Pediatr, Praha 2, Praha

• Pediatr, Endokrinolog

„Paní doktorka, i sestřička jsou lidé na svém místě! Obě milé, pečlivé, empatické, pro své pacienty by se rozthaly! Mám u paní doktorky obě své dcery a lepší lékařku si nemůžu přát. Paní doktorka vše lidsky vysvětlí, poradí, k dětem je velmi milá a citlivá, nikdy problém nezlehčuje, nemá problém vyjít vstříc a domluvit se. Dokonce reaguje na maily i mimo pracovní dobu, což je velký luxus, kterého si také nesmírně vážím! Když jsme jeli s druhou dcerou z porodnice, volala jsem paní doktorce, že jsme propuštěné a paní doktorka nás vzala hned ten den… Později mi půjčovala domů i váhu, když dcera nepřibírala, ale neměla sebemenší problém, když jsem při první nabídce váhu odmítla, z důvodu, že bych se tím stresovala. Za mě skvělá lékařka i člověk! To platí i pro sestřičku :). Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Nejlepší dětský lékař široko daleko!! Pošlete mu email a během chvilky máte odpověď. Nemusíte zbytečně navštěvovat ordinaci s kašlem a rýmou. Vždy dobře poradí i emailem. Více

Roškotova 1717/2, Praha Mapa

Poliklinika Zelený pruh - 2.patro

• „Paní doktorka je opravdový anděl, neuvěřitelně milá s krásným přístupem k dětem. Chodíme k ní od prvního týdne synova života, každá návštěva je pohlazením po duši, paní doktorka umí uklidnit, vysvětlit a nic nezanedbá. Jsem opravdu ráda, že nás přijala, je to poklad! Více

K Nemocnici 1942, Kladno Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• Pediatr, Dermatolog, Gynekol… og, Internista, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

U Trezorky 921/2, Praha Mapa

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Evropská 859/115a, Praha Mapa

Evropská 10/64, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• „K paní doktorce jsme přešli od "konkurence", se kterou jsme dlouhodobě nebyli spokojeni, a moc dobře jsme udělali. Na praktickém lékaři je nejcennější vlastnost ta, že má náhled na praktické využití teorie, což nám u předchozí lékařky bolestně (vlastně doslova) scházelo. Správný praktik má být pečlivý a pozorný, ale nemá se zbytečně hnípat v banalitách. Nerecituje jako hluchý kolovrátek univerzální poučky, ale vnímá, co říká rodič, a doporučený postup přizpůsobí okolnostem. Takže jako lékařská nepediatrická rodinka jsme zde velmi spokojeni. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Děkuji za 20 let péče o mé děti. To, že jsme jí potkali, považuji za to nejšťastnější co mohlo nás jako rodiče a naše děti potkat. Děkuji a smekám Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• „Paní doktorka je poklad, dlouho jsem hledala normálního rozumného nepovysujiciho se člověka ochotného diskuze. Píši sem zejména kvůli komentářům "náladovost". Sama jsem to nezažila, ale i kdyby... Paní dr. je jen člověk a má věčně narvané obě dvě čekárny a pracuje neustále s plným nasazením. Přijde za dětmi i domu, zvedá telefon, zavolá, odepíše na mejl. Neznám jiného takového doktora. Více

Na Hřebenkách 3, Praha Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Výborná a milá doktorka, která mi hodně pomohla a možná i zachránila život.

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• „Před 8 lety jsem se přestěhovala z Prahy do Berouna a tím pádem i změnila dětskou lékařku, abych s nemocnými dětmi necestovala kdoví kam. S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, poradí, na děti je milá a když jsem jednou nestíhala doběhnout pro recept, tak mi ho nechala v lékárně, kde jsem si ho pak rovnou vyzvedla. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „K paní doktorce jsem já sama chodila skoro 20 let. Vždycky byla moc příjemná. Teď chodím se synem. Rodila jsem v Anglii a po 16 dnech jela autem s dítětem do ČR. Byl nedonošený a i přesto, že jsem volala v pondělí dopoledne, jestli by mi ho nezkontrolovala někdy brzo, vzala mě už po konci ordinačních hodin hned v ten den. K dětem se chová s láskou a já jsem ji opravdu vděčná, že syn může mít tak skvělou doktorku. Se vším vyšla vstříct i s odložením očkování, když měl malý rýmu, tak taky neočkovala. Prostě je na pravém místě. Občas se čeká, ale pokud se z toho lidi s prominutim nep.... tak dvacet třicet minut nikoho nezabije. Nic nezanedbá. Sestřička taky suprová. Více

Šustova 1930, Praha Mapa

SZZ JM II, Praha 11 - Chodov

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Paní doktorku navštěvuji s oběma dcerami již několik let a jako zdravotník mohu s čistým svédomím říci, že lepšího lékaře a sestřičku bychom hledaly těžko. NIc nepodcení, jedná rozvážně a pragmaticky a umí to skvěle s dětmi. Naše děti tam chodí rády a já jsem klidná, že je o ně dobře postaráno. Dékuji za to. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „K paní doktorce jsem chodila sama jako dítě. Nyní má v péči mé dvě děti. Jsme velice spokojeni. Paní doktorka je velmi milá, zkušená a děti ji mají rády. Nemoci pozná, poradí. Nepatři k doktorům co píší antibiotika už ode dveří. Zároveň nikdy nepodcenila žádnou léčbu. Moc jí i sestře děkujeme! Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

• „Paní doktorka i sestřička jsou vždy profesionální, milé a vstřícné jak v otázkách lékařských, tak i osobních. O mé děti je vždy postaráno a zatím nic nezanedbaly, ba naopak. Vždy doporučí výborného specialistu. Dětem ihned při prvním zakašlání nepředepisuje antibiotika a volí léčbu ohleduplnou. Mohu jen doporučit. Více

U jeslí 520, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá!!!! - A snaží se nedávat při každém zakašlání antibiotika! - Se sestřičkou fungují jako tým: starala se o mého muže (v dětství) a teď se stará o naše dva kluky - je rozumná a nepřehání! Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• „Nejlepsi lekarka, a hlavne uzasny clovek. Tuto recenzi pisi po letech, kdy jsem pani doktorku tenkrat s prvorozenou dcerou navstevovala. Po nekolika dlouhych letech, kdy jsem se prestehovala, na pani doktorku nezapomenu. Lidsky mi vzdy velmi pomohla. Bylo stesti potkat tak uzasneho kekare a cloveka. Vyjadruji timto obrovsky respekt a podekovani! Více

Krškova 807, Praha Mapa