Doporučení pediatři s Oborová zdravotní pojišťovna Třemošnice

• „Pan doktor Češek má velmi profesionální přístup. Velice efektivně mi jako 16-leté pacientce vysvětlil všechno, co jsem potřebovala vědět o cukrovce 1. typu a byl schopen mě během několika dní naučit s cukrovkou zacházet a vlastně i žít. Více

Václavská 570, Chrudim Mapa

Chrudimská nemocnice, a.s., Dětské a novorozenecké oddělení

• „Pan doktor je velice ochotný,nikdy jsem s ním neměla žádný problém. Vřele doporučuji.

nám. T. G. Masaryka 35, Golčův Jeníkov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka kterou znám,dcera k ní chodí už 12 let a nikdy si nestěžovala že by byla hrubáý nebo tak něco ,TUTO DOKTORKU DOPORUČUJI již z několika důvodu:usměvavá příjemná a hlavně jakmile na děti promluví jejich strach je pryč . Prostě nej. doktorka kterou znám Více

Dr. J. Malíka 781, Chrudim Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „...nejlepší doktorka jakou znám....několikrát jsme za ní byli i doma a nebyl to nikdy žádný problém.... škoda, že nám odchází do důchodu - z toho je mi smutno... Více

Jiráskova 669, Chotěboř Mapa

Poliklinika Chotěboř

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy poradí a stále se usmívá. Nemám s ní jedinou zkušenost, že by neporadila nebo dobře nezaléčila. Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim

• „Paní doktorka je skvělá. Chodila sem k ní od malinka do 18let a teď tam chodím se svým ročním synem a sem maximálně spokojená. Paní doktorka je milá, pečlivě sleduje vývoj dítěte a vždy přidá dobré a potřebné rady. Více

Havlíčkova 150, Chrudim Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Chodím k paní doktorce se synem 3,5 r a velice ji doporučuji. Je velice milá a vnímavá k dětem a vždy je připravena je vyslechnout. Sestřička je velmi milá a příjemná. VELICE DOPORUČUJI!!! Více

Chrudim Mapa

• Pediatr, Imunolog, Alergolog

„Jsem moc ráda, že nám při narození naší dcerky byla doporučena paní doktorka Vondráková, myslím, že lepší volbu jsem nemohli učinit, protože paní doktorka je velmi profesionální, nic nezanedbá, má v prohlídkách dobrý systém, zároveň je velmi rozumná. Navíc oceňuji velmi dobrou komunikaci a to jak ve vztahu k dětem, ke kterým má moc hezký přístup, tak ve vztahu k rodičům, které bere jako rovnocenné partnery, vše vždy vysvětlí a stručně sdělí všechny podstatné/ důležité informace. A nikdy se mi nestalo, i přes nabitou čekárnu, že by byla ve špatné náladě, vždy má velmi vstřícný přístup. Mohu jen vřele doporučit :-) Více

Jeníkovská 348, Čáslav Mapa

Alergologická amb. pro děti a dospělé

• „Já chodím s dcerou k paní doktorce Malé už od narození jsem moc spokojená a dcera také radši by u ní zůstala napořád je férová a dokáže se bavit jako obyčejný člověk ne nafrněnec :) Více

Vrchlického 168, Slatiňany Mapa

Sam.ord.PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme spokojeni.. už nevnucuje očkování..jen řekne co by jsme mohli..na děti je vlídná a kamarádská.. děti si jí oblíbili..mohu jen doporučit.. Více

Jiráskova 669, Chotěboř Mapa

Poliklinika Chotěboř

• „Skvělá doktorka, výborný přístup k dětem, ochota pomoct kdykoliv... Vřele doporučuji. Mám u ní 2 děti ( sama jsem k ní chodila od malinka) opravdu skvělá paní. Má 3letá dcera ji má strašně moc ráda, ta malinká je ještě nechodící, takže zatím tomu nerozumí, ale jsem si jistá, že ji také bude mít ráda. Více

Husova 128/2, Čáslav Mapa

Poliklinika Čáslav

• Pediatr, Praktický lékař

„Po předchozích zkušenostech s jiným pediatrem je tahle dr zlatá!! Jako obvoďačku nemůžu soudit, ale jako člověka - párkrát jsem s ní mluvila i mimo ordinaci a byla moc ochotná a milá, což není u dr vždy automat. vlastnost (škoda). Trvá to u ní také dlouho, protože má hafo pacientů. Více

Husova 128/2, Čáslav Mapa

Poliklinika Čáslav

• „ve věku 12 až 18 let byl mým velmi oblíbeným lékařem vždy poradil a nemohu zásadně souhlasit s píPovýšilovou, protože lepší poslat na odborné pracoviště než něco zanedbat + léky pro starší nejsou vždy testované na malých dětech a nemusí být tedy vůbec špatné či dokonce škodit (názor manželky lékařky) Více

náměstí Míru 290, Heřmanův Městec Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Nejsme mistni, ale kdykoliv bylo nutne vyhledat pediatra jela jsem k ni. Vzdy nas ochotne prijala a pomohla. Kdyby byla u nas, hned k ni budeme chodit pravidelne. Více

Budovatelů 420, Třemošnice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Velmi dobrá lékařka! Milá a hodná na děti.Opravdu jedna z nejlepších.

č.d. 75, Morašice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme již roky velmi spokojeni jak po odborné stránce, tak z hlediska přístupu k dětem. Zvládá velmi dobře i řešení závažnějších nemocí a dokáže pomoci ve vážných situacích. Je možné s ní také prodiskutovat způsob léčby včetně nejnovějších metod, a také se na cokoliv k léčbě zeptat - to u mnoha jiných lékařů bohužel není obvyklé. Určitě doporučuji i dalším rodičům pro jejich děti. Více

nám. Čeňka Strouhala 25, Seč Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Bezvadná paní doktorka. Přestoupili jsme k ní po špatné zkušenosti s dřívějším doktorem. Velice hezky se nám věnuje, se vším poradí, hodně se stará aby bylo vše v pořádku, zařizuje spoustu věcí navíc,aniž by vůbec musela. Sestřička velice příjemná a ochotná. Obě to s dětmi velice hezky umí. Jsme s ní s oběma dcerani mooooooooooooc spokojené. Více

Chrudimská 50, Prachovice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Naprosto úžasná doktorka-děti ji milují!Komunikace s rodiči-super!

Obecní úřad 117, Ostřešany Mapa

• Heydukova 3, Chrudim Mapa