Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Vrbno pod Pradědem

• „Ano souhlas, pan doktor i sestřička jsou super. Mam u něj své dvě děti a naprostá spokojenost.Jsme rádi, že je máme. Děkujeme za péči. Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „velmi dobra a ochotná lekařka vždy pomuže sem s ní velice spokojena rada poradi když si nevime rady moc ji všem doporučuji Více

Dukelská 1240, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Lékařka na svém místě,pokaždé přívětivý přístup a s dětma to umí. K MUDr.Geržové jsme přešli po velmi zlé zkušenosti s MUDr.Kučovou před osmi lety,od této doby nemáme jedinou připomínku k postupům a radám MUDr.Geržové.Tuto lékařku mohu za sebe jen doporučit,podle mě se jedná o jednu z mála rozumných, vstřícných a velice příjemných dětských lékařek. Více

Lichnov 300, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi. Synovi je letos 25 let je žënatý a má dcerku se kterou snacha chodí rovněž k paní doktorce a je s ní spokojená. Dcerce je 19 let a doposud protože studuje k ní chodí také.Za 25 let se mi nestalo, že by nás odbyla nebo byla neochotná, nikdy se nestalo, že by mi špatně poradila nebo posoudila špatně diagnozu. Její vskutku mateřský přístup a profesionalita je na velmi vysoké úrovni.Vyzařuje z ní mnohaletá profesionalita a praxe.Vřele DOPORUČUJI !!!!!! Více

Zátor 98, Bruntál Mapa

• Pediatr, Praktický lékař

„úžasná doktorka, 100% se na ni můžete spolehnout a věřit jí. Jiného takového doktora jsem zatím nepoznala! Vždy ochotná a v dobré náladě. Více

Jeseník Mapa

• „Paní doktorka i sestřička jsou hodné a příjemné. Paní doktorka má vlídné chování. Můzeme jen doporučit a být rádi, že ji máme. Takových lékařů moc není. Především je, ale skvělá lékařka, která neponechá nic bez povšimnutí. Více

nám. Hrdinů 1, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pro svého chlapečka jsem nemohla zvolit lepšího pediatra. Je velmi příjemný, pečlivý, nic nepodceňuje, všechno v klidu vysvětlí, zkrátka skvělý. Sestřička paní Štěpánová také podle mě nemá konkurenci, jednak co se týče péče o děti, vždy perfektně poradí, ale hlavně díky svým zkušenostem laktační poradkyni, díky ní kojím, z porodnice jsem přišla absolutně "nerozkojená", málem jsme to vzdali. Tohoto lékaře mohu jen a jen doporučit. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Bruntál

• „Nabizi i leky na bazi bylinek, coz je skvele, ze nechce hned do deti rvat chemii. S detmi to umi, byli jsme moc spokojeni (vysetreni pri nemoci na dovolene v Karlove Studance). Více

Karolovice 197, Bruntál Mapa

Bezručova 113, Vrbno pod Pradědem Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborná lékařka, zkušená a vstřícná sestřička, profesionální přístup, skvělá diagnostika, nikdy jsem se nesetkala s neochotou, naopak, vždy snaha vyřešit problém. A to nemohu říct, že naše děti byly zdravé. Více

Nádražní 22, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nikdy mi nevadilo k paní doktorce chodit, i sestřička je moc milá. I když je v patnácti letech odešla studovat do jiného města, paní doktorku jsem nevyměnila - těžko najít lepší. Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pán doktor nám zdvihol telefón, venoval sa nám a poradil, aj keď bol zrovna na dovolenke (čo sme nevedeli, chystali sme sa k nemu s dcérou v rámci našej dovolenky :)). To rozhodne nepovažujem za bežný štandard, a som rada, že sme natrafili zrovna naňho :) Více

Jesenická 448, Vrbno pod Pradědem Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „Moc spokojeni,příjemný přístup i odbornost,on i sestřička jsou vynikající profesionálové,doporučuji!

Priessnitzova 299, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nyní se podělím já se svými dlouholetými zkušenostmi: jsme u paní doktorky již téměř 9 let s oběma dětmi ( dcera 8,5 roku, syn 5,5 roku ) Ubohost něterých matek je do nebe volající ! Osobně znám také od malička také níže popisovanou paní slavnou Mudr Fišarovou i Gábinu: Fišarová mě měla od dítěte - zkušenost dosti špatná, její metody předpotopní. Odbornost paní Halaškové je na úrovni. Pokud vy, přicházíte do ordinace s nafrfňaným obličejem - očekáváte že se bude s vámi někdo mazlit ? S paní doktorkou probíhají odborné konzultace vždy v nejlepším pořádku. Paní doktorku doporučujeme velmi a to s naší téměr 9-ti letou zkušenosí něco značí ! Prodělali jsme snad všechny dětské nemoci co existují + jednu stále léčíme a to jsme byli snad na všech odborných vyšetřeních, které jsou nutné při této nemoci - zjištěno z internetu - právě na doporučení paní Halaškové ! Matkám, které nejsou ani schopné se podepsat pod svou zlost vylévající recenzi vzkazuji - jste ubohé a pěkně šupajda jinam, ať nám nezavazíte v čekárně! Jiří Procházka Více

Šmilovského 1/663, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi doporučuji . Jsme velmi spokojeni s panem doktorem i sestřičkou,velmi vynikající a lidský přístup k pacientům i rodičům. Více

Jánského 77, Česká Ves Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je velice milá a má hezký přísptup k dětem, vždy poradí.

B. Němcové 8/74, Město Albrechtice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní dotorka je příjemná,milá,lidská.Je to odbornice,výborně diagnostikuje.Používá moderní léčbu,snaží se ji kombinovat i s léčbou alternativní,což mi maximálně vyhovuje.Navštěvujeme ji již 19 let.A taky má moc milou sestřičku,ochotnou kdykoliv poradit :o) Více

Lázeňská 239, Velké Losiny Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi dobrý doktor, přestože k němu musíme s dítětem dojíždět, neměnila bych. Velmi vstřícný, příjemný jak k dětem, tak k rodičům. Každou léčbu pečlivě zvažuje, snaží se děti co nejméně zatěžovat chemií, ale ne na úkor jejich zdraví. Mohu vřele doporučit. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• č.d. 377, Lipová-lázně Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „V péči paní doktorky jsem byla celé dětství, nepamatuji si, že by někdy něco zanedbala a rozhodně mi nepřijde nekompetentní. V posledních letech u ní byla několikrát moje dcera a ačkoliv není u paní doktorky registrovaná (onemocněla na návštěvě u babičky), paní doktorka ji vždy vyšetřila a dobře poradila, byla milá a dcera se u ní bála paradoxně méně než u dětské doktorky, ke které pravidelně chodí. (Přinejmenším dva z předchozích tří příspěvků mi přijdou stylem dost podobné, tipovala bych na někoho, kdo má na paní doktorku zlost a ventiluje si ji tímto způsobem.) Více

Wolkerova 533, Zlaté Hory Mapa