Pediatr, Praha 2, Praha

• „Pan doktor je velmi pečlivý, hodný a empatický. Nikde jsem s ním neměla žádný problém. Vše řádně a pochopitelně vysvětlil. Pana doktora bych nikdy neměnila! Více

Nádražní 357, Zlonice Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• „Léčí i slovem a úsměvem, děti mu důvěřují. A se sestřičkou je léčebný účinek dvojnásobný

Antala Staška 80/1670, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K pani Dr chodime se synem po doporuceni od znamych. Nemenili bychom, pani Dr nic neprehani, ale je zdrave pecliva. Vse vysvetli a do niceho vas netlaci Jsme maximalne spokojeni Více

Janského 2254, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila já coby malé dítě a nyní dvě z mych dcer se kterýma jsem k ní chodila jsou dávno dospělé a s nejmladší k paní doktorce stále chodím. Lepší pediatr neexistuje - veliké díky přímo od srdíčka za všechno Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most

• „Nejlepší pediatrička, kterou bych si mohla pro svoje dítě vybrat. Paní doktorka je nejen výborná lékařka, ale skvělý člověk, který se hezky chová k dětem a chápe i pocity a postoje rodičů. Doporučila jsem dalším a i ti byli velmi spokojeni. Navíc má výbornou sestru. Tedy všechny. I ty, které chodí na zástup. Návštěva této ordinace je pro nás návštěvou přátel, kteří poradí a pomohou. Více

Sokolovská 304/810, Praha Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Pani doktorka, je skvela,vzdy poradi a pomuze. Jeste se nestalo,ze by pani doktorka byla neprijemna a to plati i o sestricce. K pani doktorce jsem chodila i ja jako dite a proto jsem si ji vybrala i pro sve deti. A jsem rada,ze jsem mrla to stesti a k pani doktorce jem mohla prihlasit sve deti. Ja jsem naprosto spokojena. Marketa Více

Frýdecká 439, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Na pana doktora Kopeckeho nedame dopustit, jeho neskutecny prehled vysoce presahujici beznou normu nam mnohokrat pomohl. V lecbe a doporucenich je velmi zodpovedny. Navic je to moc mily a vstricny clovek a spolu se sestrickou tvori skvely tym, za ktery jsme moc vdecni. I po odstehovani se z Prahy za nasim panem doktorem stale dojizdime a urcite nadale budeme. Jana Davidová Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• „Chodila jsem k paní doktorce s dětmi a teď k ní chodí i vnoučata. Vřele doporučuji a děkuji

Křenova 15, Praha Mapa

PL pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi milá, pečlivá a příjemná, s dětmi to opravu umí a já si občas připadám, že nejdeme k lékaři, ale na návštěvu. Moje děvčata má v péči několik let a nikdy jsme nenarazili na sebemenší problém, i sestřička je moc příjemná. Více

Krškova 807, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Já jsem k ní chodila jako dítě před 30 lety, někdy v letech 1980-1985. To byla na Kladně, pak se přestěhovala do Prahy. Výborná, milá, lidská, měla jsem ji ráda. Neuvěřitelné, že dodnes léčí děti těch, kteří k ní sami chodili jako děti. Doufám, že je pí doktorka v pořádku, držím palce .) Více

Gagarinova 1103, Praha Mapa

Praktická dětská a dorostová lékařka

• „K paní doktorce chodíme už 15 let, za tu dobu jsme se x-krát stěhovali a nikdy mě nenapadlo měnit. Jsme více než spokojení po všech stránkách :) Více

Ostrovského 3/253, Praha Mapa

• Pediatr, Gastroenterolog

„Pani doktorka i sestra jsou skvěle! Ačkoli kolonoskopie byla chvilkami nepříjemná, bylo vše ostatní zcela v pořádku. Jak doktorka tak sestra navodi skvělý pocit klidu a pohody. Za me úžasne. Více

Roškotova 1/1225, Praha Mapa

Gastroenterologie

• „Skvělá lékařka, skvělá sestřička, prostě dvojka, kterou jen tak nenajdete. Chodily k ní mé dcery a teď i vnoučata. Lepšího PEDIATRA v okolí nenajdete. Více

Komenského 886, Mníšek pod Brdy Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi erudovaná. Je vidět, že ve své praxi již viděla mnohé a její zkušenosti jsou neocenitelné i pro samotné rodiče, kterým vždy svou léčbu logicky vysvětlí. My ji například vděčíme za včasné odhalení nákazy koronavirem v době, kdy promořenost v rámci obyvatelstva v ČR bylo velmi nízké. Díky ní jsme nestačili v rodině nikoho nakazit. K dětem se chová ona i její sestřička velmi mile. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Pani doktorka je uzasna. Vzdy pomuze, poradi, konzultuje po telefonu kdykoli. Ma lidsky pristup, vse vysvetli. Nemohla bych pro sve deti najit lepsi doktorku. Ordinace je krasna, cista a vybavena hrackami. Sestricka mila a hodna. Mohu jen doporucit! Více

Pod Kavalírkou 13003, Praha Mapa

• „Nejlepší dětská doktorka co jsme měli.Tímto jí chci poděkovat,protože jednak je dcera už dospělá a taky jsme se odstěhovali hodně daleko.Některé její rady si pamatuju dodnes a dodnes se podle nich řídíme. Více

Vlastina 888, Praha Mapa

Žukovského 887, Praha Mapa

• „Nejlepsi pani doktorka a i sestricka. K pani doktorce jsem chodila i ja jako mala. Nyni chodim se svym synem. Diky bohu za to, ze mame takove stesti mit tak skveleho pediatra. V dnesni dobe je malokdy videt, ze cloveka prace bavi. U pani Brychtove je to ocividne. Je profesionalka se vsim vsudy. Dekujeme za to, ze Vas tu mame!!! Více

Šlechtitelská 97, Praha Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Pani doktorka Tesarova moc mila a prijemna je to profesionalka s bohatymi zkusenostmi. Chodila jsem k ni ja jako mala se sestrou dnes jsem dospela mam tri dcery nejstarsi 15let a ty ma v peci do dnes.Moc chvalim a hodnotim jak nejlepe to jde a zaroven dekuji jak pani doktorce tak sestricce. Bartosova Více

Dukelských hrdinů 1/342, Praha Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Škoda,že paní doktorka už neordinuje,i když si samosebou zasluhuje odpočinek v důchodu. Vždy si každé dítě i rodiče pamatovala z hlavy, dělala vyšetření CRP aby nedávala zbytečně antibiotika,vždy si s dětmi popovídala,nechávala je hrát si v ordinaci po vyšetření, rodičům trpělivě vysvětlovala co a jak. Mám dvě dcery ve věku 4 a 6let,celou dobu spokojenost. Michaela Více

Uzbecká 8/1409, Praha Mapa

Praktický lékař dětí a dorostu