Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Velvary

• Pediatr, Endokrinolog

„Paní doktorka, i sestřička jsou lidé na svém místě! Obě milé, pečlivé, empatické, pro své pacienty by se rozthaly! Mám u paní doktorky obě své dcery a lepší lékařku si nemůžu přát. Paní doktorka vše lidsky vysvětlí, poradí, k dětem je velmi milá a citlivá, nikdy problém nezlehčuje, nemá problém vyjít vstříc a domluvit se. Dokonce reaguje na maily i mimo pracovní dobu, což je velký luxus, kterého si také nesmírně vážím! Když jsme jeli s druhou dcerou z porodnice, volala jsem paní doktorce, že jsme propuštěné a paní doktorka nás vzala hned ten den… Později mi půjčovala domů i váhu, když dcera nepřibírala, ale neměla sebemenší problém, když jsem při první nabídce váhu odmítla, z důvodu, že bych se tím stresovala. Za mě skvělá lékařka i člověk! To platí i pro sestřičku :). Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• Pediatr, Kardiolog

„Výborná a milá doktorka, která mi hodně pomohla a možná i zachránila život.

Poliklinika Mazurská

• „Paní doktorka je pečlivá a milá. Vše vždy dobře vysvětlí a poradí. Se sestřičkou tvoří milý a profesionální tým.

U jeslí 520, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorka je naprosto skvělá vždy poradí pomůže nemůžu si stěžovat na syna je moc hodná se vším vyjde vstříct :-) promě nejlepší doktorka co znám. :-) Denisa Hermanová Více

Čechova 252, Velvary Mapa

Dětské středisko

• „Moje děti mají paní doktorku rády. Nikdy jsem se nesetkala s problémem v komunikaci. Naopak opakovaně mladší syn po vyšetření odmítá ordinaci opustit a chce si tam hrát.Odborně nikdy nepochybila. Naprostá spokojenost. Více

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi empaticka, má skvělý přístup k dětem i k rodičům.... Vždy nám zkušeně pomohla i mimo ordinacni hodiny (starostlivá a zodpovědná). Jsem neskutečně ráda, že máme tak skvělou pediatricku. ,, člověk na správném místě,, Děkujeme Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

MUDr. Martina Mothejlová

• „Pan doktor nejen že je příjemný, velice ochotný , má velice dobrý přístup k dětským pacientům, ale hlavně je skvělý lékař! Více

K Sídlišti 744, Libčice nad Vltavou Mapa

• „Pani doktorka je uzasna, hrozne citliva, jemna chapava, vi co dela, umi vse vysvetlit. Je to doktorka ideal.... k jiny bych se synem nikdy nesla, lepsi detskou lekarku neznam. Klobouk dolu Více

Petrohradská 3113, Kladno Mapa

Dětské středisko

• Pediatr, Fyzioterapeut

„Tahle paní doktorka mi zachránila život, když přehodnotila diagnózu jiného lékaře.

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

• „Pan doktor je velmi pečlivý, hodný a empatický. Nikde jsem s ním neměla žádný problém. Vše řádně a pochopitelně vysvětlil. Pana doktora bych nikdy neměnila! Více

Nádražní 357, Zlonice Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• „K Pani doktorce jsem chodila uz ja a proto pro me byla jasna volba. Jsem s Pani doktorkou naprosto spokojena. Vzdy dokaze dobre poradit a ma vyborny pristup k detem. Poprve jsem k Pani doktorce sla kdyz se dcera narodila a rozhodne bych nemenila. Více

Petrohradská 3113, Kladno Mapa

Zdrav.zař.s odborností pediatrie

• „Milý, laskavý a klidný lékař, sympatické sestřičky, v ordinaci vládne milá atmosféra, komunikace a partnerský přístup. Jsem moc ráda, že i přes téměř plnou kartotéku ještě pan doktor vzal synka do péče, on i sestřičky by si zasloužili pozlatit ruce. Děkuju moc!!! Více

Poliklinika Mazurská

• „Paní doktorka a sestřička jsou vždy moc milé a pozorné k dětem i rodičům. Oceňuji srozumitelný, praktický výklad a doporučení, jak se při nemocech dětí zachovat. Nevím o ničem, kdy by bylo něco zanedbáno z hlediska lékařské péče. Více

Třeboradická 1109, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nikdy jsme neměli jediný problém. Vstřícná, milá paní doktorka s přístupem,který mě naprosto vyhovuje. Pokud je problém, řeší ho, pokud se jedná jen o nachlazení necpe nám hned ATB. Se sestřičkou jsou skvělý tým! Doporučuji!!! Více

Herbenova 1824, Kladno Mapa

Sam. ord. PL pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost. Pečlivá péče - v případě nejasností se snaží nechat vyšetřit, co je možné. Zbytečně neplaší rodiče, ale svědomitě se snaží problémy dořešit. Velmi dobrá komunikace jak s dětmi, tak s rodiči. Více

Poliklinika Mazurská

• „Perfektní přístup pana doktora, velký profesionál a odborník, který vždy poradi a pomůže. Pana doktora znam bezmála deset let, a me obe deti jsou v Te nejlepsi a nej srdečně jsi péči! Více

Hlavní 155, Kněževes Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s dětmi již víc jak 20cet let - nejdřív se synem nyní s dcerou - vážím si paní doktorky - její názory i její přístup je zcela profesionální. Má naší důvěru a velký obdiv. K. Nýdrlová - Kladno Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě vždy vstřícná a milá.Teď tam chodím se synem a dcerou. Profesionální přístup,můžu se na cokoliv zeptat,vždy ráda poradí,vysvětlí,nic nezanedbá. Lékařska na svém místě!!!!!! Vřele doporučuji!!!!!!!! Více

Vrchlického 1985, Kladno Mapa

Dětské zdravotní středisko

• „Velice příjemná sestra i lékařka - poradí, vysvětlí, doporučí. Nikdy žádný problém a maximální ochota vyjít vstříc. Oceňuji i rozdělení ordinačních hodin na zdravé a nemocné - geniální. Homeopatika super! Jsem velice spokojena a doporučuji všem svým známým. Více

Čumpelíkova 2/1764, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velice hodná a profesionální paní doktorka. Poradí po telefonu a o víkendu i po emailu. Mohu jen doporučit.

Palackého 83, Kladno Mapa

Zdrav.zař.s odborností pediatrie