konflikty s mou manželkou. Každé sezení s panem Kollárem bylo velmi příjemné, neslo se v přátelském duchu a i jako muž jsem neměl problém se mu "otevřít" a mluvit i o nepříjemných věcech.

Jana K.
Na začátku roku 2016 jsem nečekaně byla opuštěna partnerem po více než 22 letech společného žití. Utrpěla jsem tak silný psychický šok, s kterým jsem již nebyla schopna se sama vypořádat. Dostala jsem kontakt na pana magistra, který mi nabídl pomoc. Již po několika sezeních jsem odcházela s pocitem, že jsem schopna trochu racionálně uvažovat a uspořádat si své myšlenky. Neuvědomovala jsem si v té chvíli s jakou velkou profesionalitou a pozitivním přístupem Vám pomáhá. Dnes, když se zpětně podívám na naši roční spolupráci nemohu říci nic jiného než "upřímně děkuji". Je to odborník na pravém místě.

Moji osobní zkušenost s panem Kollárem hodnotím velice kladně. Na jeho sezeních jsem se cítila vždy dobře, i přes probírání (pro mě) bolestivých témat. "Vyzařoval" z něho klid, pozitivní energie a pomohl mi vždy uspořádat myšlenky - z každého sezení jsem si (jak se říká) něco odnesla. Pokud procházíte těžkým obdobím, mohu jen doporučit.