Pediatr, Praha 2, Praha

• „Nejlepsi lekarzka v Praze,mam 2 deti a chodime k pani Tausove uz 6 let!! :)

V Parku 2308/8, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• Pediatr, Anesteziolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• Pediatr, Plicní lékař, Alerg… olog Více

„Velmi milá paní doktorka ,má skvělý tým sestřiček a fyzio ;) chod ordinaci frčí tak jak má ..za mne palec nahoru ;)

Krčská 59/1079, Praha Mapa

Krčská 59/1079 Praha 4, Mapa

Alergologie a klinická imunologie, Dětská pneumologie, Fyzioterapie a dechová rehabilitace

• „Chodím k paní doktorce s dcerou od narození. Je velmi pečlivá a vstřícná, kontroluje vývoj, ale kvůli netabulkovým odchylkám rodiče nestresuje. Moc oceňuji, že nepředepisuje zbytečně antibiotika. Více

Zenklova 39, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi ochotná jakkoliv poradit i v případě že má po ordinačních hodinách nikdy nás nenechala ve štychu,co se týče chování je malinko ostřejší ale o to více člověk je pak v obraze.vždycky nám dobře poradila,nikdy se k malý nechovala špatně,a sestřička totéž.Je ochotná,milá,fajn.Ordinace i čekárna jsou čisté,v čekárně vždy uklizeno,čisto a je tam možnost krásně zabavit prcka při čekání než přijde řada.wc je k dispozici taky takže pro nás velký plus ve všem hlavně je blízko a neváhá přijet i domů.já jsem spokojená,jen to nejlepší pro malou a pokud budu mít druhýho prcka tak jedině k nim:) Více

Pražská 110, Kostelec nad Černými Lesy Mapa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi empaticka, má skvělý přístup k dětem i k rodičům.... Vždy nám zkušeně pomohla i mimo ordinacni hodiny (starostlivá a zodpovědná). Jsem neskutečně ráda, že máme tak skvělou pediatricku. ,, člověk na správném místě,, Děkujeme Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

MUDr. Martina Mothejlová

• „Pan doktor nejen že je příjemný, velice ochotný , má velice dobrý přístup k dětským pacientům, ale hlavně je skvělý lékař! Více

K Sídlišti 744, Libčice nad Vltavou Mapa

• „Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné. Oceňuji její profesionální přístup, snahu pomoci, vše trpělivě vysvětlí. Paní doktorka reaguje i srkz email, čímž jsem už ušetřila spoustu času. Objednává na čas, který dodržuje, z mé zkušenosti musím říct, že jsme nikdy dlouho nečekali ani v ambulanci pro nemocné. Paní doktroka je velmi pečlivá, ale chodím s dětmi, když mají problém a jsem vděčná, že si můžu být jistá, že paní doktorka nic nepodcení. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická

• „Pani doktorka je uzasna, hrozne citliva, jemna chapava, vi co dela, umi vse vysvetlit. Je to doktorka ideal.... k jiny bych se synem nikdy nesla, lepsi detskou lekarku neznam. Klobouk dolu Více

Petrohradská 3113, Kladno Mapa

Dětské středisko

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Chronická rýma, která mne trápila prakticky celé dětství je po dlouhodobě vakcinaci zcela pryč a já jsem bez potíží. Více

Troilova 20/475, Praha Mapa

Alergologicko-imunologická ordinace

• „protože sme se moc stehovali museli sme změnit pred pany koubova tri prakticki dr ale pani koubova a brožova rekla bih že su najlepši v cele praze Více

Frýdecká 439, Praha Mapa

Praha 9 Letňany

• „Pani doktorka Buhrova je naprosto uzasny detsky lekar, deti ji milujou. Nic nechce zanedbat a je pecliva. Jako diagnostik se take prijevila na 1*. Kdyz jsem u chvali, tak nemohu opomenout i uzasnou sestricku. Spolu jsou dokonala dvojice. Clovek je rad, kdyz ma deti zdrave, ale pokud je treba lekar, tak jinou volbu nehledam a hledat nechci. Pani doktorko, sestri dekujeme. Více

Sartoriova 9/26, Praha Mapa

PL pro děti a dorost

• „Opravdu nejlepší pediatr pro ty, kteří jsou ochotni se OPRAVDU léčit změnou svých postojů. S ostatními se moc nepárá, a je při tom nesmírně vtipný:-) Po odborné stránce o několik tříd výš, než co běžně zažijete v nemocnicích i homeopatických ordinacích. Bytostně slušný člověk. Díky za takové lidi, díky vám, pane Petře, za to, co děláte a jak to děláte:-) Lucie Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Velice příjemná dáma, která má dlouholeté zkušenosti. Její přístup je super a jsme moc spokojený. Děkujeme

Ke Karlovu 467/8, Praha Mapa

Poliklinika Agel

• „Setkal jsem se s názorem na klinice, že Dr. Dostál je nejlepší pediatr v ČR. Zkušenosti s léčbou našich dětí to potvrzují (jistě ale mi chybí srovnání se všemi ostatními pediatry). Velmi správně navedl na diagnostiku vývojové poruchy syna, zachránil ho před operací, rychlou a naprosto přesnou diagnózou zauzlení střev, když mě se synem opakovaně posílali z klinik domů, že jde jen o “ obyčejný průjem”. U dcery včas rozpoznal hrozící počínající bakteriální zánět mozkových blan a včasnou a správně zvolenou rychlou léčbou jí zachránil život. Velmi uvážlivě volí léčbu, necpe hned na vše antibiotika. Má obrovský rozhled, vhled i nadhled a hlavně individuální a lidský přístup. A hlavně když jde do tuhého velmi rychlé a správně situaci rozpozná a okamžiťě správně jedná, a tím zachraňuje životy dětí.Rovněž vynikající sestru. Jediná jeho nevýhoda je, že všichni chtějí k němu…Děkujeme Vám pane doktore, zachránil jste mi dvě děti!!! Děkujeme. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Pani doktorka prozatim vzdy perfektne diagnostikovala, ma naprosto skvely pristup k synovi... vzdy se dovolam, vzdy prijemna a ochotna.. nikdy jsme dlouho necekali (coz samozrejme neni vzdy ovlivnitelne pani doktorkou) pres to nas nikdy neodbyla, vse vysvetlila a vse si poslechla... vrele a s cistym svedomim doporucuji :-) Více

K Libuši 57, Praha 4, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka i sestřička jsou velice milé, vše ochotně vysvětlí. K dítěti se chovají velice laskavě, na vše je dost času, malý u vyšetření nikdy nepláče. Časově to mají dobře zorganizované, téměř nikdy nečekáme. Více

Zdislavická 720/2, Praha Mapa

• „Pan doktor velice miluje děti a má k nim luxusní přístup. Jediné co mi vadí je, že mi často věci vysvětluje tak, hrozně stroze. Občas se bojím na něco zeptat. Nevím, jestli tolik pospíchá. Hůře slyší, člověk musí opravdu křičet. Ale ochotný za každé situace. I kdyby jste volali v noci, poradí. Více

Nádražní 313, Mnichovice Mapa

Sam. ord. PL - pro děti a dorost

• Pediatr, Ostatní, Alergolog

1 názor

„Dobrý den, Ráda bych poděkovala paní doktorce za její profesionální přístup. Je vždy laskavá, milá a ráda vše vysvětlí.Děkuji S.B. Více

Lovosická 40/440, Praha Mapa

CEDAR poradna prev.medicíny,homeopatie