17. listopadu 595, Poruba, Ostrava
Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
556 42.....
731 44.....

Běžný termín

Důležité upozornění: Dne 10.7.2018 neordinujeme. Děkujeme za pochopení. Bližší informace a objednání na tel doc. MUDr. Peter Koliba, CSc., který p...

• neplodnost
  • anémie v těhotenství
  • dysmenorea

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština, Ruština

Umístění: Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie gynekologické vyšetření

Milý, vstřícný a zodpovědný lékař. Kéž by tak přistupovali k pacientům všichni lékaři jako pan docent Koliba. Mohu jen doporučit!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora Kolibu navštěvuji již nějakým rokem a je to člověk na svém místě,jak po stránce lidské,tak samozřejmě i profesní.Je velmi empatický a vždy příjemně naladěn.Mohu jen doporučit!!!:-)

Pan docent Koliba je velmi profesionální a zároveň velmi milý a lidský. S čímkoli poradí a ochotně vysvětlí. Během těhotenství nám vyšel se vším vstříc a zařídil co se dalo, včetně porodu. Jsme mu velice vděční. Jednoznačně mohu jen doporučit!!
Další velké plus je také sestřička, která je milá, ochotná a vždy usměvavá.

K panu docentovi jsem začala chodit cca před rokem.
Dlouho jsem uvažovala nad tím, ke komu jinému bych mohla přejít od bývalého lékaře. Ať to mám blízko domovu, ať mají v ordinaci moderní vybavení a ať se ke mě chovají mile. Poté jsem dostala výborné doporučení na pana docenta. Je to jak skvělý lékař, tak úžasný člověk tělem i duší. Pokaždé, jak ho mám navštívit, těším se tam :) S každým problémem mi poradí a to i po internetu.
Takže určitě doporučuji.
Mája

Skvělý lékař, doporučila mi ho kamarádka. Chodím tam i s dcerou. Je velice pečlivý, starostlivý, nic nepodceňuje. Vše vysvětlí, každému pacientovi se opravdu věnuje. Vallová

Pan doc. Koliba je odborník, kterého navštěvuji již přes deset let a neměnila bych! Jeho prohlídky jsou vždy precizní, je empatický a vstřícný všem dotazům. Velmi odborně vedl mé rizikové těhotenství i předčasný porod dvojčat a tak pečlivé zašití po císařském řezu, jaké od něj mám, jsem ještě neviděla. Za mě maximální spokojenost!

Dobrý den,
i velmi dobrý je pořád málo, protože s takto profesionálním a přitom dokonale lidským přístupem jsem se nikdy nesetkala. Jsem velmi ráda, že jsem dala na doporučení známých a přátel a přehlásila jsem se k tomuto lékaři. Pana docenta Kolibu mohu jen doporučit.

Jaroslava Ligocká

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto úžasný pan docent!
S návštěvou jsem byla naprosto spokojená, pan docent mi všechno pečlivě vysvětlil a byl celou dobu prohlídky velice milý. Jsem nadšená, že jsem se k němu dostala. Perfektní a profesionální přístup!

Pan docent Koliba je člověk na pravém místě, lépe se to říct nedá. Naprosto profesionální přístup, který ovšem neubírá na lidskosti, dokonalé zázemí, personál, vybavení ordinace. Co se mi líbí ještě víc je jeho komunikativnost, vše ukáže i vysvětlí, odpoví na všechny vaše otázky. Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, nezbývá mi, než rozhodně doporučit.

Tak o tom,aký je pán doktor Koliba, by vedeli veľa hovoriť aj jeho stovky pacientiek zo Slovenksa...Je to výborný odborník,dobrý človek,ktorý nám tu moc chýba..Hlavne jeho príkladný a zodpovedný prístup...Prajem mu hlavne veľa zdavia a úspechov v jeho náročnom povolaní...

Běžný termín

17. listopadu 595, Ostrava

Cena není uvedená

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

Dobrý den, musím se přidat ke všem, kteří tady pějí chválu na pana docenta Kolibu.
Pan docent je ten nejlepší gynekolog a vůbec lékař jakého znám!
Jeho lidský přístup a hlavně ochotný přístup mámálokterý lékař..
Jsem opravdu moc spokojená a můžu jen vřele doporučit!

Pan docent je dobrý lékař, ujal se mě, když jsem odešla od nepříliš dobré gynekoložky. Měla jsem ho u porodu, byl skvělý. Nechápu proč už nedělá primáře na fakultce.

Přešla jsem do jeho péče, když mne jiná gynekoložka nutila jít na zákrok do Vítkovické nemocnice, do které jsem jít pro velmi špatné osobní zkušenosti s druhým porodem před mnoha lety nechtěla. Pomohl mi rozhodnout se pro operaci, vše mi podrobně vysvětlil, ujal se mne, operoval a byl naprosto nejlepší svým lidským přístupem, radou a empatií jak při následných kontrolách tak i dnes, když ho jezdím už jen navštívit jednou do roka. Jiného bych nehledala.

G

Velmi klidný, povzbudivý a pozitivní přístup. Odbornost tohoto lékaře je na výši. Celý tým tohoto zařízení působí naprosto profesionálně. Včetně skvělé a vždy usměvavé sestřičky. Mohu jen a jen doporučit. Chci moc poděkovat za pomoc a skvělou péči a podporu.

Vynikající odborník,moje žena se sice u něj neléčila,ale v Motolské nemocnici na onko-gyneko.Poté byla předána do jeho péče.Perfektní spolupráce s ostatními lékaři,vstřícnost.Škoda jen,že už není přednostou gynekol.ve FN Poruba.To tam pod jeho vedením šlapalo na jedničku.Po jeho odchodu to tam zaniká.Lékaři si nejsou jistí,připadá mi,že se dělí na dva ,,tábory",místo aby táhli za jeden provaz.Tak na další operaci manželka jela raději zase do Motola.V GYAMU si netroufali.Za pana docenta to bylo jiné. . . .

Pan docent je nejlepší lékař v tomto oboru , úžasný člověk s vynikajícím a hlavně laskavým přístupem k pacientkám . Smutné je to , že takových lékařů je velice málo .Proto nechápu , proč si nějaký pan Jasurek léčí komplex na těchto stránkách ?!
P.S.: Tato stránka je založena na hodnocení lékařů !!!!

No tak to já nemám žádné zlé zkušenosti s jeho rodinou nevím proč se to sem tahá ale stále jej doporučuji dál

je to nejlepší gynekolog v tomto kraji

Pan docent Koliba je vynijíci odborník v oboru a všem doporučuji!

pan docent je vážně nejlepší!!!!!

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 13 let a mám podezření, že mám nějakou vaginální infekci. Můj výtok, který mám většinou každý den, mírně zapáchá a trpím svěděním v oblasti intimních partií ( během menstruace to přestane). Trvá to už docela dlouho, ale hrozně se bojím to říct mamce, nevím jak. Bojím se vyšetření a také toho, že kdyby to nic nebylo,tak že by se zlobili, že tam chodíme zbytečně.
    Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, rozhodně se poraďte s vaší maminkou, určitě má více zkušeností. Vhodné je vyšetření na ambulanci pro dětskou gynekologii, která by měla být dostupná v každém větším městě. Vyšetření se nebojte, je šetrné, nebolí, ale dětský gynekolog nejlépe posoudí, zda se jedná o infekci, nebo pouze o přirozený projev dospívaní, což může být ve vašem věku normální stav. doc. MUDr. Peter Koliba, CSc. - dětský gynekolog Ostrava - Poruba

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

• Dobry den jsem po cisatskem rezu uz 10 měsíců a porad mam otekle nohy a trosku prsty na rukách je to normální nebo už bych nemela byt otekla a mam se teda objednat s těma nohama dekuji moc za odpověď .

Dobrý den, otoky nohou i rukou 10 měsíců po císařském řezu není důsledek stavu po porodu. Měla by jste navštívit svého praktického lékaře, zkontrolovat hodnoty krevního tlaku, případně by vás měl odeslat na cévní poradnu, případně kardiologické vyšetření.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

• neplodnost
  • anémie v těhotenství