Pediatr, Praha 2, Praha

• „Paní doktorka je výborná,šikovná,trpělivá a pečlivá. Rádi si v čekárně počkáme. Ordinace totiž není kancelář a čas se tam přesně zorganizovat nedá. Tim,že je trpělivá a umí to s dětmi,tak to vyžaduje i čas. A sestričky jsou taky super. K.Fojtová Více

Mladoboleslavská 514, Praha Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Paní doktorka je milá, chodíme k ní už léta celá rodina. Nic nevnucuje, když se zeptám, poradí, díky ní byly děti ušetřený častokrát antibiotik, nedává je pokud není nutno. Má skvělého zdravotního bratra , oba jsou super tým, můžu doporučit . Více

od Marjánkou 12, Praha Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Paní doktorka má jak výborný přístup,tak je to opravdová profesionálka... Já k ní ještě chodím,bratr do nedávna a maximální spokojenost! Vřele doporučujeme :-) Více

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorku navštěvují obě naše děti od narození. Je profesionální, velmi důsledná, až přehnaně opatrná. Nic nezanedbá. Telefonicky se s ní lze spojit vždy až na několikátý pokus, ale to je pochopitelné. Vyhovuje nám její odborně-konzervativní přístup k očkování a k dětské výživě. Více

Šrobárova 32, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodíme s dětmi již téměř 14 let. Jsme spokojení, děti ji mají rády, vše vysvětlí, nabídne různé cesty léčby, jsou-li. Oceňuji i jiné přístupy ... homeopatie, TČM, bylinky, akupresura,.... Více

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorka i sestřička jsou na našeho syna milé a hodné, k nám se chovají profesionálně. Náš syn má těžké postižení, a tehdy se pozná, zda je lékař profesionálně schopný a lidsky dobrý. Návštěvy v ordinaci se u syna obejdou bez stresu, konzultace po emailu nebo telefonu jsou vždy věcné a nápomocné. Doporučujeme! Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

Italská 560/37, Praha Mapa

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

• „Já jsem u paní doktorky odchodil celé své dětství, a není snad lepší pediatričky. Snad jen doufám, že bude ještě ordinovat za mých potomků :) Více

Pod Kavalírkou 1300/ 3, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s oběma dětmi, je vždy milá, přátelská, děti se na ni těší. Pro mě je nejdůležitější její pečlivost, dlouholetá praxe a taky klid a pohoda, které nikdy v její ordinaci nechybí. Sestřička je taky velmi ochotná. Více

Ostrovského 5, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Milá k deťom super chodíme k nasej milej pani doktorke už skoro 3 roky nemala som žiaden problém zlatý človek mám dvojčatá kluci vždy pomohla môžem doporučiť Více

Boloňská 312, Praha Mapa

• Pediatr, Ortoped

„Pan doktor Mařík je skutečný profesionál. Během jedné návštěvy ambulance mi provedl kompletní vyšetření vč. RTG, vyhodnocení, vysvětlení a doporučení další léčby. Nikde jinde jsem takový přístup ortopeda nezažil. Škoda že jsem o něm nevěděl dříve. Více

Olšanská 7/2666, Praha Mapa

Ambul centrum pro vady pohyb.aparátu

Olšanská 7, Praha Mapa

Ambulantní centrum pro vady pohybového aparátu

• „Za paní doktorkou jezdim se dvěma dětmi přes celou Prahu už 18 let a dobře vím proč! Hluboce smekám a za vše děkuji!

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Uzasna lekarna. Jak profesionalne, tak po lidske strance. Zaroven velmi ocenuji, ze jde pani dr s dobou a nezanedbava ani socialni site a online dotazy. Nespadame pod ni a pres to jsme si k ni nasli cestu a velmi lituji, ze ji mame tak daleko. Je opravdu moudra, vzdy k veci, vysvetli- ukaze, poradi. A jako perlicka na dortu: nase mimi po jejim pichnuti jehlou ani nepiplo. Takova to byla rychlost a bezvadny pristup. Vic takovych pediatru! Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodime k panu doktorovi s dcerou od narozeni. Zpusob, jak citlive manipuloval s novorozencem me po zkusenostech z porodnice az prekvapil :-). Od te doby se prvni dojem jen zlepsuje. Pan doktor vzdy ochotne poradi (klidne i po telefonu), jeste jsme jej nezastihly ve spatne nalade. Sestricka je velmi podobneho razeni. Vrele doporucuju! Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Paní doktorka je naprosto skvělá vždy poradí pomůže nemůžu si stěžovat na syna je moc hodná se vším vyjde vstříct :-) promě nejlepší doktorka co znám. :-) Denisa Hermanová Více

Čechova 252, Velvary Mapa

Dětské středisko

• „Moje děti mají paní doktorku rády. Nikdy jsem se nesetkala s problémem v komunikaci. Naopak opakovaně mladší syn po vyšetření odmítá ordinaci opustit a chce si tam hrát.Odborně nikdy nepochybila. Naprostá spokojenost. Více

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorka i sestřička jsou naprosto skvělé. Vždy velmi ochotné, pečlivé a s dobrou náladou. Obě mé děti je mají moc rády. Velmi oceňuji, že mi paní doktorka odpověděla na můj email i o víkendu a zaslala obratem e-recept, ačkoliv se ani nejednalo o nic urgentního. Velmi si paní doktorky vážím za její ochotu, lidský přístup a pochopení. Je prostě nejlepší! Více

Jugoslávských partyzánů 1089/15, Praha Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Nejlepsi lekarzka v Praze,mam 2 deti a chodime k pani Tausove uz 6 let!! :)

Ke Spofě 7, Praha Mapa

Veleslavínská 1, Praha Mapa