17. listopadu 595, Poruba, Ostrava
Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
556 42.....
731 44.....

Běžný termín

Důležité upozornění: Dne 10.7.2018 neordinujeme. Děkujeme za pochopení. Bližší informace a objednání na tel doc. MUDr. Peter Koliba, CSc., který p...

• neplodnost
  • anémie v těhotenství
  • dysmenorea

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština, Ruština

Bohužel horké to je. Nedoporučuji pana doktora!!!!S mým problémem mi dokázali pomoci lékaři z úplně jiného oboru. Pan doktor mě měl na pozorování dva měsíce a na nic nepřišel. Je mi to velmi líto,ale pan doktor Koliba BYL kapacita.

Dobrý den,
i já jsem donedávna byla v situaci, že jsem pana doktora vychvalovala, kde se dalo. Bohužel donedávna jsem ale byla zdravá. Pokud vám nic není, nic vás nebolí, je pan doktor odborník, ale pokud se o něco jedná, nedokáže vám poradit ani pomoci. Nedokáže vám úplně odpovědět, co se stalo, z čeho situace vznikla a co mi pomůže. Je velmi příjemný pokud za ním nejdete s problémem. Myslím si, že svou ordinaci, která mu zřejmě více vynáší(odstranění chloupků) začal řešit více, než své pacientky, které v něm mají důvěru.

Běžný termín

17. listopadu 595, Ostrava

Cena není uvedená

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

Dobrý den,

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 13 let a mám podezření, že mám nějakou vaginální infekci. Můj výtok, který mám většinou každý den, mírně zapáchá a trpím svěděním v oblasti intimních partií ( během menstruace to přestane). Trvá to už docela dlouho, ale hrozně se bojím to říct mamce, nevím jak. Bojím se vyšetření a také toho, že kdyby to nic nebylo,tak že by se zlobili, že tam chodíme zbytečně.
    Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, rozhodně se poraďte s vaší maminkou, určitě má více zkušeností. Vhodné je vyšetření na ambulanci pro dětskou gynekologii, která by měla být dostupná v každém větším městě. Vyšetření se nebojte, je šetrné, nebolí, ale dětský gynekolog nejlépe posoudí, zda se jedná o infekci, nebo pouze o přirozený projev dospívaní, což může být ve vašem věku normální stav. doc. MUDr. Peter Koliba, CSc. - dětský gynekolog Ostrava - Poruba

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

• Dobry den jsem po cisatskem rezu uz 10 měsíců a porad mam otekle nohy a trosku prsty na rukách je to normální nebo už bych nemela byt otekla a mam se teda objednat s těma nohama dekuji moc za odpověď .

Dobrý den, otoky nohou i rukou 10 měsíců po císařském řezu není důsledek stavu po porodu. Měla by jste navštívit svého praktického lékaře, zkontrolovat hodnoty krevního tlaku, případně by vás měl odeslat na cévní poradnu, případně kardiologické vyšetření.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

• neplodnost
  • anémie v těhotenství