Pediatr, Praha 12, Praha

• „S pani doktorkou jsme velmi spokojeni. Je moc hodna, je videt, ze ma rada deti a me deti k ni chodi radi a vubec se u ni neboji. Je dusledna, ale trpeliva. Me deti se vahou ani fyzickym vyvojem nevyvijeli podle tabulek. Vse poctive sledovala a radsi naridila i vic navstev, ale nechala vsemu volny prubeh a netlacila na pilu. Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Medifin

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Pani doktorka a sestricka jsou nejlepsi lekari pro děti.ja k nim chodila take jako mala a proto sem sveho synka zaregistrovala také sem..jsem snima nadevse spokojena..kdykoliv sem zavolala a zeptala se hned mi poradili a to same kdyz sme přišli osobne.. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Milý, laskavý a klidný lékař, sympatické sestřičky, v ordinaci vládne milá atmosféra, komunikace a partnerský přístup. Jsem moc ráda, že i přes téměř plnou kartotéku ještě pan doktor vzal synka do péče, on i sestřičky by si zasloužili pozlatit ruce. Děkuju moc!!! Více

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• „K paní doktorce chodím už od malička a jsem moc ráda, že k ní mohu chodit i jako dospělá. Paní doktorka je moc milá, ochotná, zkušená a přátelská. O sestřičce platí totéž! Mé obavy nikdy nepodceňovaly a vždy se mi snažily pomoci či mi doporučily další vhodná vyšetření. Děkuji!!! Více

Hausmannova 10/3012, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je lékařka na svém místě! Je vstřícná,ochotná,milá a vždy poradí. K dětem se chová jako by byla jejich babička a o sestřičce mohu říct také jen to nejlepší :-) Kolikrát její slova byla jako pohlazení i její chování k dětem. Mohu jen doporučit. Více

Španielova 1280, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka Slukova je proste andel. Jsem rada, ze jsme na ni dostali doporuceni a i kdyz uz nebydlime v Praze, jinou pediatru jsme nehledali. Sestricka je trochu mura, ale problem jsme s ni nemeli. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

• „Jsme s paní doktorkou maximálně spokojeni, snaží se vše vysvětlit, nic nepodceňuje, a dává antibiotika jen pokud je to opravdu nezbytné. A jako bonus ona i sestřička jsou velice milé a příjemné. Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most

• „Paní doktorka Iva se již 11 let stará o naše dvě děti(4,11) a nejen její lidský a citlivý přístup je důvodem za ní dojíždět až z Prahy, když jsme se z Černošic odstěhovali. V urgentních situacích nám byla k dispozici na mob. o víkendu i mimo pracovní dobu, byla vždy vstřícná a milá. Děkujeme a nyní naopak my, jako rodina přejeme pevné zdraví. H+V+V+a Více

Dr. Janského 423, Černošice Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „Hodně pečlivý lékař, paní doktorka velmi vstřícná a ochotně pomáhá jak mamince tak tatínku v péče o dítě. Jsme 12 let od roků 2008. Ordinace skvělá! Přeji hodně zdraví všem. Více

Boršovská 501, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vážení rodiče, milí pacienti, po 25 letech jsem ukončil práci v ordinaci praktického dětského lékaře na Barrandově. Děkuji za Vaši důvěru, práce s Vámi mě vždy naplňovala radostí a nadějí. Dr. Karel Holub Více

Krškova 807, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Lepšího pediatra pro své děti bych snad nenašla. I po odstěhování z Radotína k paní doktorce nadále dojíždíme, protože zdraví mých dětí je pro mě na prvním místě. Paní doktorka je velice vstřícná, pečlivá, poradí kdykoliv i po telefonu. Sestřička to samé.....velice děkujeme za vaši úžasnou péči! Více

Vykoukových 687, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Opravdu nejlepší paní doktorka. Chodila jsem k ní i já jako dítě od mimina. Paní doktorka je skvělá, milá, profesionální. Sestřička jakbysmet. U dcery odhalila i jisté problémy a poslala nás na speciální vyšetření. Opravdu skvělý přístup, nikdy nemáte pocit, že obtezujete. Víc takových lékařů. Více

Psáry 137, Psáry Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „Paní doktorka Povolná je nejen skvělá po odborné stránce, ale i po té lidské. Přestože jsme se před 8 lety přestěhovali, neváhám za paní doktorkou s dcerou dojíždět z druhého konce Prahy. Děkuji tímto paní doktorce za 11 let bezchybné péče. Více

Zárubova 497, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka a sestřička jsou vždy moc milé a pozorné k dětem i rodičům. Oceňuji srozumitelný, praktický výklad a doporučení, jak se při nemocech dětí zachovat. Nevím o ničem, kdy by bylo něco zanedbáno z hlediska lékařské péče. Více

Třeboradická 1109, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Oční lékař, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• „Cokoliv jinýho než 5/5 by bylo málo. Jedna hvězdička je za ochotu, jedna za vstřícnost, jedna za trpělivost, jedna za to, co obě ty ženy zjevně vědí a řeknou, a poslední jim rád nechám od cesty. Více

Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Skvělá doktorka, skvělý člověk škoda, že k 10/2020 ukončuje svoji praxi :( těžko najdeme někoho kdo ji nahradí..

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Super není co napsat vše jak má být pozitivní přístup s rozvahou a odbornosti . K panu doktorovi chodíme už s druhým dítětem a není důvod přemýšlet po přestěhování do Stodulek o jakékoliv změně, raději budu dojíždět přes celou Prahu ale neměnil bych. Více

Podolská 10/1485, Praha Mapa

Soukromý lékař pro děti a dorost

• „Skvela pani doktorka, stara se o nase dvojcata od narozeni a zatim si nemuzeme vubec stezovat (kluci maji 19 mesicu). Kdyz mame nejaky problem hned nas rychle prijme, vysvetli a pecuje o nas. Za nas ji moc doporucujeme! Více

K Jízdárně 9/20, Praha Mapa