17. listopadu 595, Poruba , Ostrava
Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
556 42.....
731 44.....

Běžný termín

Důležité upozornění: Dne 10.7.2018 neordinujeme. Děkujeme za pochopení. Bližší informace a objednání na tel doc. MUDr. Peter Koliba, CSc., který p...

• neplodnost
  • anémie v těhotenství
  • dysmenorea

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština, Ruština

Běžný termín

17. listopadu 595, Ostrava

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

pan docent je ten nejlepší lékař jakého jsem poznala. Vše vysvětlí, uklidní a má zlaté ruce, opravdu všem ženám doporučuji. Je stále milý, vstřícný a hlavně lidský.

Pan doktor Koliba mi moc pomohl, když jsem to potřebovala. Je to opravdu odborník ve svém oboru a sympatický člověk. Odešla jsem od něj sice, ale to z důvodu malé dostupnosti.

Pan docent je nejen erudovaným odborníkem ,ale také velmi empatickým lékařem, který se vám vždy plně věnuje. Staral se o mé 2 těhotenství a vedl můj 2.porod, který bych si bez něho neuměla představit.Všem ho doporučuji.

Vždy dobře poradí a je ochotný.

pan doktor je skvělý odborník a příjemný člověk,doporučuji všem.

Pan docent , je úžasný člověk s laskavým přístupem k pacientkám. Vynikající odborník , s dlouholetou praxí a zkušenostmi . V této oblasti nemá konkurenci.

Skvělý doktor,který vedl můj předčasný porod,vřele DOPORUČUJI!

Pan doktor je vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientkám. Chtěla bych mu touto cestou poděkovat za operaci a léčbu před deseti lety. Vřele všem doporučuji!

Výborný doktor, specialista, prostě lékař na svém místě.

Je specialistou na svým místě dosud jsem se ještě nesetkala
s tak odborným a empatickým přístupem k pacientovi

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den jsem po cisatskem rezu uz 10 měsíců a porad mam otekle nohy a trosku prsty na rukách je to normální nebo už bych nemela byt otekla a mam se teda objednat s těma nohama dekuji moc za odpověď .

Dobrý den, otoky nohou i rukou 10 měsíců po císařském řezu není důsledek stavu po porodu. Měla by jste navštívit svého praktického lékaře, zkontrolovat hodnoty krevního tlaku, případně by vás měl odeslat na cévní poradnu, případně kardiologické vyšetření.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

• Dobrý den,
    Vím že je to asi hloupá otázka, ale chtěla jsem se zeptat jestli je normální, že je klitoris na konci zvětšený? Trochu mě pobolívá, tak se chci ujistit že to není problém.
    Mnohokrát děkuji

Dobrý den, nebojte se, je to normální, označuje se to jako glans clitoridis (latinsky) a odpovídá to mužskému glans penis, což je v překladu žalud penisu. Je to proto, že penis i klitoris vznikají ze stejného základu, než se začnou pohlavní orgány vyvíjet mužským nebo ženským směrem. Poroto je klitoris velmi citlivý na podněty a sexuální dráždění. Bolest může být zapříčiněná příliš těsným oblečením, nebo jiným mechanickým podrážděním.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

• neplodnost
  • anémie v těhotenství