Pediatr, Praha 2, Praha

• „Vynikající odbornice, trpělivá, s opravdovým zájmem o malé pacienty, klade důraz na kojení, vypomůže s naučením techniky, podporuje nošení dětí, velmi empatická, otevřená k jakékoli diskuzi. Zbytečně necpe léky, při sebemenší nepohodě dítěte neočkuje, odkládá dokonce o týden, i když se dítě více leklo. Poradí i po telefonu. Sestřička Monika je zlatý člověk, vstřícná, dohromady se doplňují. Nikdy jsem nezažila aroganci či manipulativnost, vždy je ochotná diskutovat a respektuje názory, neváhá odeslat k odborníkům jiných specializací. Jsem jí vděčná za lidský a podporující přístup jako vyjukaná prvorodička, každá návštěva pro mě byla balzám na duši. Více

Jílovská 1148, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je tou nejúžasnější osobou, co znám. Nic jí nechybí, je to specialistka, pomohla mi jak, když jsem měl alergii, tak později s jinými neduhy, jsem moc rád, že mám takovou doktorku. Určitě doporučuji. Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

Pediatr, alergolog

• „Paní doktorka je úžasná. Převzala mě do své péče po návratu z porodnice a za pár měsíců k ní půjde na svoji poslední prohlídku můj devatenáctiletý syn. Je to zvlášní, ale musím napsat, že provází naši rodinu po celé generace :-) Vždy profesionální, milá a empatická. V pravou chvíli umí pochválit, ale v pravou chvíli umí i zvýšit hlas. Moc si jí všichni vážíme. Markéta Více

Petra Rezka 3/1090, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka i se sestřičkou jsou skvělé. Vždycky milé, ochotné.Pristup k dětem úžasný. Nesetkala jsem se s takovým lékařem. Několik krát jsem si neuvědomila jaký je den,zavolala jsem paní doktorce a i když byla doma,poradila,pomohla, věnovala nám svůj čas. Do ordinace chodíme s dcerkou rádi. Čekárna plná zajímavých hraček, dítě se krásně zabaví. Přeji si víc takovejch doktorů.. Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Vynikající odborník a zároveň lidská paní doktorka. Nejlepší pediatr, kterého jsme měli. Je velmi precizní, často pomůže i nad rámec. Více

Nebušická 97, Praha Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „S ochotnější a disponibilnejší doktorkou jsem se nesetkala...Jako jediná se nás ujala, když byl dceři rok a přestěhovali jsme se ze zahraničí, přestože měla plnou kapacitu, když nás všichni ostatní pediatři na P3 poslali do háje...Je absolutně pečlivá a ráda poradí i po emailu a to mnohdy i po večerech či víkendech ve svém volném čase. Svou práci dělá opravdu srdcem a bere ji jako poslání.... Neuvěřitelné ♥️♥️♥️???????????????????? Více

Olšanská 2666/7, Praha Mapa

Olšanská poliklinika

• „S pani doktorkou jsme velmi spokojeni. Je moc hodna, je videt, ze ma rada deti a me deti k ni chodi radi a vubec se u ni neboji. Je dusledna, ale trpeliva. Me deti se vahou ani fyzickym vyvojem nevyvijeli podle tabulek. Vse poctive sledovala a radsi naridila i vic navstev, ale nechala vsemu volny prubeh a netlacila na pilu. Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Medifin

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Pani doktorka a sestricka jsou nejlepsi lekari pro děti.ja k nim chodila take jako mala a proto sem sveho synka zaregistrovala také sem..jsem snima nadevse spokojena..kdykoliv sem zavolala a zeptala se hned mi poradili a to same kdyz sme přišli osobne.. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Milý, laskavý a klidný lékař, sympatické sestřičky, v ordinaci vládne milá atmosféra, komunikace a partnerský přístup. Jsem moc ráda, že i přes téměř plnou kartotéku ještě pan doktor vzal synka do péče, on i sestřičky by si zasloužili pozlatit ruce. Děkuju moc!!! Více

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• „K paní doktorce chodím už od malička a jsem moc ráda, že k ní mohu chodit i jako dospělá. Paní doktorka je moc milá, ochotná, zkušená a přátelská. O sestřičce platí totéž! Mé obavy nikdy nepodceňovaly a vždy se mi snažily pomoci či mi doporučily další vhodná vyšetření. Děkuji!!! Více

Hausmannova 10/3012, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je lékařka na svém místě! Je vstřícná,ochotná,milá a vždy poradí. K dětem se chová jako by byla jejich babička a o sestřičce mohu říct také jen to nejlepší :-) Kolikrát její slova byla jako pohlazení i její chování k dětem. Mohu jen doporučit. Více

Španielova 1280, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka Slukova je proste andel. Jsem rada, ze jsme na ni dostali doporuceni a i kdyz uz nebydlime v Praze, jinou pediatru jsme nehledali. Sestricka je trochu mura, ale problem jsme s ni nemeli. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

• „Jsme s paní doktorkou maximálně spokojeni, snaží se vše vysvětlit, nic nepodceňuje, a dává antibiotika jen pokud je to opravdu nezbytné. A jako bonus ona i sestřička jsou velice milé a příjemné. Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most

• „Paní doktorka Iva se již 11 let stará o naše dvě děti(4,11) a nejen její lidský a citlivý přístup je důvodem za ní dojíždět až z Prahy, když jsme se z Černošic odstěhovali. V urgentních situacích nám byla k dispozici na mob. o víkendu i mimo pracovní dobu, byla vždy vstřícná a milá. Děkujeme a nyní naopak my, jako rodina přejeme pevné zdraví. H+V+V+a Více

Dr. Janského 423, Černošice Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „Hodně pečlivý lékař, paní doktorka velmi vstřícná a ochotně pomáhá jak mamince tak tatínku v péče o dítě. Jsme 12 let od roků 2008. Ordinace skvělá! Přeji hodně zdraví všem. Více

Boršovská 501, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vážení rodiče, milí pacienti, po 25 letech jsem ukončil práci v ordinaci praktického dětského lékaře na Barrandově. Děkuji za Vaši důvěru, práce s Vámi mě vždy naplňovala radostí a nadějí. Dr. Karel Holub Více

Krškova 807, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Lepšího pediatra pro své děti bych snad nenašla. I po odstěhování z Radotína k paní doktorce nadále dojíždíme, protože zdraví mých dětí je pro mě na prvním místě. Paní doktorka je velice vstřícná, pečlivá, poradí kdykoliv i po telefonu. Sestřička to samé.....velice děkujeme za vaši úžasnou péči! Více

Vykoukových 687, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Opravdu nejlepší paní doktorka. Chodila jsem k ní i já jako dítě od mimina. Paní doktorka je skvělá, milá, profesionální. Sestřička jakbysmet. U dcery odhalila i jisté problémy a poslala nás na speciální vyšetření. Opravdu skvělý přístup, nikdy nemáte pocit, že obtezujete. Víc takových lékařů. Více

Psáry 137, Psáry Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „Paní doktorka Povolná je nejen skvělá po odborné stránce, ale i po té lidské. Přestože jsme se před 8 lety přestěhovali, neváhám za paní doktorkou s dcerou dojíždět z druhého konce Prahy. Děkuji tímto paní doktorce za 11 let bezchybné péče. Více

Zárubova 497, Praha Mapa