Pediatr, Praha 12, Praha

• „Úžasný empaticky přístup lékařky i sestry. Velice chvalím přístup k dcerce. Ta byla velmi nervózní z návštěvy lékaře,kterého nikdy neviděla. Během pár minut péče sestřičky byla úplně v pohodě a paní doktorka saní jednala s respektem, vtipem a s úsměvem. Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „Dr. Bzunkova je dle meho nazoru profik. Ma-li casovy prostor, vlidne se diteti a rodici venuje. Pokud je v casovem presu, jeji komunikace pokulhava... V pripade, ze ma jiny nazor, je schopna se s rodicem domluvit na kompromisu (i kdyz to si od rodice zada jistou davku asertivity). Spolu se sestrou, ktera radi a mnohdy si bere slovo za Dr., tvori sehrany tandem. Dr. Bzunkovou tedy spolu se synky doporucujeme. :) Více

Nad Malým mýtem 2a/1739, Praha Mapa

Praktický dětský a dorostový lékař

• „Pro mě, s největší úctou,prostě druhá máma.Tolik vyřešených problémů mých dvou dětí,počínaje dobou miminek... až po jejich dospělost...zvládnutých s klidem, trpělivostí a srdečností paní doktorky..navíc s pochopením pro mateřskou starost a nezkušenost. Říct děkujeme, je málo. Novotná Gita Více

Dejvická 38, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Minulý týden jsme museli s dcerkou k lékaři. Jaké však bylo moje překvapení, když jsme našli v ordinaci mísro paní doktorky mladého pana doktora! Paní doktorka odešla do důchodu, a to je nám móóóc líto. Je to nejlepší lékařka, jakou znám. Léčí mi děti již 24 let, a to opravdu svědomitě a důkladně. Chtěla bych ji za její péči alespoň touto cestou poděkovat a popřát co nejhezčí léta již v klidu, bez malých capartů. Všechno nejlepší, paní doktorko, budete nám chybět... Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, které stoprocentně důvěřuji už téměř 17let. Nedoporučí zbytečně léky, skvělý přístup k dětem, nikdy za celé roky nebyl žádný problém. Naopak nám nesčetněkrát velmi pomohla. Více

Nákupní 1127/F, Jesenice Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s dětmi dlouhé roky, je naprosto skvělá, vstřícná, chápavá a zkušeně se obrací ke každému problému. Velmi doporučuji. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

• „Skvely doktor!! Rozhodne nevahejte a prijdte s vasim detatkem sem. Mily, zkuseny, bez cekani.. sestra skvela. Doporucuji. Více

Mendíků 11/402, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Uzasna lekarka s naprosto skvelym pristupem k detem. Vse vcas podchyti, poradi a dokonce i o vikendu je na prijmu. Sestricka je tez naprosty andel Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Neznám lepšího doktora a sestřičku. Nepotkala sem nikde tak lidský přístup u lékaře. Vše vždy 100%. K nim se ani očkování holky nebojí. A chodí tam rády. Organizace na1* Více

Sokolovská 304/810, Praha Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Tuto paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Je velmi pečlivá, nic nezanedbá, důvěřuji jí. Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné a ochotné. Více

Zárubova 33/497, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší dětská paní doktorka i sestřička, co jsem za svůj život potkala.Užasný přístup k dětem i rodičům, neuvěřitelně lidská, obětavé a vždy nám dokázala pomoci!!! Moc si vážím, že mé děti mohou být jejími malými pacienty. Více

Komenského 886, Mníšek pod Brdy Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsme chodila já jakožto dětský pacient a teď ji navštěvuji se svou dcerkou prakticky od jejího narození. Paní doktorka i Sestřička, jsou skvělé, trpělivé a vždy se snaží najít příčinu nemoci. Kdykoliv jsem dostala já nebo dcera například ATB, bylo to po řádných testech. Nikoli jen proto to, že se ji zdá, že bychom je měly mít. Necpe do děti zbytečně žádné léky. Moc dobře se s ní dá popovídat i o očkování. Prostě je skvělá a mohu ji skutečně jen a jen doporučit . Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je na špičkové úrovni jak po stránce odborné, tak lidské. Jsem za ni opravdu moc ráda. Kéž by takových doktorů bylo více! Více

Tajovského 4/1310, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost. Hlavně sestřička je neuvěřitelně milá, nápomocná, ochotná, prostě anděl ;-). Paní doktorka k nám přišla domů, když se dcera narodila, na první prohlídku, což jsem ocenila. Poradí i po telefonu a nic není problém. Více

Petra Rezka 3/1090, Praha Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Vynikající odbornice, trpělivá, s opravdovým zájmem o malé pacienty, klade důraz na kojení, vypomůže s naučením techniky, podporuje nošení dětí, velmi empatická, otevřená k jakékoli diskuzi. Zbytečně necpe léky, při sebemenší nepohodě dítěte neočkuje, odkládá dokonce o týden, i když se dítě více leklo. Poradí i po telefonu. Sestřička Monika je zlatý člověk, vstřícná, dohromady se doplňují. Nikdy jsem nezažila aroganci či manipulativnost, vždy je ochotná diskutovat a respektuje názory, neváhá odeslat k odborníkům jiných specializací. Jsem jí vděčná za lidský a podporující přístup jako vyjukaná prvorodička, každá návštěva pro mě byla balzám na duši. Více

Jílovská 1148, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je tou nejúžasnější osobou, co znám. Nic jí nechybí, je to specialistka, pomohla mi jak, když jsem měl alergii, tak později s jinými neduhy, jsem moc rád, že mám takovou doktorku. Určitě doporučuji. Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

Pediatr, alergolog

• „Paní doktorka je úžasná. Převzala mě do své péče po návratu z porodnice a za pár měsíců k ní půjde na svoji poslední prohlídku můj devatenáctiletý syn. Je to zvlášní, ale musím napsat, že provází naši rodinu po celé generace :-) Vždy profesionální, milá a empatická. V pravou chvíli umí pochválit, ale v pravou chvíli umí i zvýšit hlas. Moc si jí všichni vážíme. Markéta Více

Petra Rezka 3/1090, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka i se sestřičkou jsou skvělé. Vždycky milé, ochotné.Pristup k dětem úžasný. Nesetkala jsem se s takovým lékařem. Několik krát jsem si neuvědomila jaký je den,zavolala jsem paní doktorce a i když byla doma,poradila,pomohla, věnovala nám svůj čas. Do ordinace chodíme s dcerkou rádi. Čekárna plná zajímavých hraček, dítě se krásně zabaví. Přeji si víc takovejch doktorů.. Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Vynikající odborník a zároveň lidská paní doktorka. Nejlepší pediatr, kterého jsme měli. Je velmi precizní, často pomůže i nad rámec. Více

Nebušická 97, Praha Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „S ochotnější a disponibilnejší doktorkou jsem se nesetkala...Jako jediná se nás ujala, když byl dceři rok a přestěhovali jsme se ze zahraničí, přestože měla plnou kapacitu, když nás všichni ostatní pediatři na P3 poslali do háje...Je absolutně pečlivá a ráda poradí i po emailu a to mnohdy i po večerech či víkendech ve svém volném čase. Svou práci dělá opravdu srdcem a bere ji jako poslání.... Neuvěřitelné ♥️♥️♥️???????????????????? Více

Olšanská 2666/7, Praha Mapa

Olšanská poliklinika