Odhadovaná doba odpovědi:

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Běžný termín

17. listopadu 595, Ostrava

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

doc. MUDr. Peter Koliba, CSc., který patří mezi významné odborníky v ČR. Má dlouholetou praxi v oboru gynekologie, klimakterické a menopauzální medicí...

Ukončené školy

• Hynieho cena za rok 2019

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

Bohužel horké to je. Nedoporučuji pana doktora!!!!S mým problémem mi dokázali pomoci lékaři z úplně jiného oboru. Pan doktor mě měl na pozorování dva měsíce a na nic nepřišel. Je mi to velmi líto,ale pan doktor Koliba BYL kapacita.

i já jsem donedávna byla v situaci, že jsem pana doktora vychvalovala, kde se dalo. Bohužel donedávna jsem ale byla zdravá. Pokud vám nic není, nic vás nebolí, je pan doktor odborník, ale pokud se o něco jedná, nedokáže vám poradit ani pomoci. Nedokáže vám úplně odpovědět, co se stalo, z čeho situace vznikla a co mi pomůže. Je velmi příjemný pokud za ním nejdete s problémem. Myslím si, že svou ordinaci, která mu zřejmě více vynáší(odstranění chloupků) začal řešit více, než své pacientky, které v něm mají důvěru.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den vždy mám pravidelnou menstruaci a vždy 5 dnů poslední menstruaci jsem měla 18.9. A trvala mi jen 3 dny den před menstruaci jsem měla z partnerem pohlavní styk můžu být tedy těhotná ? A kvůli tomu jsem měla menstruaci jen 3 dny z obvyklých 5 dnů. Děkuji moc za odpověď přeji hezký den

Dobrý den, pravděpodobnost, že by jste otěhotněla 3 dny před menstruací je velmi malá. Pokud by se objevila další nepravidelnost menstruace- vynechání, nebo slabé krvácení, určitě navštivte svého gynekologa.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

Dobry den ,

momentalne jsem v zahranici a nemuzu jit k lekari. Zacala jsem mit tam dole problemy. Vzdy na vecer me to tam svedi , obcas mam pruhledny vytok a porad mam ten pocit tam dole, jako bych mela spatne zavedenej tampon ( jen ten pocit). A na malych stydkych pyscich se me objevila bila krupicka (snazila jsem se ji vyfotit ale nejde zachytit) . Sex jsem mela pred mesicem. Je mozne , ze jsem neco chytila? Hodne lidi me rika , ze mam obycejnou mykozu

Dobrý den, podle příznaků máte pravděpodobně opravdu kvasinkovou infekci. Doporučuji koupit v lékárně lék clotrimazol a to tablety do pochvy i mastičku a používat dva až tři krát denně. Po návratu ze zahraničí konzultujte vašeho gynekologa.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.