Pediatr, Praha 12, Praha

• „Paní doktorka šla do důchodu a moc mi chybí.Byla nejlepší.Laskavý přístup jak k rodičům tak i k dětem. Schází nám i sestřička. Více

Koněvova 221, Praha Mapa

Praktický dětský a dorostový lékař

• „Profesionalita,rodinné prostředí,výborná organizace poraden pro miminko. Zkušená doktorka i sestra. Hodiny dle objednání jsou výborný.doporučuju. Více

Mírového hnutí 2038, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „nejlepší přístup, se kterým jsem se kdy setkala. nemůžu uvěřit, že skončily. nevi někdo, zda se jen nepřestěhovaly?

Ordinace, Praha Mapa

• „Chodila jsem k pani doktorce od narození a hodně mi se vším pomohla.nejlepší doktorka kterou znám vždy pomohla a poradila :-) Pištěková Více

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

• „Paní doktorka je naprosto profesionální, kompetentní, pečlivá a skvělá. Perfektně a trpělivě poradí, věnuje se a ke všemu je moc milá. Jsme moc rádi, že se o nás stará! Laušmanovi Více

V zářezu 902/4, Praha Mapa

Ordinace PLDD a dětský gastroenterolog

• „Paní doktorkla Lachsová je skvělá lékařka. Nic rodičům nenutí, vždy pečlivě provede diagnózu a při sebemenším podezření pošle ke správným specialistům. Má velmi otevřenou mysl i co se týká očkování a homeopatické léčby. Respektuje rodiče jako partnera v péči o zdraví dítěte, nejdná despoticky ani s nadřazeností (jako jiní lékaři běžně). Jsem s ní velmi spokojená, děti k ní chodí rády a má mou plnou důvěru. O mých dětech ví všechno ani se nekouká do karty, pamatuje si velmi dobře, co kdy kterému z nich bylo. Paní doktorku Lachsovou mohu všem vřele doporučit! (Pro maminky novorozenců - podporuje dlouhodobé kojení, látkové pleny, neřeší dramaticky růstové tabulky a tím nestresuje maminku, pokud maminka vyjádří jakékoliv obavy, uklidní ji a hledá společné řešení, umí rozlišit podstatné od nepodstatného) Více

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Poliklinika Spořilov s.r.o.

• „Nemohu souhlasit s paní Polákovou, sestřička je vždycky ochotná, usměvavá, milá, dokáže podpořit a vždy vyjde vstříc. Mám dvě děti a navštěvujeme ordinaci paní doktorky už šest let a jsme nadmíru spokojeni jak s paní doktorkou Kavanovou tak s paní doktorkou Kalousovou i se sestřičkou. Jsou profesionální s lidským přístupem a děti se tam vůbec nebojí. Děkujeme že Vás máme! Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Pediatr, Kardiolog

„Doktorka je skvělá chodila jsem tam k ní až do mých 18 letech. Byla vždy milá a ochotná. Až budu mít jednou děti a bude ordinovat, tak tato Mudr. je jasná volba. Pravda čekárna je někdy přeplněná, ale na tuto kvalitní paní doktorku se vyplatí si počkat. Více

Mírového hnutí 2037, Praha Mapa

Lékař pro děti a dorost, dět.kardiolog

• „Paní doktorka je úžasný profesionál. Je neskutečně vstřícná, vždy milá, umí naslouchat rodičům a nikomu nic nevnucuje. Je opravdu radost k ní do ordinace docházet. Jsme velmi rádi, že ji právě u nás v Davli máme a neměnili bychom. Velké díky za Olivera i nás rodiče :-) Více

Hlavní 6, Davle Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „Díky paní doktorce a jejímu přístupu můj syn dokázal zhubnout Děkuji V ordinaci jsou samé příjemné a milé tváře.

Italská 3, Praha Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost. Pečlivá péče - v případě nejasností se snaží nechat vyšetřit, co je možné. Zbytečně neplaší rodiče, ale svědomitě se snaží problémy dořešit. Velmi dobrá komunikace jak s dětmi, tak s rodiči. Více

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• Pediatr, Chirurg, Dermatolog… , Gynekolog, Oční lékař, Onkolog, Plastický chirurg Více

Mánesova 28, Praha Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „Když mi zemřela lékařka z Mazurské,tak mi byla MUDr.Krausová doporučena sestřičkou. Jezdíme za ní z Čimic, přestože v blízkosti se lékaři najdou. Obě děti mají sníženou imunitu,alergici. Paní doktorka spolupracuje s MUDr.Planerovou-náš alergolog. Vždy měla přečtené zprávy, nikdy do nás nervala antibiotika,má CRP, když byl problém, tak nás poslala. Když se mi dcera stále nezdála, tak mne poslala na odběry atd. Celý život se pořád vzdělávala, chodila na různé semináře, měla přehled o novotách. Nyní šla do důchodu, což nás moc mrzelo, plánujeme třetí dítě. Zkoušela jsem najít ordinaci pediatra blízko Čimic,ale neuspěla jsem. Zde na těchto stránkách lékaři nemají moc dobrá hodnocení, ani mezi maminkami. Nová paní doktorka je moc příjemná, MUDr.Krausová občas dochází. Nenechala svou ordinaci napospas někomu cizímu. Zatím máme zkušenosti s novou lékařkou výborné-se synem tam jsme často.Je stejně příjemná, jako MUDr.Krausová. Sestřička taky skvělá.Tak budeme stále jezdit do Libně, přestože je to pro nás v případě nemoci daleko. Dobrých lékařů a odborníků je stále málo. Více

Zenklova 39/1545, Praha Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Dobrý den, syn chodil k paní doktorce od 1 roku do své plnoletosti. Paní doktorce a sestřičce moc děkujeme. Výborná pediatrička, vždy milá a vstřícná. Kéž by takových skvělých lékařů a sester bylo více! Více

U Jezera 2046, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodila jsem k ní jako dítě, neuvěřitelně milá, s dětmi to uměla skvěle. Na pravidelné prohlídky jsem se díky ní těšila :-) Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Perfektní přístup pana doktora, velký profesionál a odborník, který vždy poradi a pomůže. Pana doktora znam bezmála deset let, a me obe deti jsou v Te nejlepsi a nej srdečně jsi péči! Více

Hlavní 155, Kněževes Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „Paní doktorku znám již mnoho let, a přestože již bydlíme úplně jinde, stále za ní s holkama dojíždím. Má mojí naprostou důvěru a vím, že je skvělý odborník. Je něco jako náš rodinný lékař. Více

Zdislavická 720, Praha Mapa

PL pro děti a dorost

• Pediatr, Imunolog

„Z 8 alergií na 1! Děkuji!

Korycanská 12/394, Praha Mapa

Klinická imunologie a pediatrie

• „Skvělá lékařka - věcná a lidská, vždy vše podrobně vysvětlí. Oceňuji i její praktické rady podložené lety zkusenosti! Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• „K pani doktorce Zahradníkové jsem chodila již se svými dětmi a to je nejstaršímu již 36 let.Je to taková naše "rodinná lékařka" jak to bývalo dřív. Je profesně na výši, její rychlé rozhodnutí před více než 2O lety dokonce zachránilo jedné z mých dcer život. V dnešní době ošetřuje i má 4 vnoučátka.Je pečlivá, děti vždy poctivě vyšetří,vše zdůvodní a vysvětlí. Děti ji mají rády.Na jejím přístupu k těm mrňatům je vidět, že ty děti má opravdu ráda a záleží ji na jejich zdraví. Za to ji moc děkuji a mohu jen vřele doporučit. Více

Pod Slovany 1237, Praha Mapa