Adres

17. listopadu 595, Poruba, Ostrava
Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
556 42.....
731 44.....

Běžný termín

Důležité upozornění: Dne 10.7.2018 neordinujeme. Děkujeme za pochopení. Bližší informace a objednání na tel doc. MUDr. Peter Koliba, CSc., který p...

• neplodnost
  • anémie v těhotenství
  • dysmenorea

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština, Ruština

Umístění: Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie gynekologické vyšetření

Milý, vstřícný a zodpovědný lékař. Kéž by tak přistupovali k pacientům všichni lékaři jako pan docent Koliba. Mohu jen doporučit!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora Kolibu navštěvuji již nějakým rokem a je to člověk na svém místě,jak po stránce lidské,tak samozřejmě i profesní.Je velmi empatický a vždy příjemně naladěn.Mohu jen doporučit!!!:-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan docent Koliba je velmi profesionální a zároveň velmi milý a lidský. S čímkoli poradí a ochotně vysvětlí. Během těhotenství nám vyšel se vším vstříc a zařídil co se dalo, včetně porodu. Jsme mu velice vděční. Jednoznačně mohu jen doporučit!!
Další velké plus je také sestřička, která je milá, ochotná a vždy usměvavá.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K panu docentovi jsem začala chodit cca před rokem.
Dlouho jsem uvažovala nad tím, ke komu jinému bych mohla přejít od bývalého lékaře. Ať to mám blízko domovu, ať mají v ordinaci moderní vybavení a ať se ke mě chovají mile. Poté jsem dostala výborné doporučení na pana docenta. Je to jak skvělý lékař, tak úžasný člověk tělem i duší. Pokaždé, jak ho mám navštívit, těším se tam :) S každým problémem mi poradí a to i po internetu.
Takže určitě doporučuji.
Mája

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Skvělý lékař, doporučila mi ho kamarádka. Chodím tam i s dcerou. Je velice pečlivý, starostlivý, nic nepodceňuje. Vše vysvětlí, každému pacientovi se opravdu věnuje. Vallová

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doc. Koliba je odborník, kterého navštěvuji již přes deset let a neměnila bych! Jeho prohlídky jsou vždy precizní, je empatický a vstřícný všem dotazům. Velmi odborně vedl mé rizikové těhotenství i předčasný porod dvojčat a tak pečlivé zašití po císařském řezu, jaké od něj mám, jsem ještě neviděla. Za mě maximální spokojenost!

Dobrý den,
i velmi dobrý je pořád málo, protože s takto profesionálním a přitom dokonale lidským přístupem jsem se nikdy nesetkala. Jsem velmi ráda, že jsem dala na doporučení známých a přátel a přehlásila jsem se k tomuto lékaři. Pana docenta Kolibu mohu jen doporučit.

Jaroslava Ligocká

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto úžasný pan docent!
S návštěvou jsem byla naprosto spokojená, pan docent mi všechno pečlivě vysvětlil a byl celou dobu prohlídky velice milý. Jsem nadšená, že jsem se k němu dostala. Perfektní a profesionální přístup!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan docent Koliba je člověk na pravém místě, lépe se to říct nedá. Naprosto profesionální přístup, který ovšem neubírá na lidskosti, dokonalé zázemí, personál, vybavení ordinace. Co se mi líbí ještě víc je jeho komunikativnost, vše ukáže i vysvětlí, odpoví na všechny vaše otázky. Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, nezbývá mi, než rozhodně doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Tak o tom,aký je pán doktor Koliba, by vedeli veľa hovoriť aj jeho stovky pacientiek zo Slovenksa...Je to výborný odborník,dobrý človek,ktorý nám tu moc chýba..Hlavne jeho príkladný a zodpovedný prístup...Prajem mu hlavne veľa zdavia a úspechov v jeho náročnom povolaní...

Běžný termín

17. listopadu 595, Ostrava

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

Cena není uvedená

Pana docenta Kolibu mohu všem jen vřele doporučit. Ve svém oboru je naprostá kapacita a odborník na té nejvyšší úrovni. Navíc velice lidský, emaptický a ochotný. Vděčím mu za úspěšné provedení celým mým douho očekávaným těhotenstvím a obrovské díky mu patří za jeho přítomnost u porodu, který mi velice usnadnil na základě jeho velkých zkušeností a absolutní profesionalitě. Na tohoto lékaře se s naprostou důvěrou můžete obrátit a nikdy nebudete litovat.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Kdo očekává velmi osobní, citlivé a příjemné jednání....můžu jen vřele doporučit.A k tomu ještě profesionál a odborník nad odborníky.....jsem spokojená.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Výborný lékař i člověk - nelze nic vytknout.

Dobrý den,
pan doc.Koliba je skvělý lékař a člověk. Úspěšně mě provedl dlouho očekáváným těhotenstvím. Sestřička je také super:-) M.Šlachtová

S takovým přístupem jsem se v životě nesetkala. Sestřička je úžasná,prostě k nezaplacení a pan docent taktéž.Poprvé jsem se setkala s tím,aby se mi doktor představil a podal mi ruku .Vše mi vysvětlil,měl na mě čas,příjemný. Opravdu s mou bývalou doktorkou se to nedá srovnat! je to opravdu jen o přístupu a úsměv udělá hodně a nic nestojí :)

Dobrý den, k panu docentu chodím jen krátce. Odešla jsem od paní doktorky Lipkové, která je považována za kapacitu ( byla jsem u ní spoustu let a porodila 2 děti + potrat ). Snad mohu tedy porovnávat. Pan docent je více komunikativní, více umí vysvětlit, jde více do hloubky. Oproti paní doktorce mám pocit, že tak nespěchá, aby mě už už dostal z ordinace.. Ordinace i čekárna je menší než u p.dr. Lipkové. Kupodivu to na mě působilo přívětivěji. Paní doktorka se ke mně chovala vždy příjemně, tak lidově, občas sice trochu něco bagatelizovala ( asi pro uklidnění).. Co ale rozhodně můžu říct, že pan docent si s vámi více povídá, více vysvětluje, má prostě více času na své pacientky. Sestřička je taky příjemná. Zatím tedy nelituji. Doporučuji !!

Je to super doktor.!!!

Pan docent Koliba je jeden z nejlepších lékařů. Velmi pečlivý odborník, který nic neponechá náhodě. Pokud má jen sebemenší pochybnost, stále hledá řešení až do zdárného konce. Je velmi vzdělaný a navíc výborný operatér. Také příjemný, citlivý a empatický. Jsme rády (já a mé dvě dcery), že jsme si ho našly :o)
Lenka S.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Po dlouhé době jsem narazila na tak ochotného, vstřícného, hodného a příjemného pana doktora. Z něj by si měli brát ostatní příklad! Mohu jen doporučit!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pro mne zatím nejlepší lékař se kterým jsem se setkala. Velmi odborně mi vysvětlil a demonstroval danou problematiku, také díky špičkovým zobrazovacím metodám které používá.Příjemné je také prostředí a ostatní personál - paní sestřička, která přijímá pacientky.

Tereza

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Během rehabilitace po mozkové mrtvici jsem měla perličku koupel a začala jsem mít strašně silný výrok. Dali mi v Chuchelne canesten,ale vůbec nezabral,potíže přetrvávají a jsou horší.Děkují

Dobrý den, po diagnostiku příčin výtoku je nutné gynekologické vyšetření, případně s odběrem kultivace. Ordinace Canestenu "naslepo" není správný postup. Pravděpodobně se u vás jedná o bakteriální infekci, ale bez gynekologického vyšetření opravdu nejde stanovit diagnózu. Proto doporučuji kontrolní vyšetření u gynekologa a cílenou léčbu.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

• Dobrý den, pane doktore, ráda bych se zeptala. Jsem ve 25tt a už tak od 20tt si po ránu nahmatám dělohu pouze k pupku, mám i dost malé bříško. Četla jsem, že má být už 7cm nad pupek. Prosím mohlo by to znamenat něco špatného? Ve 23+4tt mělo miminko 572g. Pan doktor mi dělohu nikdy nemeril.

Dobrý den, součásti prenatální poradny je doporučené sledovat vzdálenost od pupku k symfýze, tzv. SF rozměr, ale důležitější je, že váš pan doktor udělal ultrazvukové vyšetření a udávaná hmotnost odpovídá. Velkost " bříška" nemusí nic říkat o velikosti miminka. Takže buďte klidná užívejte si své krásné období těhotenství bez zbytečného stresu a neklidu. doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

• neplodnost
  • anémie v těhotenství